快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: VIRTUAL DJ PRO 7 [Current version 7.05b] - Page: 33

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

paidia kalispera. exw mia erotisi na kano. exthes brady epeza se ena cafe bar mousiki gia 5 ores peripou. epeza me ena laptop to virtual dj gnisio panta kai tin vms4.....auto pou paratirousa oso pernagan oi ores itane pos to virtual dj argouse ligaki parapano na mou fortosei ta tragoudia kai polles fores i cpu barage kokkina.....eytixos den eixa kanena kolima. exw kanei oles tis aparaitites rythmiseis pou ksero opos kleisto to wifi...kleisto antivirus....windows basic theame kai polla alla. episis paratirisa pos to laptop mou zestenotane para poly parolo pou to eixa se laptop stand. eixa ena usb hub me reuma kai eixa pano tou tin vms4,ton skliro mou disko(oxi me reuma),ena usb stikaki kai to airmato pontiki. to laptop pou exw einai ena fujitsu seamens amilo pi2530 kai tou exw balei ta windows 7. i mnimi ram einai 2gb.
Kamia idea gia to ti mporei na eftege kai eixa oloi auti tin kathisterisi sto fortoma kai to oti i cpu barage kokkina? eyxaristo
 

发表时间 Fri 25 Nov 11 @ 8:42 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Fainetai oti antimetwpizeis thema me yperthermansi. O anemistiras pou exeis mporei na apagagei kapoia thermotita, alla mallon den einai arketos. Tha prepei na skefteis sovara a.na exeis ena backup laptop b. na episkefteis kapoio Service gia to laptop sou.

Egkatestise kapoio utility pou epivlepei tin thermokrasia tou systimatos wste na exeis tin eikona gia to ti symbainei.
 

发表时间 Fri 25 Nov 11 @ 6:16 pm
djdad wrote :
Fainetai oti antimetwpizeis thema me yperthermansi. O anemistiras pou exeis mporei na apagagei kapoia thermotita, alla mallon den einai arketos. Tha prepei na skefteis sovara a.na exeis ena backup laptop b. na episkefteis kapoio Service gia to laptop sou.

Egkatestise kapoio utility pou epivlepei tin thermokrasia tou systimatos wste na exeis tin eikona gia to ti symbainei.


se eyxaristo gia tin apantisi djdad. se proti fasi lew na paro ena laptop stand pou exei 2 anemistires mexri na dw ti tha kano.

 

发表时间 Sat 26 Nov 11 @ 9:38 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ti na po re paidia.... i ego eimai gkantemis ... i me exoume moutzosei! den eksigitai allios.

simera anoigo to vdj kai pao na allakso skin. na balo to default kai ebgaze "error in video driver"
dokimazo kai alla skin kai pali ta idia....
rixno kantilia.
kano reset to factory settings, tipota.
kano unistall, meta install kai meta molis pou pigene na anoiksei to vdj ebgaze pali "error in video driver"
ta svino ola. registry tool. unistall. delete olous tou fakelous. install kai pali to idio error!
..
..

....
kano restart to pc. mpenei sta windows, patao to vdj kai anoigei kanonika.....

to petas apo to parathyro i oxi?
gia fantasou leo na tyxei se kanenan i se mena sti douleia auto.
ti kaneis ekeini tin ora? ti na protoskefteis?

symperasma, backup se ola!
 

发表时间 Sat 26 Nov 11 @ 11:13 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
se windows 7 64bit merika effects mou bgazei error "..... d3dx9_32.dll...."

ti kanoume?
 

发表时间 Tue 29 Nov 11 @ 4:34 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
 

发表时间 Tue 29 Nov 11 @ 5:24 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
thanks apopsis!
auto itan...

de to skeftika omos, metapidisa se 64bit (anagkastika logo epoxon) kai thymamai oti sta 32bit den ekana egkatastasi to directx
tespa.
 

发表时间 Tue 29 Nov 11 @ 6:24 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
erotisi
ginetai me kapoio tropo na epilekso mpolika tragoudia kai na grapso sto year?

px na epilekso 5 tragoudia me to ctrl i shift kai me batch na balo se ola sto year 2011
 

发表时间 Mon 05 Dec 11 @ 12:05 pm
Μέσα απο το VDJ όχι...
 

发表时间 Mon 05 Dec 11 @ 12:08 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ftou...
akoma kai me tag editor na to kano meta prepei na piaso ena-ena gia na to dei to vdj....
 

