快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: Dobro dosli na VirtualDJ forum - Page: 2

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
What do you mean you can't start the radio? You want to listen? Or to DJ on the radio? Everybody can listen but to be able to be a DJ on a radio you need a Pro license.
 

发表时间 Sat 01 Dec 07 @ 7:19 am
Zy1991Home userMember since 2007
Pozdrav svima! novi sam ovdje i nadam se da ću se uspjet snaći...
i da odma pitam nešto: jel ima kakve mogućnosti da dobijem serial number kako bi mogao skinuti samplove za virtualdj
pošto nisam ga kupio originalnog...
 

发表时间 Fri 07 Dec 07 @ 10:52 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav i tebi!
To prvo pitanje ti je odmah pogresno ;)
Da bih dobio serijski broj moras da kupis original Virtual DJ. Mislim da ne bi bilo fer prema stotinama hiljada korisnika koji su platili licencu da ti dobijes za dzabe, zar ne?
Skini demo verziju i probaj neke od ugradjenih pluginova. Ako ti se program svidja, kupi, ako ne, nikom nista.
Veliki pozdrav i nadam se da ces uraditi pravu stvar ;)
 

发表时间 Sat 08 Dec 07 @ 11:15 pm
pozZz...swima...;)
 

发表时间 Thu 13 Dec 07 @ 6:53 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav Alex, dobro dosao na forum! Ako imas neko pitanje, pitaj slobodno, tu smo za vas ;)
 

发表时间 Mon 17 Dec 07 @ 3:24 am
e alf ja sam jos klinac i nista jos ne znam ali se polako ucim,zanima me da li znas dj valjka takodje radio u toj diskoteci???
 

发表时间 Tue 19 Jan 10 @ 2:01 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Znam ga naravno, radili smo vise puta zajedno, ja pustao muziku a on bio MC to jes radio na mikrofonu. Extra pozitivan lik ali tesko je raditi sa njim na duze staze jer nije konstantan, dakle menja se kao godisnja doba ;)
Sto se tice mene ja vise ne radim kao DJ, bar ne u vecim klubovima, samo manjim, pustam house i uzivam, vise kao hobi sad ;)
 

发表时间 Sat 23 Jan 10 @ 1:40 pm
hahahahah to ti je inace moj stric rodjeni on je sad u svici :))
eh kako je svet mali a :))))
 

发表时间 Tue 26 Jan 10 @ 5:33 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Da znas da jeste :) Pozdravi ga ako se cujes sa njim, nadam se da je ok ;)
Veliki pozdrav!
 

发表时间 Tue 26 Jan 10 @ 4:31 pm
Dobro je hvala Bogu i naravno da cu ga pozdraviti:))
 

发表时间 Wed 27 Jan 10 @ 3:42 am
Pozdrav svima,iz Hrv sam ,evo bavim se muzikom vec 5god ,ne prof vec samo kao hobi...Nadam se dobrom druzenju sa ostalim clanovima foruma...pozz. :)
 

发表时间 Fri 26 Feb 10 @ 8:02 am
mamba1Home userMember since 2010
Poz.. svima ja sam novi da vas nesto pitam imo sam ja free virtual Dj ali kada mi istekne skinem ga sa ove stranice i opet nece :DDDDDD
 

发表时间 Mon 10 May 10 @ 10:22 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Moraces ili da kupis Pro verziju ili da brises sistem da bi dobio jos 20 dana probne verzije ;)
 

发表时间 Mon 10 May 10 @ 11:43 am
evala ljudi,
evo jedan dalmatinac sa relativno zavidnim party iskustvom iza sebe, ljubitelj dobre glazbe, provoda i dajbože buduca produkcijska zvijezda...he he.. :) ...
ovako, tek san jucer skinija vdj i iskreno ne snalazin se.
odgleda sa na youtubeu par tutoriala i sta zbog svog osrednjeg i niti malo sturcog engleskog sta zbog nepoznavanja programa nista mi nisu pomogli. onda san dosa do ovoga foruma i ko da san boga vidija kad san procita ono "balkan" (inace meni vrlo drag termin :)). nadalje sve sta san ode cita i dalje mi nepomaze s obziron na to da ko god je postavija neko pitanje ima bar misec dana da prostite drkanja po vdj-u... sta je ogroman napredak u odnosu na mene...
pa bi zamolija bilo koga sa bilo kakvon informacijon koja bi mi bila od pomoci da pohvatam konce vdj-a u fazi koja neukljucuje mexetu, zvucnu karticu sa 2 ulaza i ostalo... da pomogne... iman vise dobre volje od novca, ali mi nece biti problem doci ni do originalnog programa, mixete i svega potrebnoga samo ako ih buden zna koristit...
pozdrav svima i unaprid fala...
 

发表时间 Fri 24 Sep 10 @ 7:35 am
Necu rec da sam savrsen DJ nisam al napredujem i ako sam jos mlad al svi kazu da odlicno miksam tak sada neznam jos puno toga o ovome al zanima me samo jedno pitanje jel ja moram kupit full version za virtual dj da bi mogao skidat skinove i to?

 

发表时间 Thu 28 Oct 10 @ 1:29 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Da, moras da kupis Pro licencu i imaces full pristup svim dodacima na sajtu.
 

发表时间 Thu 28 Oct 10 @ 5:15 pm
Ok hvala puno šteta što se nemože skinuti s interneta :(
 

发表时间 Fri 29 Oct 10 @ 7:38 am
DJ ALF kako stavit neki MIX na google da se može download??
 

发表时间 Mon 01 Nov 10 @ 5:44 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ne stavljas na Google vec na neki file hosting sajt kao sto je www.zippyshare , www.rapidshare.com ili www.multiupload.com.
 

发表时间 Tue 02 Nov 10 @ 1:10 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
Pozdravim svima, inace sam u nemackom forumu ali ajde da vidim malo sta se i ovde desava
 

发表时间 Fri 05 Nov 10 @ 7:51 pm
67%