快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: BCD 3000

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H ora plisiazei gia tin BCD 3000 noritera apo oso perimena (me basi tous xronous ths BCD2000 pou mas eixe bgalei to ladi) . Auti ti fora tha synodeuetai kai apo programma tis prokopis. Eksakoloutho na thero tin BCD best value for money. Tha einai etoimi mesa ston Aprilio.
http://www.behringer.com/BCD3000/index.cfm?lang=ENG
 

发表时间 Fri 30 Mar 07 @ 11:10 pm
bre dad..ti diafora 8a exei apo thn 2000?
an exereseis ta ashmi xrwmata sta koumpia....idies fainontai...
epishs..psaxnw to post pou eixes me tis ry8miseis gia thn 2000..den to briskw..
otan syndew thn konsola kat'ey8eian ston enisxyth..o hxos einai psiloxalia..poly flat..
 

发表时间 Fri 30 Mar 07 @ 11:48 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kai i mk2 me ti mk1 idia fainontan eksoterika.... mono to xroma allaze...
 

发表时间 Sat 31 Mar 07 @ 10:29 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Oi diafores pou mexri tora einai gnostes einai ..

* Exoun allaksei ta koumpia me kaliteri aisthisi alla kai aspro xroma gia na einai pio eudiakrita se skoteino periballon.
* Yparxoun drivers gia Mac, paraggelia tis Native Instruments gia na trexei kai i Mac version tou Traktor (kai tou VirtualDJ)
* Diaforetika jogwheels. Osoi tin exoun katalabainoun. H aithisi tous einai kaliteri tora.
* Tha perilambanei san software tin LE tou Traktor kai oxi to poly "ftwxo" Xylio.

Gia allagi se drivers kai interface den exei eipothei tipota akoma, alla pisteuo pos tha einai diaforetika apo tin BCD2000.
As vgei me to kalo kai blepoume.


PS Zanzak ..des edw http://www.virtualdj.com/blog/juliocqb/
 

发表时间 Sat 31 Mar 07 @ 10:40 am
dad..swsto einai ayto me to xrwma..ta jogs sthn dikia moy 8eloun mpounies gia na kouni8oun.. :(
thanks gia to link...
kai ap'oti leei o typos..otan DEN exeis aalo mikth ,alla dineis apo thn exodo tou Bcd ---->enisxyth,sta settings bazeis san sound card thn bcd...kai oxi asio....swsta katalava?
 

发表时间 Sat 31 Mar 07 @ 2:09 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
oxi ASIO exo kai ego kai dino kateutheian se enisxyti kai douleuei mia xara. Kati allo ginetai stin diki sou periptosi.
 

发表时间 Sat 31 Mar 07 @ 10:41 pm
Paidia gia sas... Exo ena sovaro provlima. Exo tin BCD2000 kai tin doulevo me to vdj 4.1 se laptop. Eno doulevi kanonika (mpopei na doulepsei kai 1 kai 2 wres) kapoia stigmi stamata na doulevi kai na vgazi ixo. Episis paratirisa oti otan ksekinao na doulepso to vdj me tin konsola kai xamiloso ti fotinotita tis othonis kola to programa kai stamata na doulevi. Exo kai ti hercules kai mou leitourgi kanonika me to eidio programma. An kseri kapoios kapoia lisi giati exo kataferi na doulevo monimos me ti hercules....
 

发表时间 Sun 01 Apr 07 @ 7:36 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)