快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Help

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

kosremHome userMember since 2006
Paidia eimai neos sto club sas kai tha hthela na sas kano mia erotisi sxetika me to automixmp3 kai to virtual dj.exo ta dio pragrammata spiti mou kai asxoloume erasitexnika.ayto pou tha ithela na sas rotiso einai an mporo na syndeso ena mikti sto pc mou kai na kano tis allages apo ekei.Gia na gino pio katanoeitos thelo na fortono ta tragoudia mou se ena programma px automix kai tis allages mou na tis kano me ton mikti.gine auto;an oxi pos mporo na akouo to tragoudi pou etoimazo gia allagi?
 

发表时间 Wed 13 Dec 06 @ 1:00 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Se kathe periptosi xreiazesai mia karta ixou me toulaxiston dyo eksodous (front kai rear as poume).
An exeis to VirtualDJ (opoio ki an exeis) asxolisou me auto, ase to Atomix. Sto config tou VirtualDJ tha breis tropous na sundeseis kai mikti kai akoustika kai ap'ola.
 

发表时间 Wed 13 Dec 06 @ 10:11 pm
kosremHome userMember since 2006
Euxaristo poli gia tis plirofories.tha to efarmoso mia apo aytes tis meres.
 

发表时间 Thu 14 Dec 06 @ 7:27 am
kalispera paidia eimai kai egw kainourgios kai 8a h8ela na rwthsw ti xreiazetai gia na katebasw samples kai effects gia to virtuald.j.
 

发表时间 Tue 19 Dec 06 @ 4:13 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Prepei na agoraseis kapoia ekdosi tou programmatos, alla gia na exeis pliri prosbasi se auta kalo tha itan na agoraseis tin professional ekdosi.
 

发表时间 Tue 19 Dec 06 @ 6:48 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)