快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: convert atomix KAI PALI problima

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Ekana metatropi tin database poy exo apo to ATOMIX me to programma poy katebasa apo edo. To arxeio poy moy dimioyrgithike einai ena "virtualdj internal database"!
Apo oti eida to vistual DJ xrisimopoiei ena arxeio me onoma VirtualDJ Database!

Ekana rename alla kai pali to Virtual DJ den paizei sosta!
Exei na proteinei kaenis kati gia na min xaso tin doyleia sta tragoydia?
 

发表时间 Tue 02 May 06 @ 7:41 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Egine allagi sto format tis db apo to vdj 2.0 kai meta se .xml
Opote theleis mallon kapoia palia version na sou diabasei to palio arxeio kai na to kanei xml aytomata. Dokimase opoia exeis ekei konta sti v2, kane install se opoiodipote pc, pigaine sto fakelo kai sbise to xml an yparxei (oste na min brei db otan ksekinaei) kai rikse mesa to palio poy exeis meta tin metatropi.
Isos na ginetai kai me tis 3.x versions dokimase, aplos sbise to .xml
 

发表时间 Wed 03 May 06 @ 3:19 am
Koita... an kai den me timaei... kapoy exo mia version 2.0 (oxi kai poly official). Tha kano opos moy eipes kai eyxomai na paiksei.
An thymamai kala, tote me tin bersion 2, den kratage ta comments alla kratage mono ta BPM otan ekana tin metatropi apo to Atomix.
 

发表时间 Wed 03 May 06 @ 9:53 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
MHN baleis "unofficial" version, sto idio pc poy exeis tin "kanoniki" isos na exeis problima meta me protection error.
 

发表时间 Wed 03 May 06 @ 12:04 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
standar 8a xei ektos an h paranomh einai me noumeraki(tin exw patisei ki egw etsi) ...apopsis koita to grammatokivwtio sou..
 

发表时间 Wed 03 May 06 @ 5:08 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Loipon paideyesai kai mas paideyeis kai emas...
ginetai kai me tin 3.4 opos sou eipa (to dokimasa), brika mia palia mou db apo 1.09
Sbineis -otan leo sbineis- ennoo kaneis BACKUP... to arxeio "VirtualDJ Database.xml" (gia na min brei database otan ksekinaei kai na kanei alli) kai petas mesa to "virtualDJ Internal Database" arxeio sou. ok ? An brei ayto to arxeio tin epomeni fora pou tha to trekseis tha kanei tin metatropi aytomata.
 

发表时间 Wed 03 May 06 @ 9:37 pm
File Apopsis den moy doyleyei emena etsi!
1. Arxika sbino tin "XML" database toy virtual dj
2. Pairno tin database toy Atomix
3. Trexo to utiity poy tin metatrepei se VirtualDJ internal database
4. Molis anoikso to Virtual DJ moy bgazei ena error "database corrupted" alla tin blepei kanonika tin database me ta comments moy!
5. Molis ksana-anoikso to Virtual DJ exei idi kataskeyasei (apo to proigoymeno kleisimo) to arxio Database.xml kai fysika to arxeio ayto den exei kammia sxesi me tin database. Etsi deixnei oti den kserei kanena tragoydi! (poy simainei oti i database poy dimioyrgei den exei sxesi me tin sosti). Akoma kai to megethos einai para poly mikro.
 

发表时间 Thu 04 May 06 @ 8:59 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Steile moy to "VirtualDJ internal database" arxeio na sto kano ego (email sto blog)
Kanto zip i rar na einai mikro.
Kati kaneis lathos. To megethos einai mikrotero sto xml, emena apo 1.5 mb to arxiko arxeio mou ebgaze kapou 350 kb to xml, an den kano metatropi kai dimiourgisei keni database to arxeio einai kati bytes mono.
 

发表时间 Fri 05 May 06 @ 2:07 am
Se eyxaristo poly gia tin eksipiretisi. Tha sto steilo simera (Paraskeyi). Kai pali eyxaristo!
 

发表时间 Fri 05 May 06 @ 11:22 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)