快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: VirtualDJ 8 PLUS "Controller" ....ΑΝ ΣΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΚΟΝΤΡΟΛΕΡ ...μεταφερεται η αδεια χρησης στον καινουριο?

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Dj Mc GfControlleristMember since 2015
μου χαλασε ο κοντρολερ που ειχα....το κοστος αρκετο....αγορασα αλλον
η αδεια που ειχα αγορασει
VirtualDJ 8 PLUS
"Controller" μπορει να αλλαξει και να ισχυει γι αυτον που αγορασα????
τι επιλογες εχω?
 

发表时间 Mon 18 Jan 16 @ 1:21 pm
Αν αγόρασες καινούργιο controller αλλά το ίδιο μοντέλο με αυτό που είχες τότε η άδεια σου θα δουλέψει και με τον καινούργιο. (Π.χ είχες μια SX που χάλασε και αγόρασες μια καινούργια SX)
Αν αγόρασες καινούργιο controller που δεν είναι το ίδιο μοντέλο με αυτόν που είχες τότε θα χρειαστεί να προμηθευτείς μια καινούργια άδεια. Επικοινώνησε με το support.
 

发表时间 Mon 18 Jan 16 @ 1:59 pm
Dj Mc GfControlleristMember since 2015
φιλε μου χαλασε ο κοντρολερ..λογω κοστους δε θα τον φτιαξω αλλα πηρα εναν καινουριο....αλλης εταιρειας
Εχω δωσει 120 ευρω πριν 8 μηνες....και απλα νομιζω θα επρεπε να υπαρχει μια ειδικη μεταχειρηση εστω για μια φορα απο την εταιρεια ...η να μας εδινε το δικαιωμα να συμπληρωσουμε τη διαφορα και να αποκτησουμε την αδεια για ολους τους κοντρολερς ...που εχει κοντα στα 300 ευρω
 

发表时间 Tue 19 Jan 16 @ 9:13 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

发表时间 Tue 19 Jan 16 @ 6:49 pm
Dj Mc GfControlleristMember since 2015
το εκανα.......αλλα δε βγαζω ακρη
 

发表时间 Tue 19 Jan 16 @ 9:09 pm
Dj Mc GfControlleristMember since 2015
αν μπορει καποιος ας με βοηθησει
 

发表时间 Tue 19 Jan 16 @ 9:18 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
ti ennoeis den bgazeis akri ?
Apo oti velpw den exeis ypovalei kapoio ticket.
Sto link pou edwsa, pata to koumpi Ask kai meta stin epomeni selida pou tha anoiksei epelekse to "Open Support Ticket". Grapse to provlima/periptwsi ekei kai tha sou apantisoun me tis epiloges pou exeis.
 

发表时间 Tue 19 Jan 16 @ 9:35 pm
Dj Mc GfControlleristMember since 2015
αυτο εκανα φιλε μου....γι αυτο ειπα δε βγαζω ακρη
 

发表时间 Wed 20 Jan 16 @ 7:55 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)