快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: VIRTUAL DJ 6 - Page: 1

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

kada cemo moc skinit 6 probnu verziju???
 

发表时间 Mon 01 Jun 09 @ 5:55 am
Trebalo bi uskoro , ewo mi koji imamo licencu smo vec dobili 6-icu , mogu ti reci da je savrsena . Mnogo stvari je promenjeno i uskladjeno u sad jos bolju celinu.

Alf ce ti bolje reci kada bi trebalo da dobijete probnu verziju za download...
 

发表时间 Mon 01 Jun 09 @ 6:58 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Probna verzija je jos u beta fazi, bice uskoro dostupna ;)
 

发表时间 Mon 01 Jun 09 @ 7:21 am
nikako da skupim para da kupim pro verziju...malo je skupa
 

发表时间 Mon 01 Jun 09 @ 9:09 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

发表时间 Wed 03 Jun 09 @ 3:05 am
hvaLa ALF., zanima me dali su za vdj 6 potrebni maperi za konzole kao i prije ili nissu''''??
 

发表时间 Sat 06 Jun 09 @ 4:16 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ne, svi maperi su sada unutar VDJ-a ;)
 

发表时间 Sat 06 Jun 09 @ 7:08 pm
puno losije mi radi 6 sa bcd-om nego 5 sporij je i nerade mi led
 

发表时间 Wed 10 Jun 09 @ 10:51 am
dobar dan i eto mene vratio sam se..neki dan ja na netu saram kad ono VDJ 6 reko nemog vjerovat haj odo ja to skinit reko nista novo samo skin cce bit ali reko ajd kruha ne trazi..kad ja instaliro imo sam sta i vidit skin je novi popravljen je waveform popravljen je pitch i pojacan ali samo onaj bpm skoji ide npr 128.25 mi se nikako ne svidja ali hajd neka ima i toga malo su mi ukrali skin od trktora sa strajih verzija ali je i ubacen kao i wejv od serata skreč wsto mi se iznimno svidja zatim konroleri su svi uvaljeni stvarno ono ovo je ustedilo mnogim djima cd.e i cd-e sa drajverima itd itd uglavnom jso kad bi VDJ SAMO uvalio maalkice bolji zvuk i malo bolje efekte internalne ovo bi bio savrseni program jer stvarno ima sve..browser je dobar plai liste su dobre malo su me šortkuti namucili jer nisam mogo improtirat iz 5-tice pa sam moro neke stvari rucno OPET odradit sve u svemu ovo je nesto vrlo vrlo dobro sto se desilo u mom zivotu u zadnjih mjesec dana druga stvar je da sam napokon poceo kupovat mjuzu :D:D
 

发表时间 Wed 17 Jun 09 @ 1:45 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Jos i da kupis VDJ i kompletan si DJ :)
 

发表时间 Wed 17 Jun 09 @ 5:15 pm
hehe a uff neznam sta da ti kazem cim naprave zvuk da bude dobar i uvedu elastik ja cu ga uzet

 

发表时间 Thu 18 Jun 09 @ 2:35 pm
hehe a uff neznam sta da ti kazem cim naprave zvuk da bude dobar i uvedu elastik ja cu ga uzet




Pazi zvuk je napreodavo kod VDJ jako u poslednje tri verzije, od 3.4 pa nadalje je sve bolji.

Sad na 6 je vec sasvim pristojan, naravno ako dobro podesis performanse.
 

发表时间 Thu 18 Jun 09 @ 6:26 pm
ja pratim VDJ od 3.0 I MOGU KOMOTNO REC DA NIJE BAS NESTO kikove se gube cim ubrazas 1288.bpm pjesmu na nekih 132 dok to u torqu nema preformanse su mi napravljene pomogo mi vip neki user sa foruma engleskog
 

发表时间 Fri 19 Jun 09 @ 6:55 am
Ja sam ti pisao generalno o zvuku a ne kakav je zvuk kada ukljucis keylock, meni je iskljucen keylock i nema gutanja kick-a, a zvuk je u tom slucaju skroz OK.

Za tih par bpm razlike izmedju pesama nema potrebe da ti je ukljucen keylock, sem ako ne mixas pesme sa preko 10bpm razlike.
 

发表时间 Fri 19 Jun 09 @ 1:03 pm
ma znam alio nevollim ja mixat bez key locka zato ja iizbjegavam na vinilima radit jer kad mi u nekj pjesmu se promjeni key radi pitcha odljepim to je nest sto mrzim nekako izgubim onaj car orginala sve se podigne i onda cobijem neki muski vokal zvuci ko neka zenska to mi se ne svidja
 

发表时间 Sat 20 Jun 09 @ 3:22 am
ma znam alio nevollim ja mixat bez key locka zato ja iizbjegavam na vinilima radit jer kad mi u nekj pjesmu se promjeni key radi pitcha odljepim to je nest sto mrzim nekako izgubim onaj car orginala sve se podigne i onda cobijem neki muski vokal zvuci ko neka zenska to mi se ne svidja

Sve je to jasno da menja boju vocala ali samo dok traje mix, a tu uglavnom jos nema mnogo vocala, cim resetujes bpm sve se vrati na originalno.
Mixas maximum 5 bpm razlike u pesmama i sve moze da se izvuce da niko i ne primeti da je tolika razlika.

npr. 125 i 130 mozes ladno sklopiti da se ne primeti

Evo odradio sam jedan mix na brzinu sa pesmom od 125 i 130bpm
http://www8.zippyshare.com/v/46635178/file.html


 

发表时间 Sat 20 Jun 09 @ 4:56 am
ma znam ali meni to smeta ubi me kad vidim bpm sad sam sluso nisam osjetio razlike al nekako nemogu ja sa tim i đaba
 

发表时间 Sat 20 Jun 09 @ 8:55 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
@Skrib
Nisi nesto podesio kako treba, od verzije 5 kada pojacas quality do kraja nema sanse da ti gubi kickove kada ti je ukljucen Keylock. Samo moras imati jacu masinu, nista posebno za danasnje standarde ali ne moze neki stari racunar 3-4 godine ;)
 

发表时间 Mon 22 Jun 09 @ 2:32 am
2 gige rama ddr intel dual core laptop acer aspire 5735 z

 

发表时间 Thu 25 Jun 09 @ 4:08 am
e usput imam protekšn eror koji me ubi me u pojam nemog ga maknit
 

发表时间 Thu 25 Jun 09 @ 4:13 am
87%