快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: numark dmc 2

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

epeidi molis ton agorasa,kai exw arxisei na ton xrhsimopoiw kapoies apories
ta 2 pitch pou exei enw to aristero doulevei roloi,to deksi mou kathisterei ligo,diladi prepei na to kounisw ligo panw katw gia na "piasei" kai na synxronistei,to exei parousiasei se kanenan?
to moxlaki pou psaxnei ta kommatia th anteksei?mou fainetai ligo eyaistito kai tha prepei na traviksei poly xrhsh
 

发表时间 Wed 07 Jan 09 @ 10:15 am
Emena pantos mexris stigmis peripou 4 mines tora doulevei apsoga!!!
Ayto me to pitch pou les den katalabaino ti ennoeis kathisterisi?
Apo ton numark? H apo to programma?
 

发表时间 Wed 07 Jan 09 @ 12:34 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
To moxloudaki gia ton browser einai polu aksiopisto. To douleuw 10 mines xwris problima. To mono problima pou mou parousiase teleutaia alla ws dia mageias eksafanistike einai to aristero CUE. Mallon kapoio skoupidaki tha itan . Kapoia mera prepei na tin anoiksw na tin katharisw giati exei faei poly skoni.
An pantws to moxloudaki se prodwsei yparxei kai enallaktiki lysi na xrisimopoieis ta jogwheels san browser search. (Katabase ton mapper)

Gia na ksekinisei to pitch tou controller na douleuei prepei na to pas mexri ekei pou to software sto exei valei stin othoni. An dld patas sync i exeis epileksei autosync, tote tha prepei na to pigaineis ekei manual. Etsi ginetai me olous tous controllers. Allakse episis apo to config to pitchrange se 8% i kai ligotero an se voleuei.
 

发表时间 Wed 07 Jan 09 @ 6:03 pm
thanks paidia,an exw alles apories tha eidopoihsw,mexri stigmis exw kataenthousiastei
 

发表时间 Wed 07 Jan 09 @ 9:09 pm
HILL.KHome userMember since 2009
oson afora thn dmn2 8elw na se rwthsw an ektos apto moxloudaki gia na briskeis ta kommatia mporeis na ta fortwneis me to mouse mesa sto programma? 3ereis an yparxei kanena magazi gia na paw na th testarw kai apo konta(live)? Thanx kai kalorizikh!
 

发表时间 Fri 09 Jan 09 @ 5:58 am
ta kommatia ta fortwneis kai apo to mouse,genikotera apo to mouse mporeis na kaneis oti ekanes kai to dmc prosarmozetai amesws.
oso gia magazi egw den gnwrizw kati
 

发表时间 Fri 09 Jan 09 @ 9:08 am
A!! Na rotiso kati ki ego?
Pou apothikevo H pou bazo en pasei periptosi to tools mapper tou dmc2?
Diladi kai pos douleyei genika?
Ti epipleon tha mou kanei?
Den pisteyo na exo provlima meta?
Giati tora mou leitourgei apsoga to dmc2.
Toulaxiston ayta pou leitourgo ego.
Aksizei ton kopo na to katevaso? H na to afiso opos einai?
Thanks.
 

发表时间 Fri 09 Jan 09 @ 1:10 pm
Nikos peiraias gia na lyseis to provlhma me to pitch toy dmc phgaine sta options kai kane disable tis entoles auto pitch matching kai pitch reset on load.
 

发表时间 Fri 09 Jan 09 @ 1:23 pm
re paidia na rwtisw kati,koumpi on off yparxei kapou sto dmc ?i prepei kathe fora na vgainei apo tin mpriza?
 

发表时间 Sun 11 Jan 09 @ 7:50 pm
Den exei, kai den exw katalavei giati.
Dyskolo htan na vazane ena on-off?
Dhladh einai ftiagmeno gia na mh kleinei pote?
 

发表时间 Sun 11 Jan 09 @ 8:13 pm
Nai pragmati megali blakeia tis Numark na min exei ena koumpi on off.
Distixos kathe fora prepei na to bgazeis apo tin priza.
Ektos an baleis enan endiameso diakotpi pano sto kalodio.
Alla prosoxi oxi gia 220v.

A! Telika katevasa to mapper.
Kalo th elega.Toulaxiston deixnei kalitero kai me pio polles leitourgeies apo tin ergostasiaki rithmisi.
 

发表时间 Mon 12 Jan 09 @ 4:22 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Paidia yparxei logiki eksigisi. H DMC2 opws kai kapoioi miktes einai gia rackmount. To koumpi On-Off opws katalabenete gia logous asfaleias (min to kleisoume kata lathos) tha eprepe na itan apo katw-pisw-plai klp. Omws se koutia rackmount i prosvasi se auta ta simeia einai poly dyskoli. H kalyteri lysi, opws to exw kanei kai egw (den to skeftika monos mou, to eida apo allou) einai na syndeseis tin dmc2, kapoion mikti, karta ixou, laptop klp se ena polymprizo mesa sti balitsa rackmount kai me kapoio tropo na vgalete kapoion diakopti (geniko) apo eksw (pisw meros, plai klp). Kai se teliki analysi einai kai meta poly pio eukolo na kleineis ena diakopti para na psaxneis apo dw ki apo kei diakoptakia. Gia skefteite to ...mporei na einai kai kalytera etsi. Deite sto blog mou to pisw meros tis balitsas. Exw vgalei ekei ena diakopti. To polumprizo einai mesa. Exw valei kai ena thyliko bysma reumatos. Eswterika exoun ginei kolliseis (kalai) kai meta perasma me thermokolla gia apofgi hlektropliksias.
 

发表时间 Mon 12 Jan 09 @ 3:41 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)