快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: novak!

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

cao!
imam ponudu da radim kao DJ, sto mi se jako svida i nekako se vidim u tome!
nabavio sam VDJ od frenda koji se sa tim bas i nije bavio...pa mi nije moga mnogo pokazat kako se koristi program!
neke sam sitnice sam skuzio ali ipak.....imam pitanje koje je mozda malo njubavo! samo zbog toga sam napravio acc ovdje!
ali posto sam malo lijen za trazit po forumu i nije me stemota pitat, jednostavno cu postavit pitanje!
ovako!

zanjima me sta moram napravit i jeli to uopce moguce da mogu cut na slusalicama pjesmu koju imam namjeru pustit iducu..tj. onu koju zelima nadovezat na predhodnu...jer do sada sam to radio ono nekako nasumicno! pa ne ispada bas kako treba!

ako neko ima da mi to malo pojasni ili jos bolje ako neko ima u hercegovini ko ima iskustva sa ovim programom pa da se mozda cujemo na msn...ili tako nesto!

hvala!
 

发表时间 Mon 29 Sep 08 @ 2:01 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ono sto ti je potrebno je zvucna kartica sa 2 stereo kanala sto danas ima svaka maticna ploca na sebi (5.1 zvuk, to jest 3x stereo).
Trebas da setujes zvucnu da radi u 5.1 mod u Windows-u
U Virtual DJ trebas da selektujes "4.1" mod za zvucnu i da izaberes "Headphones" ili "External Mixer" opciju i to je to.
 

发表时间 Wed 01 Oct 08 @ 5:35 am
de ako imas 2 zvucne kartice na kompu jednostavno ubodi slusalilce u jednu zvucnu a zvucnike ubodi u drugu zvucnu zatim otvori vdj ides setings zatim pojave se neke tri slikice na drugoj slikici otvri sliku na koojo je nacrtan zvucnik i slusalice zatim kad to odaberes odaberi sliku ispod vidit ces kao neki mali usb jos nesto kad si to napravio pojave se 2 mala kvadratica na kojim pise ime tvoje zvucne sad samo odberi koja zvucna ce sta pustat (npr..1.zvucna pusta zvuk na zvucnike 2. zvucna pusta zvuk na slusalice.) i gotovo
 

发表时间 Mon 13 Oct 08 @ 3:30 am
aha
hvala decki!
ocito je da cu morat kupit vanjsku zvucnu karticu!
jer nije mi bas neki multimedijalni laptop....vuse je za poslovna čudesa namjenjen! bio jefitn XD

ako neko od vas ima neki prijedlog za neku zvucnu karticu koja zadovoljava te zahtjeve a da nije nesto monstruozno skupa! ...studira se pa se i nema toliko love...vjerovatno mnogi znaju kako je to!

cito sam da je maja44 nesto naj naj sto se moze uzeti za ovog polsa ako ga se radi sa laptopom!
ali to ipak malo prelazi granice moga buđžeta!

pa ako biste mi mogli sada malo oko toga pomoci? mozda neki link ili ime neke katice koja je solidne kvalitete!

hvala!
 

发表时间 Fri 07 Nov 08 @ 4:00 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

发表时间 Fri 07 Nov 08 @ 11:43 am
THX ;-)
 

发表时间 Sat 08 Nov 08 @ 7:48 am
 

发表时间 Thu 13 Nov 08 @ 11:19 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

发表时间 Thu 13 Nov 08 @ 4:55 pm
I ja imam prblem sa Vdj.Do sada sam koristila Mix maister fusion ali mi je istekao a za licencu treba love :( Skinula sam VDj ali imam problem na njemu sa prelazima.Nisu onakvi kakvi su kad ih odradim na mix maister-u.Sa tim programom sam mogla da markiram prelaze dok na ovom je drugacije i zvuk mi je drugaciji...Dajte neki savet oko tih prelaza i za zvuk..
 

发表时间 Sun 31 Oct 10 @ 11:55 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ne znam sta znaci "markirati prelaze", treba ti za Automix ili mislis na to kako se Crossfader ponasa?
Sto se tice zvuka, moras da podesis latenciju koju tvoja zvucna karta moze da podrzi. Obicno je to 512ms (milisekundi), imas u opcijama Settings>Performance. Safemode pokusava da automatski podesi visu latenciju da se ne gube fragmenti zvuka dok Overclock sluzi da "tera" zvucnu kartu malo vise nego sto moze specijalnim algoritmom pa dobijas brzi odziv i bolji zvuk.
 

发表时间 Sat 06 Nov 10 @ 2:54 am
momci...zanima me kako da napravim sampler sa mojim imenom.....npr" DJ MAKI LIVE" tako nesto....ako znate neki nacin molio bi vas da mi kazete...hvala.. :/
 

发表时间 Mon 29 Nov 10 @ 1:49 pm
wallterHome userMember since 2010
 

发表时间 Sun 05 Dec 10 @ 5:18 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)