快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: hercules rmx console - Page: 1

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

kupujem ovaj kontroler i zanima me dali neko ima iskustva sa njim dali se isplati kupit....? dali mu zvucna karta ispravno radi?
 

发表时间 Tue 11 Nov 08 @ 8:28 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Koliko ja znam kontrola i zvucna rade dobro, ocekuje se maper koji ce moci da menja sve funkcije ali ce biti samo za Pro korisnike.
 

发表时间 Tue 11 Nov 08 @ 9:38 am
da ne otvaram novu temu, jel neko zna moze li se ova konzola u sarajevu negdje kupiti :)?

pozdrav
 

发表时间 Tue 06 Jan 09 @ 2:02 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Moze da bude problem, nema je nigde ni u Srbiji, to jest nemaju predstavnika :(
 

发表时间 Tue 06 Jan 09 @ 5:35 pm
evo da vas utjesim nema nigdje ni u HRVATSKOJ-prije ces nac x ponenta ili onu konzolu sto alf ima nego tu herkules jeer sluzbenog predstavnika nema tako da ide ako trgovina naruci naruci ako ne hee je*** vise srece drugi put..
 

发表时间 Wed 21 Jan 09 @ 4:27 am
ima ga u audio pro u hrvatskoj... mene samo zanima njegova stabilnost kod zvuka.. sutra bi je uzeo samo da znam da je stabilna..
 

发表时间 Sun 22 Feb 09 @ 12:42 pm
nemoj to uzimat vjeruj mi neka mala je nikak ko igracka ja bi 2 puta promislio dali da idem sa tim u klub ja ti garantiram da neces pozalit sa x ponentom
 

发表时间 Sun 01 Mar 09 @ 2:09 am
a sto se tice zvuka onako stabilna je koliko i kompjuetr jer svi ti midi kontroleri ti zavise od kompjuter sto jaci i brzi komp bolje ce sve radit zvucat i bla bla bla---e da te pitam odakle si ti?
 

发表时间 Sun 01 Mar 09 @ 2:10 am
ja sam ti iz cerne izmedju vinkovaca i zupanje.,, imam jak laptop core 2 duo,,, ma hercules rmx nije mal dobar je kupio sam ga i ubrzo prodo nesvidaju mi se tipke prekrut je.. planiram sad uzet vestax 300
 

发表时间 Sun 01 Mar 09 @ 5:29 pm
ha stari moj budem ja u cerni svake godine moji ti drzže lunapark tamo u onom parku kod vas :D:D zato sam i pito..vestax nikje los ali meni je to sve nekako malo ja ti preporucujem X-ponenta sigurno neces pozalit
 

发表时间 Tue 03 Mar 09 @ 4:34 am
pa neznam kako on radi sa virtualom ali cuo sam da je dobar
 

发表时间 Tue 03 Mar 09 @ 5:06 am
ako budes dolazio u cernu samo javi ovdje pa cemo se nac...
 

发表时间 Tue 03 Mar 09 @ 5:07 am
malo sam sada gledo xponenta mogu ti rec da je dobar svidja mi se sto je velik, kakva mu je stabilnost i kakva mu je zvucna dali imas iskustva snjom?
 

发表时间 Tue 03 Mar 09 @ 5:18 am
pa stabilnost sa njegovim softwerom koji dobijes kad kupis x ponenta je oodlicna sviro sam 6 sati u klubu fantasticno je radio ni da bi zasteko ali kod VDJ-A kad na x ponentu pomjeris pitch nece odma da se pomjeri i na programu nego ga moras ztrest gore dole da bi uvatio...a vjeruj mi kad vidis kake efekte TORQ ima (od x ponenta softwer) VDJ ce ti past u zaborav jedina mana kod TORQA je ta sto mu je wave form jaaako loš meni se nista ne svidja sto se tice wave forma tu GA VDJ POJEDE ZA RUČAK.. a zvuk i stabilnost dajem 5
 

发表时间 Wed 04 Mar 09 @ 3:46 am
hvala na informaciji.. vidjet cu jer neplaniram mijenjat software VDJ mi je najbolji,,njegove efekte nekristim imam fx masinu..
 

发表时间 Sat 07 Mar 09 @ 4:44 am
sad me samo zanima koji kontroler radi bolje sa virtualom ??? xponent ili herculex rmx ??? tesko mi je odlucit jer xponent je bolji ali neznam kako ce mi radit sa virtualom.,, djskrib dali si koristio maper za xponent kada si radio na virtualu i kakko radi sa maperom??
 

发表时间 Sun 08 Mar 09 @ 6:05 am
ma maper nikako da dovrse kako treba uvjek neke greske u ovom maperu PITCH nece odma da ocita moras ga trznit na x poneentu da uvati tako da i nevalja bas..herkules dalekom bolje radi sa virtualom ali je neki mal nije mi bas nesto men x ponent ono fantazija..sto se tice wave forma vdj je meni najbolji i pregled muzike mu je savrsen
 

发表时间 Sun 08 Mar 09 @ 1:44 pm
dali xponent ima utor za microfon,
 

发表时间 Wed 18 Mar 09 @ 4:29 pm
e zezaju nas tu u brodu sa netom nest za mikrofon jooj nisam siguran a enmog ni pogledat kod frenda mi je ali mislim da nema oko 80 posto sam siguran da nema
 

发表时间 Sat 28 Mar 09 @ 5:54 am
ok.hvala
 

发表时间 Sat 28 Mar 09 @ 9:21 am
48%