快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: αποσύνδεση λογαριασμού

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

lakis69PRO InfinityMember since 2011
έχω δυο λαπτοπ και έχω και στα δυο το vdj με τον ίδιο λογαριασμό όπως επιτρέπετε από εσάς... το θέμα είναι οτι κατά καιρούς σε έναν απο τα δυο λαπτοπ , μια στο ένα ή μια στον αλλον ... αποσυνδέεται και πρέπει να ξανα βάλω κωδικούς κτλ ... είναι φυσιολογικό αυτό ή κατι δεν πάει καλά ,προσπαθεί κάνεις να συνδεθεί με τον λογαριασμό μου?
 

发表时间 Sat 15 Aug 20 @ 6:59 pm
djadamxControlleristMember since 2006
Μήπως μπαίνειε κ από το κινητό στοforum ?
 

发表时间 Sun 16 Aug 20 @ 12:11 am
Η Atomix όντως επιτρέπει την ταυτόχρονη σύνδεση του Virtual DJ έως και σε 2 μονάδες (desktop, laptop, tablet, mobile). Όταν συνδέεται 3η μονάδα, αποσυνδέεται η 1η, κ.ο.κ. Οπότε είσαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν συνδέεται το Virtual DJ μέσω 3ης μονάδας?
 

发表时间 Sun 16 Aug 20 @ 5:35 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν μπαίνει 3 μονάδα.... Έχω δύο λάπτοπ μόνο.

Από το κινητό μπαίνω στο φόρουμ και μπαίνω από ένα παλιό λάπτοπ που έχω αλλά αυτό δεν μπαίνει ποτέ στο πρόγραμμα ...έχει σχέση το site με το πρόγραμμα?
 

发表时间 Sun 16 Aug 20 @ 8:58 am
Το log in στο forum, δεν σχετίζεται με το θέμα σου. Οπότε...

1. Τσέκαρε από τις ρυθμίσεις, εάν η ρύθμιση: dontLogin = No και stayLoggedin = Yes και στα 2 laptops.

2. Άλλαξε κωδικό (password) σύνδεσης.

3. Όταν συνδέεσαι στο Virtual DJ, δημιουργείται ένα αρχείο με το όνομα: license.dat. Όταν το πρόγραμμα δεν μπορεί να δει ή να "διαβάσει" το εν λόγω αρχείο, σου ζητάει να συνδεθείς. Οπότε βεβαιώσου ότι η προσβασιμότητα (permissions) στο φάκελο VirtualDJ δεν έχει αλλάξει. Αυτό μπορείς να το τσεκάρεις εύκολα, εάν την επόμενη φορά που θα σου ζητηθεί να κάνεις log in στο πρόγραμμα, ανατρέξεις στο φάκελο VirtualDJ και δεις ότι το αρχείο license.dat υφίσταται...
 

发表时间 Sun 16 Aug 20 @ 9:47 am
djadamxControlleristMember since 2006
lakis69 wrote :
Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι δεν μπαίνει 3 μονάδα.... Έχω δύο λάπτοπ μόνο.

Από το κινητό μπαίνω στο φόρουμ και μπαίνω από ένα παλιό λάπτοπ που έχω αλλά αυτό δεν μπαίνει ποτέ στο πρόγραμμα ...έχει σχέση το site με το πρόγραμμα?


Έχω την εντθπωση ότι έχει.
 

发表时间 Sun 16 Aug 20 @ 11:09 am
lakis69PRO InfinityMember since 2011
Theios Giorgos wrote :
Το log in στο forum, δεν σχετίζεται με το θέμα σου. Οπότε...

1. Τσέκαρε από τις ρυθμίσεις, εάν η ρύθμιση: dontLogin = No και stayLoggedin = Yes και στα 2 laptops.

2. Άλλαξε κωδικό (password) σύνδεσης.

3. Όταν συνδέεσαι στο Virtual DJ, δημιουργείται ένα αρχείο με το όνομα: license.dat. Όταν το πρόγραμμα δεν μπορεί να δει ή να "διαβάσει" το εν λόγω αρχείο, σου ζητάει να συνδεθείς. Οπότε βεβαιώσου ότι η προσβασιμότητα (permissions) στο φάκελο VirtualDJ δεν έχει αλλάξει. Αυτό μπορείς να το τσεκάρεις εύκολα, εάν την επόμενη φορά που θα σου ζητηθεί να κάνεις log in στο πρόγραμμα, ανατρέξεις στο φάκελο VirtualDJ και δεις ότι το αρχείο license.dat υφίσταται...

Ευχαριστώ!
 

发表时间 Sun 16 Aug 20 @ 11:11 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)