快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: ερωτήσει !!

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

diarenPRO InfinityMember since 2010
Kalispera pedia :) lipon agorasa x8es to virtual dj 7 pro omos otan ixa to palio virtual dj trial epeza me lap top kai evaza kai pliktrologio gia na alakso ta tragoudia me ta pliktra pg up pg down epeze kanonika tora pou agorasa to virtual dj den pzoun sosta ta pliktra up & down anapoda pane. iparxi eksigisi plzzzzzz ????? giati me berdhevoun etsi anapoda :(
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 3:42 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Katarxin kaloriziko.

Ti ennoeis? Patas dld to pliktro me to katw velaki sto pliktrologio kai anti na katevainei o browser pros ta katw paei pros ta panw?
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 3:52 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 3:55 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Se allo programma ektos tou VirutaldJ fantazomai den sto kanei auto.

Exeis kanei custom mapper gia to keyboard? An pas ekei pou leei Config, Mapper, epilekseis keyboard sto menou panw aristera, kai scrollareis paros ta katw, yparxei kati pou exei ginei assigned sta koumpia UP kai DOWN tou pliktrologiou?
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:02 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Opaaa..gia to crossfader milas? Agnoise to proigoumeno post. !!!

Pes mou ekei pou sou eipa na pas (mapper) ti grafei sto pagedown kai pageup

Kai mia alli erotisi, otan pas me opoion tropo paei to crossfader aristera, akous kanonika to aristero kommati i akous to deksi?
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:03 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
kanonika akouo nomizo ala mono tin alagi den tin kani sosta anti gia aristera aspomai pai deksia an mporis na mai voi8isis pou na pao kai ti na alakso plzz :(
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:11 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
eki grafi ALT+SPACE pagedown ALT+SPACE pageup
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:12 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Pas Config, Mapper, epilegeis apo to dropdown menou to Keyboard (an den einai epilegmeno) kai psaxneis na vreis ta PageUp, PageDown sto aristero kommati opws deixnei i foto. Epilegeis px to PageDown kai meta pas deksia ekei pou leei Action kai allazeis. +10% simainei pei pros ta deksia. -10% simainei paei pros ta aristera. Mporeis apisis gia megalytera bimata na allakseis to 10% me 20% i kai perissotero. Afou ftiakseis kai to deutero metas patas OK. kai dokimazeis.

 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:14 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An eixes kanei ki alles allages sto pliktrologio me dika sou shortcuts, vevaiwsou oti ola douleuoun me ton tropo pou theleis.

Na ksereis genika oti an ftiakseis ena diko sou Keyboard mapping to arxeio auto yparxei sto Taeggrafamoy-VirtualDJ-Mappers san keyboard.xml
An gia opoiondipote logo theleis na gyriseis stis ergostasiakes rythmiseis, pare auto to arxeio, fylakse to kapou se kapoio allo folder (mporei na to ksanaxreiasteis kai svisto apo to parapanw folder. Kaneis pali ekkinisi kai to VirtualDJ tha diavazei twra to default keyboard mapper kai oxi to diko sou custom made.
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:17 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
Etsi inai kai ta dyo opos mou dixnis stin ikona file mou :( kai to crossfader to ekana 5% mai volevi kalitera pio argo thnx gia afto ala me to alo ti 8a kano ?
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:19 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Vevaiwsou oti einai ontws etsi, kai an einai etsi allakse ti seira dld vale to pagegdown na kanei +10% kai to pgup na kanei -10%

 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:25 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
file mou ela na keraso kafe lol to eftiaksa alaksa to + kai to - pou mou ipas kai doulevi kanonika tora :) efxaristo para poli :)
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:29 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:32 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H eikona denme voithaei poly na dw poio skin einai akrivws. Logika einai ena apo auta pou tha vreis edw..

http://www.virtualdj.com/addons/11404/____VirtualDJ6_Pro_(default_skin)____.html

Des episis kai katevase skins pou einai ftiagmena gia tin analysi tis othonis sou
An px to laptop sou trexei 1280X800, pas edw http://www.virtualdj.com/addons/skins.html?category=all kai tha deis ena tampelaki pou leei Resolutions (drop down menu).Ekei vale 1280x? kai tha sou vgalei osa skins einai diathesima se autin tin analysi. Katevase merika kai des poio se voleuei.

 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:41 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:45 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ksexase to einai apo version4 einai syllektiko kommati !!!! Den tha exeis oles tis leitourgies tis neas ver7. Des ekei pou sou eipa. Na protimiseis ta skins pou einai gia ver7 ta default dld pou einai sto paketo, kai osa exoun anevei gia ver7 (ekei tha vreis kai merika dika mou..lol)
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:52 pm
diarenPRO InfinityMember since 2010
telos panton den inai kai tipota simantiko afto :) afto pou i8ela to eftiaksa pros to paron :) sefxaristo poli file mou :)
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 4:56 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Kalos hrthes stin parea tou "pro"
Na sou afierosoume to tragoudi twn Locomondo ...pino ...fous kai paizo pro.
Loipon mia symbouli oson afora ta shortcuts gia to keyboard. Ksylose ta ola kai kane dika sou. Emena pote den me bolepsan ta ergostasiaka shortcuts. Ayto bebaia molis matheis to programma kalytera kai diabaseis ligo kai tin script language.
 

发表时间 Wed 03 Nov 10 @ 10:31 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)