快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: zasto mi pise "Your current licenses do not allow you to download Samples" ???

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

kakva dozvola treba da bi skidao efekte i ostalo ???
mozda moram da imam nekoliko posta ili sta ???
 

发表时间 Fri 29 Aug 08 @ 7:33 pm
e ljudi,jel zna neko da li postoji program koji ce izdvojiti muziku i glas iz pesme??? treba mi samo muzika ali bez glasa...cuo sam da takav program ne postoji ali nisam siguran...

 

发表时间 Fri 29 Aug 08 @ 7:40 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Da bi skidao dodatke moras da imas neku licencu, Home verzija ima neke stvari a kada imas Pro onda mozes da skines sve sa sajta.
Ne postoji program koji ce ti izvlaciti glas iz pesme, potrazi na netu Accapela fajlove koji su samo glas iz pesme.
Poz
 

发表时间 Sat 30 Aug 08 @ 6:54 am
ma imas program to jest efekt zove se VOKAL REMOVER na nekim pjesmam je jako dobar na nekim nije primjeetio sam da od madone give it 2 me stvarno odlicno izdvoji vokal i kad bi malo jos modificiro to izdvojen u nkeom programu mozes napravit dobru pirat acapelu koja je onak dobra za neki remix
 

发表时间 Sat 30 Aug 08 @ 9:31 am
hello svima..da pomognem malo liku iza Dr34m3rX(kontam DREAMER bi ti nick bio,ne? :) ).. ovako,gotovo svaki glazbeni file, mp3, wma, ogg i blablabla.., je moguce rastaviti na proste faktore, na one od kojih je stvoren, samo sto to nije bas jednostavno.. ja ti necu objasnjavati sad kako jer cu tipkati dok djed ne postanem, ali ovako... za to ti prvenstveno trebaju vrhunski programi, kao Ableton, Cubase, Wavelab (moze i Soundforge), i slicni koji imaju funkciju virtualnog studija.. no ipak neces, u vecini slicajeva, moci izolirati cisto i iskljucivo ono sto zelis, no ipak mozes dovoljno to postici da bi mogao nesto svoje doradjivati, ubacivati, editirati.. ali ako npr. trebas sample koji nije sastavljen samo od jednog zvuka, kao vokal koji spominjes, nego ga tvori vise zvukova, recimo ako je to bass line, ili cijela melodija, onda je to vec malo lakse.. samo ako nemas bolju zvucnu karticu i sound driver mogucnosti su ti ogranicene.. s time da bi najbolje bilo kada bi ti doticni track bio u WAVE formatu, jer wave ima najvisi bitrate zbog cega je najkvalitetniji medju digitalnim sound fileovima.. ali bitno je da imas adekvatni program, ideju i zivaca na kile jer ce trajati dok svene skontas.. znaci vjeruj mi, odgovor na tvoje pitanjeje da se to sve mozeeeee...pozz iz opatije od LegaLandera
 

发表时间 Tue 17 Mar 09 @ 6:42 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ne mozes da izdvojis vokale a da ne ostanu fragmenti muzike, to je NEMOGUCE. Samo mozes naci Accapela sampleove koji su snimljeni vokali bez muzike.
 

发表时间 Wed 18 Mar 09 @ 2:59 pm
bogami ovaj previse filozofira ne postoji program na svjetu koji to moze postoje samo oni koji to mogu postic ja sam dao ime za efekt u vdj-u pa kao oce nek proba nije mi se dalo previse tipkat
 

发表时间 Sat 28 Mar 09 @ 5:56 am
brate nadji acapella od te pesme i eto ...
 

发表时间 Sat 28 Mar 09 @ 4:02 pm
pokusaj sa Adobe Audition 3 , on ima funkciju za radnju acapella ... vjerovatno nije nesto sto ti ocekivas al eto ja poznam par remixera koji koriste taj program i vrlo dobro se ocisti instrumental !
 

发表时间 Tue 31 Mar 09 @ 5:27 pm
Ne mozes izvuci glas od instrumentala. Mozes sa efektima umanjiti zvuk glasa ...ali nije to ...to .. :) Ali se moze napraviti orginalni cist instrumental ako se vokal ne mijesa u duzini jednog beat-a. (to znaci da se te jedan isti beat ponavlja nekoliko puta u toku pjesme).

Rjesenje je da nadjes pjesmu ... ciji instrumental dugo traje a da se ne pojavljuje vokal prilikom ponavljanja beat-a. To najcesce mozes uraditi sa Loop Beat opcijom .... ono gdje se nalaze brojevi od 1...---16.... i dobijes cist instrumental ciji se beat ponavlja.

I pustis sebi taj playback sa loop opcijom .... i dole u efektima imas opciju record u mp3 .... i snimis sebi taj instrumental na 3 minute ..... i kasnije ga ubacis u Virtuaj DJ .... i miksas kao covjek :)

Ja sam sebi dosta instrumentala napravio na isti nacin od Crunk beat-ova, Chicano gangsta beat-ove posto ovaj program fenomenalno odradjuje da imam sta slusati u autu ....

Napomena: kada beat nije jednak loop opcijama ... onda moras stimati precizno misem na sliku gdje se oznacavaju visina frekvencija :) s tipkom loop in + loop out :)
 

发表时间 Sun 10 May 09 @ 8:42 am
JA imam virtual dj 5.2 pro registrovan sam na neku adresu,i imam serial sta da radim stim da bi mogao da skidam skinove... sa sajta.
 

发表时间 Sun 23 Aug 09 @ 2:51 pm
molim vas bez spamovanja !!!
 

发表时间 Sun 23 Aug 09 @ 3:42 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Bas tako, koristite search, postoje odgovori na pitanja oko licence.
 

发表时间 Sun 23 Aug 09 @ 5:19 pm
znam da ovo nesmijem bas pitati ali eto
 

发表时间 Sat 26 Sep 09 @ 4:16 am
mislim jel stvarno nema nacina da se skine preko neta ili se mora kupiti posto sam ga skino ali hocu jos efekata pa ako neko zna ...
 

发表时间 Sat 26 Sep 09 @ 4:27 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
imposiblle wrote :
mislim jel stvarno nema nacina da se skine preko neta ili se mora kupiti posto sam ga skino ali hocu jos efekata pa ako neko zna ...


Kupis kao i mi ostali i onda imas sve ;)
Jer ne bi bilo fer da mi placamo a ti ne, zar ne?
 

发表时间 Wed 30 Sep 09 @ 9:34 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)