快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Herkoules 200
Καλό απόγευμα. Έχω το herkoules inpulse 200 και δεν μπορώ να βρω τους drivers για να παίξω με τον virtual dj pro. Μπορείτε να βοηθήσετε παρακαλώ;
 

发表时间 Sat 29 Jan 22 @ 4:01 pm
Μπορείς λίγο να εξηγήσεις πώς "θα παίξεις με το Virtual Dj Pro"?
 

发表时间 Sat 29 Jan 22 @ 6:09 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
 

发表时间 Sat 29 Jan 22 @ 9:26 pm
Δεν γίνεται κάτι όταν πάω να κατεβάσω τον driver του virtual
 

发表时间 Sun 30 Jan 22 @ 8:48 pm
Μπορείς λίγο να εξηγήσεις πώς "θα παίξεις με το Virtual Dj Pro"?

Όταν συνδέω το κοντρόλερ και ανοίγω το βιρτουαλ δε μου το αναγνωρίζει για να μιξαρο
 

发表时间 Sun 30 Jan 22 @ 8:53 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
achilleastsakos wrote :
Μπορείς λίγο να εξηγήσεις πώς "θα παίξεις με το Virtual Dj Pro"?

Όταν συνδέω το κοντρόλερ και ανοίγω το βιρτουαλ δε μου το αναγνωρίζει για να μιξαρο


κάνεις εγκατάσταση αυτό HDJCSeries μετά λογικά το vdj θα αναγνωρίσει τον κοντρολερ
 

发表时间 Mon 31 Jan 22 @ 9:51 am
djsadim
Δεν το αναγνωρίζει
 

发表时间 Tue 01 Feb 22 @ 9:05 pm
Achilleas, επειδή ο Sadim σίγουρα δεν κατάλαβε την ερώτησή μου και (μάλλον?) κι εσύ, θα την θέσω αλλιώς: Το VDj Pro που διαθέτεις, είναι cracked ή "δανεικό"?
 

发表时间 Tue 01 Feb 22 @ 9:34 pm
THEIOS GIORGOS είναι crack
 

发表时间 Tue 01 Feb 22 @ 9:54 pm
Σώωωπα... Οπότε κι ερωτώ:

1. Το να "φταίει" το cracked software για το πρόβλημά σου, πέρασε καθόλου απ' το μυαλό σου?

2. Το να απευθύνεσαι στο επίσημο forum του VDj, για να ζητήσεις βοήθεια για το πως θα ξεπεράσεις τα προβλήματα μιας "σπασμένης" έκδοσης, πώς το κόβεις?
 

发表时间 Tue 01 Feb 22 @ 11:44 pm
Theios giorgos
Μου το έστειλε ένας φιλος και δεν ξέρω αν είναι σπασμένο. Δεν ξέρω πολλά και συγνώμη αν σας ταλαιπώρησαν αυτά που είπα. Καλή συνέχεια
 

发表时间 Wed 02 Feb 22 @ 4:21 pm
djsadimPRO InfinityMember since 2006
achilleastsakos wrote :
....Μου το έστειλε ένας φιλος και δεν ξέρω αν είναι σπασμένο. Δεν ξέρω πολλά και συγνώμη αν σας ταλαιπώρησαν αυτά που είπα. Καλή συνέχεια

μάλλον είναι παλιά έκδοση...
 

发表时间 Wed 02 Feb 22 @ 5:58 pm
το να μπαινετε στο επισημο forum της εταιρειας και να ζητατε βοηθεια για καποιο σπασμενο προγραμμα ειναι τουλαχιστον ντροπη!αγοραστε το (και απευθυνομαι κ στους υπολοιπους μιας κ το ειδα κ απο αλλον) και θα εχετε σιγουρα βοηθεια απ'ολους εδω μεσα!αλλιως αν θες να μαθεις πρωτα τα βασικα ,κατεβασε την free εκδοση απο εδω μεσα (φυσικα ειναι για home use με καποιους περιορισμους)
 

发表时间 Mon 07 Feb 22 @ 8:00 am