快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: provlima me ta kinezika!!! - Page: 1

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

kalispera exo ena thema me ta ellinika ta vgazei opos na nai kai episis merikes fores eno sto arxeio mesa iparxi to tragoudi grameno sa ellinika mesa apoto virtual mou vgazei mono tonoumero
xrisimoio tin telaytai ekdosi tou virtual kai exo macbook pro
einai kanourio to laptop kai molis ekana egakatastasi tou virtual sto proigoumeno mac book itan ola kala
 

发表时间 Fri 24 May 13 @ 7:21 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Mallon exeis energopoiisei na diavazei ta ID3Tags, kai auta den einai enimerwmena kai mallon den einai Unicode. Pigaine sto CONFIG-->Browser kai epelekse na min diavazei ta Artist/Tuitle apo ta Tags (Disable). Meta kleise kai anoikse to VirtualDJ.
An pali den sta vgazei swsta... Pata mia fora ena asteraki (*) sto Search , epelekse ola ta arxeia pou tha deis apo katw (sta PC me CTRL+A, sta Macs den kserw), kai kane deksi klik.. Batch-->Title from filename
 

发表时间 Fri 24 May 13 @ 5:54 pm
OI ALLAGES STO CONFIG TOU VIRTUAL POU KANO DEN APOTHIKEUONTAI POS MPOROUN APOTHIKEUTOUN
 

发表时间 Thu 30 May 13 @ 5:14 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
kanonika tha eprepe na sozontai oti allages kaneis st config.
Exeis pc h mac ?
 

发表时间 Thu 30 May 13 @ 5:23 pm
EXO MAC TO EXO KANI EPANAKINISI MONO TO PROGRAMA KAI DEN MOU KANI APOTHIKEUSI GENIAKA OTI ALLAZO
 

发表时间 Thu 30 May 13 @ 5:26 pm
EXI KAMIA SXESI TO SKIN I KATI ALLO EXO TIN TELEUTAIA EKSODI MAC BOOK PRO EINAI ENO STO PRIGOUMENO MAC ITAL OLA KALA DEN KATALEBAINO. EINAI KANOURIO KAI EGKATESTISE PRIN 2 EVDOMASDES TO VIRTUAL
 

发表时间 Thu 30 May 13 @ 5:31 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Exeis problima me file permission.
Kleise ola ta programmata pou trexoun, pigaine Utilities - > Disk utility - > Repair permission (gia ton esoteriko disko)
 

发表时间 Thu 30 May 13 @ 6:16 pm
STA ELLINIKA EINAI EPISKEUI DIKAOMATVN DISKOU?
 

发表时间 Thu 30 May 13 @ 6:25 pm
euxaristo para poli olla ginan opos eprepe na eisate kala
 

发表时间 Thu 30 May 13 @ 7:03 pm
kalhspera paidia exw k egw to idio provlima me kinezika sta ellinika tragoudia ,exw macbook pro k ola ta updates einai ok k thn teleutaia ekdosi tou virtual .ola ta tracks mou einai se exoteriko disko, sto laptop mesa den exw tracks pou na paizw sto virtual..h lisi ayth einai kai gia exwteriko skliro pou exete valei pio panw ,h tha xreiastei na kanw kati allo...?
 

发表时间 Mon 22 Jul 13 @ 4:34 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Dialekse ena apo auta ta tragoudia pou emfanizei kinezika. (kane klik)
Deksi klik -->file Infos. (nomizw sta Macs einai CMD+Click to deksi klik)
Postare edw to screenshot.
 

发表时间 Mon 22 Jul 13 @ 6:09 pm
 

发表时间 Tue 23 Jul 13 @ 5:12 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ta folders pou velpw stin aristeri pleura einai folders i Playlists ?
Giati apo oti thumamai kai apo mia alli periptwsi, ta Ellinika exoun provlima me tis Playlists sta Macs. Otan as poume to tragoudi to vriskeis mesa apo kapoio fakelo to deixnei kanonika, enw otan to epilegeis mesa apo mia Playlist, anti Ellinikwn sou deixnei adeia pedia.
 

发表时间 Tue 23 Jul 13 @ 5:37 pm
oxi den einai playlists einai fakeloi tou exoterikou diskou
 

发表时间 Tue 23 Jul 13 @ 5:39 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
 

发表时间 Tue 23 Jul 13 @ 5:40 pm
fat 32 einai enas lacie porsce design ton dinei h apple sugekrimena gia macs.
 

发表时间 Tue 23 Jul 13 @ 5:50 pm
o diskos eixe ena pososto % otan ton kaneis install gia 1h fora kai sou leei poso tis % theleis na einai fat 32 h ntfs prepei na ton eixa valei sto 80%fat 32 ,mipos thelei xana setarisma na einai 100% fat 32?
 

发表时间 Tue 23 Jul 13 @ 5:55 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Koita, o diskos prepei na einai se FAT, toulxiston to partition pou tha xrisimopoiiseis (mallon auto ennoeis, pososto)
An einai NTFS tote den tha mporei na grafei stin database, alla tha mporei na divasei.
Pou simainei oti einai periergo pou den sou deixnei ta pedia tis database.

Erwtisi.. ta arxeia auta , fantozomai ta exeis ksanaxrisimopoiisei , dld exoun ginei analyzed se kapoio allo ypologisti (PC) etsi ? Sou vgazei ta BPm, Play Count , Length klp swsta ? kai mono ta Artist-Title pedia exoun thema ?
 

发表时间 Tue 23 Jul 13 @ 6:05 pm
nai mono to artist title ola ta alla einai kanonika kai bpm kratane mnhmh kai ola.h moni lisi gia na ta deixnei kanonika einai na ta piasw ena ena me dexi klik k file info kai na allazw artist k title k meta den m to vgazei kinezika ,alla einai para polla :(
 

发表时间 Tue 23 Jul 13 @ 6:15 pm
dj dad ola ok,ekana olo ton disko 100% fat 32 k thn parapanw lisi pou grafoun pio panw k ola ok.se euxaristw polu gia ton xrono sou.
 

发表时间 Wed 24 Jul 13 @ 2:39 pm
91%