登录:     


Forum: Dutch Forum

Topic: kan ik het opslaan???

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

hallo , ik heb de 20 dagen trial gedonwload en ik heb iets gemixt en wat moet ik nu doen ( ik wil het opslaan ) maar dat gaat niet wat moet ik doen?


dank je zou u me plese willen mailen in plaats van reageren naar --@--.--

dank je jimmy.

--
Moderated by Lady Cameron
Sorry jimsking no email address is allowed from a demo user
 

发表时间 Wed 30 Jan 08 @ 1:44 pm
Het is voor demo gebruikers niet toegestaan om een e-mail adres te posten.
Je kunt je mix opnemen met behulp van het record menu binnen VDJ, zie de manual voor meer info.
Ewout
 

ok bedankt ! ewoud!
 

maar nog een vraagje als ik het opneem ( heb ik gedaan ) dan hoor je het hol en zo dat het is opgenomen maar niet als egt musiek war je holee achtergrond niet hoort? is daar een optoe voor ofzo???? help gauw :P ::DD!

bedankt!
 

Heb je je mix opgeslagen als mp3 of als wav. Gebruik je de VDJ interne eq?
Ewout
 

ik heb hem apgeslagen als mpr en je kunt luisteren hoe de geluid is luister maar je hoor seg maar dat ht uit speakers komt kijk op www.youtube.com/jimsking1993 ( en dan het filmpje kingjaap ( f*king niet normaal) a;vast bedankt!
 

Je moet het ook niet opnemen met een ander apparaat, in VDJ zit er een record modus. klik op record of op de "R" toets, je moet wel eerst de instellingen overlopen, voor de naam en formaat

MvG karliboe
 



(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)