快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Επιτελούς PRO...Βοήθεια για εγκατασταση. - Page: 2

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

lakis69PRO InfinityMember since 2011
Οκ ευχαριστώ θα το δω αν και δεν είμαι πολύ σχετικός με τα Μακ ελπίζω να το βρω να το διορθώσω.
 

发表时间 Thu 18 Jul 19 @ 11:33 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Αυτό ήταν που μου είπες αλλά δεν χρειάζεται να κάνω τίποτα το ιδιαίτερο... απλός να πάω στους φακέλους που έχω τα τραγούδια μου και να τα ανοίξω από μια φορά και τα αναγνωρίζει το πρόγραμμα από μόνο του Και τα επαναφέρει!
 

发表时间 Thu 18 Jul 19 @ 2:28 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Αυτό όσο το πάει το πάνε και πιο κάτω.... Ήταν πρώτο έγινε δεύτερο τώρα τρίτο... αυτή η επιλογή είναι νομίζω η πιο σημαντική.... μπορώ να έχω σε επιλογή να πατάω το sift με το sing. Και να ενεργοποιήσω και να απενεργοποίησω αυτήν την επιλογή χωρίς όμως να χαθούν όλες η άλλες επιλογές του sift πχ sift cue delete κτλ αλλά και χωρίς να απενεργοποίησω το sing μόνο του ?.... Έχω το sx2 αν βοηθάει αυτό.
 

发表时间 Tue 13 Aug 19 @ 7:18 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Αυτό όσο το πάει το πάνε και πιο κάτω.... Ήταν πρώτο έγινε δεύτερο τώρα τρίτο... αυτή η επιλογή είναι νομίζω η πιο σημαντική.... μπορώ να έχω σε επιλογή να πατάω το sift με το sing. Και να ενεργοποιήσω και να απενεργοποίησω αυτήν την επιλογή χωρίς όμως να χαθούν όλες η άλλες επιλογές του sift πχ sift cue delete κτλ αλλά και χωρίς να απενεργοποίησω το sing μόνο του ?.... Έχω το sx2 αν βοηθάει αυτό.
 

发表时间 Tue 13 Aug 19 @ 7:18 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Αυτό όσο το πάει το πάνε και πιο κάτω.... Ήταν πρώτο έγινε δεύτερο τώρα τρίτο... αυτή η επιλογή είναι νομίζω η πιο σημαντική.... μπορώ να έχω σε επιλογή να πατάω το sift με το sing. Και να ενεργοποιήσω και να απενεργοποίησω αυτήν την επιλογή χωρίς όμως να χαθούν όλες η άλλες επιλογές του sift πχ sift cue delete κτλ αλλά και χωρίς να απενεργοποίησω το sing μόνο του ?.... Έχω το sx2 αν βοηθάει αυτό.
 

发表时间 Tue 13 Aug 19 @ 7:18 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Συγγνώμη αν έγραψα 3 φορές το ίδιο μήνυμα όπως βλέπω από το κινητό αλλά κόλλησε... Η φωτογραφία ανέβηκε?
 

发表时间 Tue 13 Aug 19 @ 8:13 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Οχι δεν ανέβηκε καμμία φωτογραφία, και δεν πολυκαταλαβαίνω τι εννοεις με τα παραπάνω. Και ποιό είναι το sing ??
 

发表时间 Wed 14 Aug 19 @ 12:09 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
δεν ξέρω τι γίνετε και δεν ανεβάζει την φώτο... auto synk on play... αυτό θέλω να μπορώ να το επιλέγω και να το ξε επιλέγω πατώντας το shift και το synk από το κοντρολλερ μου και όχι να πηγαίνω με το ποντίκι όλοι την ώρα να το ενεργοποιώ και να το ξεενεργοποιώ. αλλά όπως έγραψα πιο πάνω ,χωρίς να χαθούν τα αλλά που έχει το shift και να μην χαθεί η ρύθμιση του synk όταν το πατάω μόνο του.
 

发表时间 Wed 14 Aug 19 @ 2:30 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
οκ τέλεια τα κατάφερα με την φώτο!!
 

发表时间 Wed 14 Aug 19 @ 2:47 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
bale thn entolh smart_play sthn 8esh tou masterdeck
 

发表时间 Wed 14 Aug 19 @ 7:30 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Πιο εννοείς masterdeck?
 

发表时间 Wed 14 Aug 19 @ 7:50 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
αυτά τα κουμπιά έχω την εντύπωση ότι δεν δουλεύουν για το vdj μπορώ να βάλω αυτήν την εντολή σε ένα από αυτά?
 

