快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: Timecode vinyl - Page: 2

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ispravio sam tvoj post, bez obzira sto si mozda u pravu. Znas pravila pa ih i postuj.
Ti jesi u pravu i ovo jeste mozda Srbija, ali ako sam ja uspeo i jos neke koje znam da kupe licencu, moze svako ;)

U vezi Key Detection-a, mislim da je tim upoznat sa tim problemom i da ce biti poboljsan uskoro.
 

发表时间 Mon 08 Dec 08 @ 7:36 am
kolko sam vidio mogu samo da nabavim timecode i 4in 4out zvucnu kartu i to je to...
neka preporuka za kartu?i to od najjefinije prema gore :)
 

发表时间 Sun 03 May 09 @ 5:43 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Nisam nesto pratio skoro sta se koristi, mislim da Maya 44 vise ne postoji nova, bila je ESI U46DJ MK2 i naravno moze i Hercules MK2 ili RMX konzola.
 

发表时间 Mon 04 May 09 @ 5:59 am
ma znam da idu konzole i to... al mene iskljucivo zanima to da i dalje mogu raditi sa playerima//turntablesima
naravno uz time code a muzika potjece iz laptopa putem virtuala...vidio sam da se moze to napraviti sa najobicnijom 4in4out kartom
sto je mnogo jeftinija varijanta od serata traktora i sl...ee sad mene zanima koliko je dobro tako raditi? mislim samo sa 4in4out kartom naspram recimo serata...
ii preporuka neke najjeftinije 4in4out karte..ono do 100e..rabljeno/novo...
 

发表时间 Mon 04 May 09 @ 9:45 pm
DejambaHome userMember since 2007
batali taj posao... lose radi ;)
 

发表时间 Wed 06 May 09 @ 5:58 am
zasto?
 

发表时间 Sat 09 May 09 @ 11:06 am
DejambaHome userMember since 2007
zasto?

pustis pesmu... ne diras pitch i ono ti menja: 128.4.....128.9.....128.7....128.3....128.1... :D
neces da gledas... odlucis se samo da slusas...
taman si sinhronizovao kako treba 2 numere, uzeo si samo da srknes pice... poslusas na cue, kad ono nema veze blage sa vezom.... pobeze :(
mnogo je lose odradjen TC mod i to nema veze sa podesavanjem osetljivosti BPM u TC setings
ovo pricam za SeratoTCV... mozda je druga prica sa nekim drugim TCV, mada cisto sumnjam :(

 

发表时间 Sun 10 May 09 @ 4:26 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pogledaj ovo:

i ovo, jeste starija verzija VDJ-a ali ce ti dati uvid kako to moze da radi:

Naravno TCV podrska je jos bolja sada nego tada, tako da to "ne radi" nije bas tacno ;)


 

发表时间 Sun 10 May 09 @ 7:40 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
@Dejamba
Imas upozorenje za svoj zadnji post ovde
 

发表时间 Sun 10 May 09 @ 12:26 pm
bas me zanima sta je napisao :)

ja vidio vlastitim ocima i radilo je brutalno dobro tak da...
jedino ti je pič bježo ak si imo lose pokvarene cd playere...
 

发表时间 Sun 17 May 09 @ 11:07 pm
DejambaHome userMember since 2007
bas me zanima sta je napisao :)

ja vidio vlastitim ocima i radilo je brutalno dobro tak da...
jedino ti je pič bježo ak si imo lose pokvarene cd playere...

Sinovac?!

TCV i TCCD nije isto ;)
I da bi znao koliko je dobro moras da probas prvo da radis sa real vinyl pa uporedis sa drugim soft: Torq,Traktor, Serato, DeckaDance...
 

发表时间 Mon 18 May 09 @ 9:48 am
Pozz svima!Kupio sam mayu 44 usb i tcv serato scratch live,imam vdj 5.0,sve sam povezao kako inace ide,ali nema sanse da mogu pustit pjesmu kad mi je podesavanje na gramofon,external mixer i mayu...Koja je fora,jesam li nesto propustio da odradim?Pocetnik sam,ne zamjerite...
 

发表时间 Wed 06 Jan 10 @ 9:39 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

发表时间 Sun 10 Jan 10 @ 8:19 am
koje gramofone preporucujete od jeftinih za timecode
 

发表时间 Wed 13 Jan 10 @ 9:24 am
cao narode moze li mi neko reci zasto se time cod iskljuci na bcd3000 u vdj nakon nekoliko pjesama sto se pusti ???
posedujem bcd3000 i 2 stanton gramofona sa tonar banana iglicama i torq time cod plocama .
 

发表时间 Tue 10 Aug 10 @ 4:04 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)