快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Διπλότυπα Τραγούδια

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

elpismPRO InfinityMember since 2015
Καλησπέρα,
Έχω ένα εξωτερικό σκληρό δίσκο στον οποίο εμφανίζεται το εξής πρόβλημα: Κάποια τραγούδια στον ίδιο φάκελο εμφανίζονται διπλά. Διαγράφω το ένα αλλά διαγράφεται και το άλλο. Είναι κάτι σαν ομοίωμα δηλαδή. Μπορώ να κάνω κάτι ώστε να εμφανίζεται μόνο μια φορά ο τίτλος? Ευχαριστώ.
 

发表时间 Tue 24 Nov 15 @ 2:42 pm
Τα τραγουδια που εμφανιζονται διπλα τα εχεις κ στον σκληρο του υπολογιστη σου?
 

发表时间 Fri 04 Dec 15 @ 11:37 am
Μήπως στο φάκελο με τα διπλά τραγούδια υπάρχει Playlist που την διαβάζει το πρόγραμμα και σου τα εμφανίζει διπλά ?
Γι αυτό μόλις σβήσεις το αρχείο χάνεται τελείος.
 

发表时间 Sat 05 Dec 15 @ 8:51 pm
Επειδή έχω το ίδιο πρόβλημα σε mac που μάλλον είναι από την playlist πως το διορθώνουμε?
 

发表时间 Tue 15 Dec 15 @ 10:56 am
Διαγράφεις το αρχείο της playlist μέσα από το Finder
 

发表时间 Tue 15 Dec 15 @ 11:29 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Yparxei periptwsi na voithisei kai auto to setting ... showM3UAsFolders (einai sta Advanced Options)
an einai sto "Yes" pou einai kai i default timi, tote tha pairnei tis Plylists san fakelous kai mporei na sta ksanaperasei stin Database.
 

发表时间 Tue 15 Dec 15 @ 1:48 pm
Δεν διορθώθηκε ακόμα έχει ορισμένα διπλα τραγούδια.
ΠΧ σε ένα φάκελο έχει ένα κομμάτι δυο φορές περασμένο στα windows το δείχνει κανονικά ένα μόλις μεταπήδησα σε mac, λοιπόν μόλις παίζω το κομματι και βγάζει ότι το επαιξα δείχνει και το άλλο ότι το έπαιξα. Το ίδιο κομμάτι μπορεί να το έχω και σε άλλο φάκελο ξανά αλλα δεν πατάω search και μου βγάζει τα ιδια κομμάτια απλώς στον φάκελο τώρα υπάρχουν ορισμένες διπλες εγγραφες.
 

发表时间 Tue 15 Dec 15 @ 3:13 pm
Το πρόβλημα υπάρχει ακόμα κάποια άλλη λύση?
 

发表时间 Thu 17 Dec 15 @ 1:13 pm
elpismPRO InfinityMember since 2015
theologos3 wrote :
Τα τραγουδια που εμφανιζονται διπλα τα εχεις κ στον σκληρο του υπολογιστη σου?

Ναι, αλλά πολύ λίγα εμφανίζονται διπλά.
 

发表时间 Thu 14 Jan 16 @ 2:26 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)