快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: synexizete to enoxlitiko skrits skrats

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

an thimaste eixa parei ton toshiba ton tecra ta xristougena,o ypologistis einai teleiws adeios kai exei mesa mono to virtual dj ante kai to nero na grafw kanena cd.apo tote pou ton agorasa to virtual kanei skrits skrats synithos otan psaxnw ti lista me tragoudia.kapote mou ekane kai otan peiraza ta mpasa i to crossfader.evala to performances akoma kai sto mikrotero.alla akoma synexize to skrats skrats.kai gia onoma tou theou o toshiba o satelite o palios mou me ti misi mnimi ktl den kanei skrats skrats me to performances ena skali prin apo to telos.mporei na mou pei kapoios ti ftaei?kai an ftiaxnete?
 

发表时间 Tue 27 Feb 07 @ 5:19 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Den ftaiei to laptop sou oute kai to VirtualDJ. To problima einai synithos stin karta ixou, alla kai ston tropo pou xeirizetai tous porous to systima sou. An exeis eksoteriki kart aixou baltin se mitriki USB oxi se hub, i allakse tin se alli USB kai kane update tous drivers. Dokimase na allakseis kapoia kalodia (koufo alla symbainei) Apo to sound config tou VDJ dokimase terma aristera to performance, to Latency sto AUTO kai kane tsek to Overclock.

Ta "tunings" tou laptop sou tha sou lysoun to problima. Molis to breis meta tou fortoneis oti goustareis. Gia mena px pou exo tin BCD mexri kai me wireless anoixto douleuei, pou mexri kai i idia i Behringer synestine na to exeis disabled. Kai ti itan?. Ta registries, kati eixan peiraxthei apo kapoio programma, trexa gyreue. Format, reinstall XP kai etoimos.

Kali tyxi, dioti peri autou prokeitai !!!
 

发表时间 Tue 27 Feb 07 @ 5:59 pm
dystixos dj dad kai tous drivers ananewsa kai ta usb allaksa den katafera tipota.to skrits skrats synexizete min sou pw oti xeiroterepse kai pou kai pou petagonte kati dynata skrats tin wra pou paizei to kommati xwris na peirazw tipota.to periergo einai pws kai akoma otan vazw na paizei mousiki apo ti karta ixou tou ypologisti kai oxi tin maya eksakolouthei na kanei kati skrits skrats otan psaxnw ta kommatia.to savvato exw party kai otan to dokimasa sto magazi ta skrits skrats itan evdiakrita.
 

发表时间 Sun 11 Mar 07 @ 6:52 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
gia dokimase sta "perfomances" -> "sound card" na baleis v sto "overclock"....
 

发表时间 Sun 11 Mar 07 @ 8:01 pm
to exw dokimasei dystixos synexizete.
 

发表时间 Sun 11 Mar 07 @ 8:40 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

发表时间 Sun 11 Mar 07 @ 9:27 pm
pistevw pws paizei kapoio rolo ayto pou mou esteiles,alla einai arketa polyploko kai ripsokindyno.to periergo einai pws otan prwto evala to virtual kai tin maya ston ypologisti den eixa ayto to provlima,alla eixa provlima opote peiraza ta mpasa ta xamila i ta psila,kai otan kounaga ligo ton crossfader.ksafnika to provlima metaferthike mono otan psaxnw stous fakelous panw katw,i otan pataw panw se kapoio fakelo.episis to periergo einai pws synithos stin arxi to provlima einai pio mikro kai oso pernaei i wra pou paizei to virtual to psilomegalwnei.
me voithise ayto pou mou esteiles sto na vrw 2 idia irq na svysw to ena kai na meiwthei men to provlima.alla kai otan paizw arketi wra xeiroterevei kai den kserw twra sto club to savvato oso meiomeno kai an einai an tha mporeis na to katalaveis me ta ixeia sto full.
 

发表时间 Mon 12 Mar 07 @ 11:17 am
kontevw na trelathw edw pera,kanw kati svinw ton driver tis kartas ixou tou laptop as poume,ftiaxnoun ola teleia,kleinw to virtual kai to ksananoigw kai pali ta idia.diladi den exoun logiki ayta pou symvainoun.me kapoio tropo to ftiaxnw kai xwris na peirazw apolytos tipota ksanaxalaei mono tou.kai kanontas tin idia akrivos diadikasia den ksanaftiaxnei!!!!


AKOUSTE TWRA na trelathite.vazw sto virtual dj san karta ixou tou laptop,kai uncklick se overkclok kai safe.kleinw to virtual dj svinw ton driver tis kartas ixou tou laptop kai ksanampainw sto virtual,opou mou leei pws den exw karta ixou,kai epilegw tin maya,exei vavoura kanw klik sto overclok,kai ola doulevoun roloi oute skrits skrats oute tipota!etsi kai vgw apo to virual,kai ksanampw xwris na exw peiraksei APOLYTOS tipota,exei pali skrits skrats,kai i karta tou laptop paramenei svismeni,etsi kai kanw restart ton ypologisti diladi tha ksanakanei install apo moni tis.twra to savvato prin to club tha prepei na kanw oli ayti ti diadikasia kai na exw empistosyni pws ola tha pane kala?!
 

发表时间 Mon 12 Mar 07 @ 11:43 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Fainetai pos to problima sou entopizetai stis kartes ixou. Otan les kaneis apegkatastasi tin karta ixou tou laptop ti kaneis?. Ego tha sou proteina na tin kaneis "apenergopoiisi" kai oxi "katargisi egkatastasis". Apo to "Pinakas Elegxou"..."Systima" ..."Syskeues" ..."Diaxeirisi syskeuon"..."Yliko" ..."Syskeues anaparagogis".. Ekei tha breis tin karta ixou kai tin kaneis apenergopoisi (tou laptop). Tsekarise na deis an ta alla exoun egkatastathei kala (an dld den exoun kitrina erotimatika)

PS. Den paizoun me auta ta pragmata. An den eisai 100% sigouros oti den tha exeis problima se live, pigaine sto PLAISIO pare mia USB Audigy Live (50 euroulakia i kati tetoio) kai kane douleia sou mexri na breis tin lysi.
 

发表时间 Mon 12 Mar 07 @ 10:08 pm
egw na tin parw tin audigy alla den nomizw pws exei na kanei tin karta ixou,.exei na kanei me ta irq mou egrapses pio panw.eimai sxedon sigouros,kai kainourgia karta na parw,apla ekei pou eixa to provlima me tin maya tha to exw me tin audigy.exw oli mera ton ypologisti sto virtual me ayto to kolpaki pou ekana kai o ixos paramenei teleios.koitaksa ligo ta site me ta irq einai polyploka kai ripsokindyna.giati tha prepei na ta fitaksw apo to BIOS.kai etsi eimai se dilima,palevw na ta ftiaksw?me kindyno na ta dialysw ola kai na trexw kai na min ftanw?i synexizw ayto to kolpaki pou vrika me enan psilofovo to savvato?idou i aporia.episis tin alli fora pou syndesa to laptop me ton mikti tou magaziou oso itan sti mpriza ekane trela parasita.ama douleve me mpataria ola ok.egw to evala na fortisei sto magazi gia kana 2 wres mexri na paei 100% kai tote den eixe parasita.yparxei kanenas pio syntomos tropos anti na prepei na paw to laptop nwritera sto magazi gia fortisi?
 

发表时间 Mon 12 Mar 07 @ 11:19 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Gia ta "parasita", dokimase na to syndeseis me kamia mpalanteza apo alli priza.
 

发表时间 Tue 13 Mar 07 @ 10:41 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)