发表时间 Wed 14 Aug 19 @ 8:01 pm
lakis69PRO InfinityMember since 2011
πήγατε όλοι διακοπές? :) έψαξα για το masterdeck αλλα δεν καταλαβα τι εννοεις...κατι βρηκα εδω στο φορουμ αλλα ηταν στα αγγλικα και δεν ξερω καλα αγγλικα και δεν καταλαβα τιποτα...... δεν μπορει να μπει ως εντολη , να παταω το sift και synk και να τσεκαρει το auto synk και οταν ξανα παταω sift και synk να το ξε τσεκαρει? αλλα χωρις να σβηστουν οι αλλες εντολες που εχει το sift αλλα ουτε να χαλασει και το synk οπως ειναι τωρα.... δε γινετε?
 

发表时间 Sat 17 Aug 19 @ 12:52 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Από την καρτέλα Controllers (Ελεγκτές) των ρυθμίσεων του VirtualDJ, επιλέγεις την Pioneer DDJ-SX2 απο την πάνω αριστερά λίστα (με τον controller συνδεδεμένο)
Από την κονσόλα σου πατάς SHIFT + SYNC (σε οποιοδήποτε πλευρά/deck). Στο δεξί μέρος θα εμφανιστεί το κλειδί SHIFT_SYNC. Το επιλέγεις και στο μεγάλο παράθυρο (action) θα εμφανιστεί η εντολή που είναι μαπαρισμένο , λογικα. masterdeck.
Σβήνεις την εντολή αυτή και γραφεις (ή copy/paste από εδώ) ... smart_play
Κλείνεις το παράθυρο. Τέλειωσες.
Θα σου έδινα links να διαβάσεις, αλλά δυστηχώς τα περισσότερα - αν όχι όλα - είναι στα Αγγλικά.

PS. Ναι, οι περισσότεροι είναι λογικά διακοπές. Αύγουστος !!
 

发表时间 Sat 17 Aug 19 @ 6:10 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
στον controler σου στο shft+sync έχει την εντολή masterdeck αυτην πρεπει να αλαξεις σε smart_play
 

发表时间 Sat 17 Aug 19 @ 6:11 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Οκ παιδιά ευχαριστώ πολύ θα το δοκιμάσω... δε θα αλλάξει όμως την ήδη εντολή του synk έτσι? .... Θέλω όταν το πατάω μόνο του να λειτουργεί σαν synk όπως κάνει τώρα!

Υ..Γ.. τυχεροί Κάντε καμία βουτιά και για εμένα που δεν μπορώ να πάω πουθενά λόγο δουλειάς.
 

发表时间 Mon 19 Aug 19 @ 2:56 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Είστε τέλειοι ευχαριστώ πολύ μόλις τι έκανα κι όλας και έγινε έτσι όπως μου τα είπατε και ήθελα να γίνει....
Κάτι τελευταίο ,άλλο θέμα χτεσινό... έκανα την τελευταία αναβάθμιση που μου έβγαλε και άλλαξε το skin μου σε κάποια πράγματα που είχα φτιάξει μόνος μου ,τους χρόνους από τα τραγούδια τα εβαλα μεσα στο jog και το κλειδί σε άλλη θέση που ήταν αρχικά...και μου τα άλλαξε μετά την αναβάθμιση τα πήγε πιο κάτω... σαν να άλλαξε διάστασης το skin και τα αλλάξανε θέση μου μοιάζει αυτό... Και είδα ότι στο automix δυσκολεύομαι να αλλάξω τον τρόπο μιξις γιατί κολλάει τέρμα άκρη...
 

发表时间 Mon 19 Aug 19 @ 3:16 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
αυτές οι επιλογές έβγαιναν από την άλλη μεριά της οθόνης από τα αριστερά και τώρα τα βγάζει απο τα δεξιά και κολλάει στον τοίχο της οθόνης τέρμα και δεν μπορώ να τα επιλέξω με το ποντίκι εύκολα ....
 

发表时间 Mon 19 Aug 19 @ 3:33 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Άκυρο για την δεύτερη φωτο με το automix... απλός ήταν θέμα συνήθειας, τώρα που το άνοιξα και το δούλεψα είδα ότι δεν εμποδίζει κάτι δουλεύει μια χαρά... συγνωμη
 

发表时间 Mon 19 Aug 19 @ 3:35 am
Επέτρεψέ μου μία παρατήρηση, προς δική σου εξυπηρέτηση...

Έχεις γράψει ένα σεντόνι, από αλλού ξεκίνησες, αλλού κατέληξες, νόημα δεν βγαίνει, μόνος σου ρωτάς, μόνος σου απαντάς, κ.ο.κ. Συγκέντρωσε, λοιπόν, την σκέψη σου, μην βιάζεσαι να γράψεις την οποιαδήποτε ανάρτηση, μην τα σουρδουμπουκλώνεις, γιατί στο τέλος δεν θα λαμβάνεις απαντήσεις, καθότι καταντάει βαρετό να διαβάζει κάποιος ένα ασύντακτο κατεβατό, για να σου απαντήσει...

 

发表时间 Mon 19 Aug 19 @ 5:07 am
93%