快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Crush Pioneer DDj Sx και Virtual Dj 8.2

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Παιδιά καθώς έπαιζα μουσική με τον παραπάνω εξοπλισμό και ενώ είχα φορτωμένο στο ένα deck ένα κομμάτι από τον εσωτερικό σκληρό δίσκο του Laptop μου, πάτησα να κάνει load ένα άλλο κομμάτι από τον εξωτερικό μου δίσκο. Μιάς και ο δίσκος ΄'κοιμόταν', το κομμάτι καθυστερούσε να φορτώσει (πράγμα που περίμενα να συμβαίνει). Αντί αυτού όμως το κομμάτι δε φορτώθηκε (έστω και με καθυστέρηση), αλλά σταμάτισε ο ήχος, σταμάτησαν οι κυματομορφές, έκλεισε το πρόγραμμα μόνο του και μέτα απο 3 δευτερόλεπτα ξανάνειξε μόνο του και έκανε και update στην επόμενη version.......
Είμαι μόνιμα συνδεδεμένος στο Internet, οπότε, αν έχει σταλεί το πρόβλημα σε εσάς θα ήθελα την βοήθειά σας........
Δουλεύω με το VDJ 8 και την Sx για κάνα 9μηνο σχεδόν και είναι η πρώτη φορά που παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα και δεύτερη φορα που σταματάει το VDJ 8 εδώ και 3 χρόνια σχεδόν......
Άν κάποιος γνωρίζει κατι θα ήθελα να μάθω γιατί έγινε αυτό......
Ευχαριστώ......
 

发表时间 Wed 16 Nov 16 @ 10:44 am
Θα ρωτήσω τους προγραμματιστές μήπως μπορούν να μας πουν περισσότερα, αλλά το crash προέρχεται από την skin engine.
 

发表时间 Thu 17 Nov 16 @ 4:43 pm
Paidia eixame kapoio neo sxetika me to provlima poy sas egrapsa tis proalles??????? To provlima exei na kanei kathara me to skin poy doylevw h genikotera me tin skin engine toy virtual dj????
 

发表时间 Tue 22 Nov 16 @ 4:49 am
Δεν υπάρχει κάτι νεότερο, όχι.
 

发表时间 Tue 22 Nov 16 @ 9:08 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)