快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: ddj 400 autoheadphones
Καλησπέρα,ξαφνικά την ώρα που έπαιζα σταμάτησε να μου ενεργοποιεί τα ακουστικά όταν φορτώνω το καινούργιο κομμάτι.Το autoheadphones το έχω στο always και δεν το έχω πειράξει.Το γύρισα μια στο onload μήπως έφαγε καμμία φλασια αλλά τίποτα,το ξαναγύρισα στο always και πάλι τίποτα.Πρεπει να πατάω χειροκίνητα το cue των ακουστικών για να ακούσω το επόμενο κομμάτι.Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.... Ευχαριστώ.
 

发表时间 Sat 30 Oct 21 @ 12:03 pm
Αν κλεισεις το προγραμμα και το ξανα ανοιξεις επανερχεται? Δοκιμασες να φορτωσεις κομματι στο deck 3 ή 4 και στο εκανε μετα? Στο εκανε πανω στη δουλεια και μετα το πηγες χειροκινητα ολο το βραδυ? Θα σε παρω τηλ μετα να το δουμε μαζι
 

发表时间 Sat 30 Oct 21 @ 12:51 pm
Όταν το autoheadphones "σταματάει" να δουλεύει τότε η λύση είναι απλή:
Κλείνεις το "PFL/CUE" από όλα τα κανάλια (ακόμα κι απο αυτά που ίσως δεν βλέπεις/χρησιμοποιείς όπως το 3 & 4)
Ενεργοποιείς το PFL μόνο στο κομμάτι που προετοιμάζεις εκείνη τη στιγμή.
Το autoheadphones μετά πρέπει να επανέλθει.

Σημείωση: Το autoheadphones είναι σχεδιασμένο να "σταματά" να δουλεύει όταν ο χρήστης το πειράζει χειροκίνητα, και "επανέρχεται" μόνο όταν το τρέχων PFL είναι ίδιο με αυτό που θα έβαζε και το auto.
 

发表时间 Sat 30 Oct 21 @ 1:12 pm
Έλα Μήτσο τον κουμπωσα και άνοιξα το Virtual τώρα και παίζει κανονικά,μου το έκανε την ώρα της δουλειάς και δεν μπορούσα να το κλείσω και το πήγα το υπόλοιπο βράδυ manual.Αλλα για κάποιο λόγο νομίζω πως θα μου το ξανακάνει.Ψιλοαναξιοπιστο μου φαίνεται αυτό το κοντρολακι.
 

发表时间 Sat 30 Oct 21 @ 1:32 pm
PhantomDeejay wrote :
Όταν το autoheadphones "σταματάει" να δουλεύει τότε η λύση είναι απλή:
Κλείνεις το "PFL/CUE" από όλα τα κανάλια (ακόμα κι απο αυτά που ίσως δεν βλέπεις/χρησιμοποιείς όπως το 3 & 4)
Ενεργοποιείς το PFL μόνο στο κομμάτι που προετοιμάζεις εκείνη τη στιγμή.
Το autoheadphones μετά πρέπει να επανέλθει.

Σημείωση: Το autoheadphones είναι σχεδιασμένο να "σταματά" να δουλεύει όταν ο χρήστης το πειράζει χειροκίνητα, και "επανέρχεται" μόνο όταν το τρέχων PFL είναι ίδιο με αυτό που θα έβαζε και το auto.


Να το πείραξα ρε Γιώργο και να μην το θυμάμαι.... μπορεί δεν αποκλείεται.Παντως τώρα δουλεύει κανονικά.Τωρα με αυτό που μου λες ίσως να μην φταίει ο controller και να την έκανα εγώ την παπαρια,γιατί τα έχω πάρει γενικά με αυτό το κοντρολακι και είμαι λίγο προκατειλημμένος.
 

发表时间 Sat 30 Oct 21 @ 1:37 pm
Στάνταρ αυτό που λέει ο Γιώργος είναι.. κάποια στιγμή πάτησες manual κάποιο pfl. Αν στο ξανακάνει (ή το ξανακάνεις απόψε), κάνε αυτό που σου είπε ο Γιώργος.
 

发表时间 Sat 30 Oct 21 @ 6:45 pm
Έγινε Μήτσο θα έχω το νου μου,αν το ξανακάνει και θα σας πω.Γιωργο ευχαριστώ πολύ ρε φίλε.
 

发表时间 Sun 31 Oct 21 @ 1:35 pm