快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Virtual 2021

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Το καινουριο update πρεπει να το κατεβασουμε χειροκινητα? Εμενα δεν μου εχει ερθει
 

发表时间 Sun 05 Jul 20 @ 5:37 pm
stlvsPRO InfinityMember since 2018
dj_betty wrote :
Το καινουριο update πρεπει να το κατεβασουμε χειροκινητα? Εμενα δεν μου εχει ερθει


Εαν εχεις την 32 bit εκδοση του VDJ θα πρεπει να το κανεις χειροκινητα κατεβαζοντας την 2021 b5980 εκδοση,η οποία ειναι 64 bit.

https://www.virtualdj.com/download/index.html
 

发表时间 Tue 07 Jul 20 @ 12:41 am
stlvs wrote :
dj_betty wrote :
Το καινουριο update πρεπει να το κατεβασουμε χειροκινητα? Εμενα δεν μου εχει ερθει


Εαν εχεις την 32 bit εκδοση του VDJ θα πρεπει να το κανεις χειροκινητα κατεβαζοντας την 2021 b5980 εκδοση,η οποία ειναι 64 bit.

https://www.virtualdj.com/download/index.html


για να δουμε.ευχαριστω
 

发表时间 Wed 08 Jul 20 @ 12:54 pm
Για να μην ανοιγω νεο thread... Κατεβασα χειροκινητα την 2021 την εβαλα κ μολις την εβαλα μου εβγαλε μηνυμα (θα ανεβασω φωτο) να κανω update την καρτα γραφικων. Μπήκα στο site κ ειχε μονο update που το ονομαζε:game ready driver. Κανω install η δεν πειραζω τπτ? Προς το παρον απενεργοποιησα το mathengine κ ολα οκ μεχρι καποιος να μου πει τι να κανω
 

发表时间 Wed 08 Jul 20 @ 1:55 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Nαι, κάνε update με τον "game ready" driver
 

发表时间 Wed 08 Jul 20 @ 4:25 pm
djdad wrote :
Nαι, κάνε update με τον "game ready" driver



Ευχαριστω πολυ. Υπαρχει καπου manual της 2021 να δουμε τις αλλαγές?
 

发表时间 Wed 08 Jul 20 @ 5:35 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Η μονη αλλαγη ειναι τα νεα modes του Equalizer (Stems)
 

发表时间 Wed 08 Jul 20 @ 9:36 pm
djdad wrote :
Η μονη αλλαγη ειναι τα νεα modes του Equalizer (Stems)


Τελεια ευχαριστω πολυ
 

发表时间 Wed 08 Jul 20 @ 9:48 pm
Καλησπέρα σας!
Επειδή δεν εχω σκοπό να πάρω καινούργιο λαπτοπ τουλαχιστον μεχρι του χρόνου, κ το δικό μου δεν είναι για το 2021, ήθελα να ρωτήσω αν κ τα skins που χρησιμοποιώ πρέπει να είναι για το 2020 ή μπορώ κ του 2021?
Επίσης το skin που χρησιμοποιώ έχει ανάλυση 1920Χ1080 ενώ το λαπτοτ μου έχει μέγιστη ανάλυση 1600Χ900, αυτό δημιουργεί κάπου θέμα?
 

发表时间 Sat 11 Jul 20 @ 7:04 pm
MUSIC THERAPY wrote :
Καλησπέρα σας! Επειδή δεν εχω σκοπό να πάρω καινούργιο λαπτοπ τουλαχιστον μεχρι του χρόνου, κ το δικό μου δεν είναι για το 2021
Γιατί το λες αυτό?

MUSIC THERAPY wrote :
...ήθελα να ρωτήσω αν κ τα skins που χρησιμοποιώ πρέπει να είναι για το 2020 ή μπορώ κ του 2021?
Τα skins γενικά δεν έχουν "απαιτήσεις". Οπότε, δεν τίθεται θέμα, το ποιο χρησιμοποιείς...

MUSIC THERAPY wrote :
Επίσης το skin που χρησιμοποιώ έχει ανάλυση 1920Χ1080 ενώ το λαπτοτ μου έχει μέγιστη ανάλυση 1600Χ900, αυτό δημιουργεί κάπου θέμα?
Θεωρητικά ναι, Πρακτικά όχι. Εαν το skin είναι προσεκτικά σχεδιασμένο, τα pixels που "κόβονται" (για να αποδοθεί το skin σε μικρότερη ανάλυση) δεν τα αντιλαμβάνεσαι...

