快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: κονσολα rmx συνδεση
καλησπερα..εχω την rmx μετα απο πολυ καιρο ειπα να την χρησιμοποιησω σε αλλο υπολογιστη αλλα δν την αναγνωριζει κατεβασα τους drivers επειδη εχε σπασει το cd αλλα τπτ..μολις συνδεω το usb αναβοσβηνουν τα λαμπακια αλλα μεχρι εκει...βοηθεια
 

发表时间 Tue 21 Apr 20 @ 6:18 pm
Δωσε περισσοτερα στοιχεια , τι PC ? και στοιχεια του , δοκιμασε αλλη θυρα και αλλο καλωδιο , κατεβασε τους drivers ??
 

发表时间 Tue 21 Apr 20 @ 7:22 pm
Έχω ένα lenovo z50 είχα τα windows 8 αλλά έβαλα τα 7 μπας κ ήταν αυτό το πρόβλημα αλλά τπτ..θύρες άλλαξα..καλώδια άλλαξα τρία βέβαια κανένα δεν είναι τι δικό του το έχω χάσει..αλλά κ πάλι τπτ..αναβοσβηνουν όμως τα λαμπάκια κανονικά..μέχρι εκεί όμως τπτ άλλο..τους drivers κατέβασα μέσα απο εδώ..αλλά κ πάλι τπτ
 

发表时间 Tue 21 Apr 20 @ 9:08 pm
Τα 7 64 bit...
 

发表时间 Tue 21 Apr 20 @ 9:10 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Όπως έγραψα και στο άλλο topic που κλειδώθηκε ως διπλότυπο ..

Aπ' ότι μπορώ να θυμηθώ το πρόβημα μπορεί να είναι USB Port 3.0 ή τροφοδοσία, οπότε δοκίμασε και κάποιο hub.
Από το επίσημο site .. https://support.hercules.com/en/product/djconsolermx-en/ αλλά υπάρχουν και πολλα σχετικά νηματα αν ψάξεις στο Google
 

发表时间 Wed 22 Apr 20 @ 1:54 am
Θα το δοκιμάσω κ αυτό φίλε μου..σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον..θα ενημερώσω ξανά για ότι νεότερο..
 

发表时间 Wed 22 Apr 20 @ 6:51 am
καλησπερα
εχω και εγω το ιδιο προβλημα με την HERCULES RMX
ειχα να την δουλεψω πολυ καιρο εχω χασει τουσ κωδικους
τι να κανω?
 

发表时间 Mon 15 Aug 22 @ 3:18 pm