快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Επιτελούς PRO...Βοήθεια για εγκατασταση. - Page: 3

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Για το πρόβλημα με το skin:
Στην τελευταία ενημέρωση άλλαξε ο τρόπος υπολογισμού του μεγέθους της γραμματοσειράς των κειμένων.
Ο τρόπος που έγινε δεν επηρεάζει τη συντριπτική πλειοψηφία των κειμένων. Όμως σε κάποιες περιπτώσεις (όπως η δική σου) που χρησιμοποιούσαν πολύ μεγάλο μέγεθος γραμματοσειράς μπορεί να χρειαστούν μικροδιορθώσεις.
Οπότε απλά κάνε επεξεργασία το skin, παίξε με το μέγεθος της γραμματοσειράς για τους χρόνους κτλ και θα βρεις την καινούργια ιδανική τιμή για να σου δείχνει όπως πριν
 

发表时间 Mon 19 Aug 19 @ 6:40 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Theios Giorgos... 1ον... εχει δικαιο το ειπα και εγώ για εμενα αυτο οτι βιαστικά να γραψω... αλλα ψαχνω το delete για να σβησω το post αλλα νομιζω δεν εχει ε? και αναγκαστικά μετα μενει εκει...
2ον... ειπα να μην ανοιξω νεο θεμα και να συνεχίσω της απορίες μου σε αυτο...για τα αλλα θεματα που ειχα μου λύθηκαν ολα με την βοηθεια σας!

phadom... ευχαριστω ,ειδα οτι αλλαξε η γραμματοσειρά αλλα δεν ήξερα οτι αυτο επηρέασε το skin... νομιζα μηπως ειχε γινει καποια αλλη αλλαγη σε διαστάσεις ... αυτο το σκιν που εκανα μου το ζητησαν πολλοί... πως μπορω να το δώσω? το ανεβασα εδω μεσα αλλα δε το ειδα ομως να το εγκρίνει η vdj.

ελπιζω οτι να μην ξανα χρειαστει να στειλω κατι! σορρυ αν εγινα ενοχλητικος! αλλα τα δυο ερωτηματα για το μαπ στον κοντρολλερ ηταν μεγαλη βοηθεια σε εμενα αλλα και σε δυο φιλους που με ρωτουσαν το ιδιο πως μπορει να γινει!! οποτε με εναν σμπαρο βοηθησατε 3!
 

发表时间 Mon 19 Aug 19 @ 9:02 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Αν το χεις ανεβασει για εγκριση , περιμενε , θα το ελεγξουν και αν ολα ειναι οκ θα ανεβει στη σελιδα.
 

发表时间 Sun 25 Aug 19 @ 10:12 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)