快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: net radio:anakoinwsh.

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

apo 1/1/2004 tha dhmiourgithei ena net radio apo tous paragwntes ths dotteam kai sugkekrimena apo to http://forum.dotteam.gr To radio tha ekpempei se statherh ip tha sukwnei mexri 25 users gia arxh kai meta blepoume se server twn 10mb.Antistoixo me auto pou pezei to radiodj sth dieuthinsh www.radiodj89.gr To radio tha to sthsoun ta melh ths dotteam kai tha pezoun ta melh ths dotteam gia ta melh ths dotteam kai oxi mono.H sundesh me ton server tha ginetai me to dsp plug in tou shoutcast pou upostirizetai kai apo ta duo programata ths atomix (atomixmp3 kai virtualdj).An thelete na kanete kai eseis ekpompoula kante ena registration sto forum ekei kai upostiri3te thn idea sto peri anemwn kai udatwn.Apo apopsh mousikhs ola einai dekta apo sklhra rock mexri sklhra trance.To mono pou xreiazeste einai mia sundesh se sto net (kalo tha htan na einai 64kisdn h megaluterh) to atomixmp3 h to virtualdj full version h an den thelete na pe3ete me auta mporeitai na pe3ete kai me to winamp v2.x.x.Plhrofories gia to pws tha ginei auto uparxoun sto forum.

have a nice day:)
 

发表时间 Thu 11 Dec 03 @ 1:10 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)