快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Αγορα DENON - DN-SC2000 ως κοντρολερ και παρελκομενα

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Καλησπερα σας. Θελω να ξεφορτωθω τι hercules rmx που εχω και να παρω δυο,οχι ενα ,δυο DENON - DN-SC2000,ωστε να μπουν δεξια αριστερα απο το μικτη για καλυτερη αισθηση. Τι αλλο θα χρειαστω ωστε να συνδεθουν τα 2 denon στο macbook και απο εκει σε 2 ξεχωριστα καναλια στον μικτη μου? Ευχαριστω
 

发表时间 Tue 04 Dec 12 @ 10:15 am
Όσο κι αν είμαι fan της DENON το συγκεκριμένο μοντέλο δυστυχώς δεν είναι και απο τα καλύτερα...
Δεν ξέρω αν λύθηκε τελικά, αλλά όταν πρωτοκυκλοφόρησε το SC2000 είχε ένα θέμα με τα jogs το οποίο δεν είχε λυθεί ούτε μετά από ένα ή δύο firmware updates της DENON.

Όσο κι αν με "πονάει", καλύτερα να πάρεις κάτι άλλο...


Υ.Γ.:
Όταν πρωτοκυκλοφόρησαν τα είχα βάλει κι εγώ στο μάτι για τον ίδιο λόγο με σένα. Ευτυχώς για μένα εξ' αιτίας ενός "λάθους" αγόρασα την MC-6000 τότε!!!
 

发表时间 Wed 05 Dec 12 @ 1:54 am
Τι πρόβλημα με τα jogs? Εγώ που την έχω λειτουργεί άψογα... Ένα θέμα με το pitch slider και κάτι άλλο με κόλλημα του Traktor/VDJ κλπ. διορθώθηκε με το μοναδικό FW update που έχει κυκλοφορήσει για την κονσόλα. Αντιθέτως, αν για κάτι ΔΕ θα την πρότεινα, θα ήταν για τα κουμπιά της, που όμως είναι γενικότερο "πρόβλημα" όλων των Denon...
 

发表时间 Wed 05 Dec 12 @ 2:49 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)