快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: ... mou trexoun ta salia

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Rikste mia matia edo http://www.ymouse.com/xkeys/xkedit.php

Exei mixanika koumpia, den ksero an mporei na synergastei me to VDJ, alla nomizo oti an eixe ligo xamiloteri timi tha itan oti eprepe, den nomizete?

PS. Skeftika san idea na anoigotan ena topic kai na vazame ekei oti evriske o kathenas kai aforouse hardware lyseis. (ti les moderator?)
 

发表时间 Tue 13 Dec 05 @ 11:48 pm
Eimai sxedon sigouros, oti den exei problhma me to virtual dj.

 

发表时间 Tue 13 Dec 05 @ 11:55 pm
ela bre dad...an exereseis to jog einai akribws idio me ena plhktrologio..
a re atimh behringer..mas exeis sthsei...
 

发表时间 Wed 14 Dec 05 @ 12:00 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
nai alla ti pliktrologio ... mixanika koumpakia kai sti seira ..stoixismena etoima na ta aggikseis ,,,,freeeeze..put the kot down !!!!!
 

发表时间 Wed 14 Dec 05 @ 12:19 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

发表时间 Wed 14 Dec 05 @ 12:22 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

发表时间 Wed 14 Dec 05 @ 12:34 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
exoume anafer8ei kai paliotera sto xkeys...pisteuw oti einai polu kalo na ftiaxoume kai edw ena tetoio topic mpas kai vroume kati kalo (kai paroume)
 

发表时间 Wed 14 Dec 05 @ 9:29 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
To x-keys to exo poly kairo sto mati, kai otan akoma bgeike i hercules eimouna metaxy twn dyo. Fysika ekana ti lathos epilogi...
Plhros programatizomeno, mporeis na kaneis scripts me ena pliktro, px ena pliktro na kanei alt+control+T, rythmizomena delay, repeat time klp..
Ekana kai mia dokimi gia paraggelia, otan ftaneis stin pliromi sou leei tha epikoinonisoun aytoi gia na soy poyn ton tropo apostolis kai to kostos. To ekana alla den moy esteilan e-mail.
To vrika kai germania mallon sto site poy edoses alla den symfairei..
Oso gia to pliktrologio me tis "pygolampides..." ena magazi edo komotini exei ena tetoio stin bitrina den xreiazete na tp psaxneis stin ameriki... tha mpo na rotiso timi, to skeftomai kai egw.
 

发表时间 Thu 15 Dec 05 @ 2:29 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
gia a8ina pantws fwtizomena paizoun polla stin stournari kai ftina...20~30euro
 

发表时间 Thu 15 Dec 05 @ 9:55 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)