快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: MACBOOK VIRTUAL DJ 8 quality sound problem !!!

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

DJVOXsPRO InfinityMember since 2014
sorry gia ta greeklish... to 8 se emena prosopika exi xalia ixo thampos kai xamila piotikos...kai kamia sxesi fisika me traktor kai serato...distixos doulevo polla xronia me virtual dj kai logo tou provlimatos pou anefera tha anagasto na doulepso alo programa...an kapios kseri kati gia na veltiothi o ixos as voithisi... me ddj ergo v to doulevo...
 

发表时间 Sat 08 Nov 14 @ 6:20 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Den mporw na symfwnisw katholou mazi sou. Gia tin ekdosi 7, Ok, tha mporousa na pw,oti ypirxe ena "poiotiko" thema an ekanes tin sygkrisi me toys ypoloipous antagwnistes. Alla me tin version 8, den yparxei tetoio thema se kamia periptwsi. Epomenws tha prepei na psaxteis ligo me ton ypologisti sou kai tis rythmiseis.
 

发表时间 Mon 10 Nov 14 @ 11:39 am
DJVOXsPRO InfinityMember since 2014
exo milisi kai me apple kai me virtual dj... kaname teamviewer gia na doun ti ginete kathos stin 8 den eperne ta tracks apo epifania egasias kai fakelous...ok to lisame afto .... sto telos epidi ontos ipirxe provlima mou estilan ena skin me diafores rithmisis..ala i piotita ixou parameni xamili...distixos
 

发表时间 Tue 11 Nov 14 @ 7:56 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Poia karta ixou xrisimopoieis ? Otan les gia poiotita ixou, ennoeis oti exeis diafora me aplo playback, i mipws diafora ston ixo otan kaneis scratch ?
 

发表时间 Tue 11 Nov 14 @ 8:01 pm
DJVOXsPRO InfinityMember since 2014
me ddj ergo k... exo kani kai edo update...!
 

发表时间 Tue 11 Nov 14 @ 8:05 pm
DJVOXsPRO InfinityMember since 2014
kaki piotita ixou se sxesi me antagonistika programata akoma kai me player... doulevo polla xronia virtual...panta ipirxe ena themataki... ixa mia elpida se mac na itan kapos kalitera ta pragmata giati de thelo na allakso programa...exo apogoitefti omos giati iparxi thema...
 

发表时间 Tue 11 Nov 14 @ 8:08 pm
DJVOXsPRO InfinityMember since 2014
makari na vro lisi...
 

发表时间 Tue 11 Nov 14 @ 8:09 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Apo oti vlepw eisai kai geitonas (ano Glyfada).. sou stelnw pm
 

发表时间 Tue 11 Nov 14 @ 8:14 pm
DJVOXsPRO InfinityMember since 2014
OK !
 

发表时间 Tue 11 Nov 14 @ 8:15 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)