 

发表时间 Sat 11 Jul 20 @ 7:31 pm
Theios Giorgos wrote :
MUSIC THERAPY wrote :
Καλησπέρα σας! Επειδή δεν εχω σκοπό να πάρω καινούργιο λαπτοπ τουλαχιστον μεχρι του χρόνου, κ το δικό μου δεν είναι για το 2021
Γιατί το λες αυτό?


MUSIC THERAPY wrote :
...ήθελα να ρωτήσω αν κ τα skins που χρησιμοποιώ πρέπει να είναι για το 2020 ή μπορώ κ του 2021?
Τα skins γενικά δεν έχουν "απαιτήσεις". Οπότε, δεν τίθεται θέμα, το ποιο χρησιμοποιείς...

MUSIC THERAPY wrote :
Επίσης το skin που χρησιμοποιώ έχει ανάλυση 1920Χ1080 ενώ το λαπτοτ μου έχει μέγιστη ανάλυση 1600Χ900, αυτό δημιουργεί κάπου θέμα?
Θεωρητικά ναι, Πρακτικά όχι. Εαν το skin είναι προσεκτικά σχεδιασμένο, τα pixels που "κόβονται" (για να αποδοθεί το skin σε μικρότερη ανάλυση) δεν τα αντιλαμβάνεσαι...


Λόγω οικονομικής κατάστασης! Κ αυτή την περίοδο μια φορά την εβδομάδα δουλεύω σε ένα bar.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!
 

发表时间 Sat 11 Jul 20 @ 8:01 pm
Δεν με κατάλαβες... Ρώτησα, γιατί ανέφερες ότι το laptop που διαθέτεις, δεν κάνει για το 2021...
 

发表时间 Sat 11 Jul 20 @ 8:14 pm
Theios Giorgos wrote :
Δεν με κατάλαβες... Ρώτησα, γιατί ανέφερες ότι το laptop που διαθέτεις, δεν κάνει για το 2021...

Ναι το σκέφτηκα αφού απάντησα, αλλά επειδή το είχα ερωτήσει πριν μέρες κ δεν πήρα απάντηση το είχα δεδομένο οτι δεν κάνει, όπως κ να έχει ξαναγράφω τα χαρακτηριστικά του.....
Laptop Toshiba Satellite L775-136
• Windows® 10 pro 64-bit Έκδοση 1903
• Επεξεργαστής Intel® Core™ i5-2410M CPU @2.30GHz
• ram 8GB
• NVIDIA® GeForce® GT 525M με τεχνολογία CUDA™
 

发表时间 Sat 11 Jul 20 @ 8:20 pm
Το "δεν κάνει", για μένα προσωπικά συνεπάγεται ότι έχεις ένα laptop, έχεις κάνει όλες τις απαραίτητες ενέργειες, ώστε να λειτουργεί άψογα (στα πλαίσια των δυνατοτήτων του) και παρ' όλα αυτά, όταν τρέχεις την έκδοση 2021, σου κάνει κοψίματα στον ήχο, άρα και δεν μπορείς πλέον να παίξεις.

Οπότε ρωτώ ξανά: Έχεις τέτοιου είδους προβλήματα, τα οποία δεν σου επιτρέπουν πλέον να παίξεις?
 

发表时间 Sat 11 Jul 20 @ 8:48 pm
Theios Giorgos wrote :
Το "δεν κάνει", για μένα προσωπικά συνεπάγεται ότι έχεις ένα laptop, έχεις κάνει όλες τις απαραίτητες ενέργειες, ώστε να λειτουργεί άψογα (στα πλαίσια των δυνατοτήτων του) και παρ' όλα αυτά, όταν τρέχεις την έκδοση 2021, σου κάνει κοψίματα στον ήχο, άρα και δεν μπορείς πλέον να παίξεις.

Οπότε ρωτώ ξανά: Έχεις τέτοιου είδους προβλήματα, τα οποία δεν σου επιτρέπουν πλέον να παίξεις?

Θα πρέπει πρώτα να την τρέξω για να απαντήσω, όποτε θα την κατεβάσω για να το δια διαπιστώσω!!!
Ευχαριστώ κ πάλι για τον χρόνο που διαθέτεις!

 

发表时间 Sat 11 Jul 20 @ 9:03 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)