发表时间 Mon 05 Dec 11 @ 12:09 pm


paidia mporei kapoios na mou pei ti einai auto sta deksia tou programatatos....rotisa kapoion kai mou eipe pos pliktrologei tragoudia kai ta briskei kai ta vazei sto programa...kati sananazitisi. pos ginete?
 

发表时间 Wed 07 Dec 11 @ 12:04 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
χαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχα

exo dei pollous kamenous na to kanoun auto!
gia moutzes einai!

einai parathyro ton windows explorer, gia na serfarour stous fakelous kai na kanoun dragdrop ta tragoudia sto vdj!

entelos ELEOS!

mia "gkomena" pou eixa petyxei itan akoma pio tragiki
eixe to laptop, to vdj kai ton explorer anoixto.
kathe fora pou ithele na brei tragoudi, katebaze to vdj kato, epsaxne ston explorer
kai to eserne kato sti mpara gia na anoiksei to vdj kai na to balei mesa.
to pio tragiko omos ola auta ta ekane me to touchpad mouse tou laptop!
kai otan ti rotisa giati de xrisimopoiei kanoniko mouse mou eipe oti de ti boleuei....
ante na tis peis gia to browser tou vdj
xaxaxaxaxaxaxa

tora pou to skeftomai,me auti ti logiki, arxizo na katalabaino autous pou exoyn 1-2tb eksoterikous diskous giati de tous ftanei o esoterikos..
 

发表时间 Wed 07 Dec 11 @ 12:17 pm
aledjo wrote :
χαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχα

exo dei pollous kamenous na to kanoun auto!
gia moutzes einai!

einai parathyro ton windows explorer, gia na serfarour stous fakelous kai na kanoun dragdrop ta tragoudia sto vdj!

entelos ELEOS!

mia "gkomena" pou eixa petyxei itan akoma pio tragiki
eixe to laptop, to vdj kai ton explorer anoixto.
kathe fora pou ithele na brei tragoudi, katebaze to vdj kato, epsaxne ston explorer
kai to eserne kato sti mpara gia na anoiksei to vdj kai na to balei mesa.
to pio tragiko omos ola auta ta ekane me to touchpad mouse tou laptop!
kai otan ti rotisa giati de xrisimopoiei kanoniko mouse mou eipe oti de ti boleuei....
ante na tis peis gia to browser tou vdj
xaxaxaxaxaxaxa


tora to katalava aledjo! auti i foto einai apo ena club den leme onomata gia aunoitous logous.....Apla eixane dei mia mera emena pou epeza sto magazi kai aporisane pou se emena den fenotane auto to parathyro. stin arxi den katalava ti enoousane mexri pou eida tin fotografia auti kai tora pou mou eksigises esy.
 

发表时间 Wed 07 Dec 11 @ 12:23 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
tin epomeni fora pou tha tous deis rixtous apo 2 moutzes giati merikoi anthropoi DE theloun na katalaboun kati pou de kseroun kai theloun na sou epibaloun to diko tous.
ama katseis kai tous eksigiseis tha breis to mpela sou.

100% skyladiko einai to magazi
 

发表时间 Wed 07 Dec 11 @ 12:27 pm
aledjo wrote :
tin epomeni fora pou tha tous deis rixtous apo 2 moutzes giati merikoi anthropoi DE theloun na katalaboun kati pou de kseroun kai theloun na sou epibaloun to diko tous.
ama katseis kai tous eksigiseis tha breis to mpela sou.

100% skyladiko einai to magazi


:-) symfono apolyta
 

发表时间 Wed 07 Dec 11 @ 12:32 pm
kalispera paidia. paizo se ena magazi kai thelo me kapoio tropo na grafo to programa tis bradyas giati mou to zitise to afentiko. to problima einai pos paizo taytoxrona me 2 computer kai 2 virtual dj (gnhsio panta to vdj). mporo me kapoio tropo na paro to booth out tou mikti kai na to steilo sto pc kai na grafo to programa? an nai me pio programa tha kano tin egrafi giati to windowsmedia player den mporei na to kanei.
tha me dieykolinate para poly an mou briskate mia lysi
 

发表时间 Thu 08 Dec 11 @ 11:11 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
to kalytero tha itan na paizeis me 1 pc kai na to ixografiseis me to vdj.

apo kei kai pera me allo tropo einai ponokefalos i ypothesi.... den aksizei kan to kopo na to kaneis afou mporeis me to vdj.

bale enan eksoteriko disko na telionei i ypothesi.
 

发表时间 Thu 08 Dec 11 @ 11:37 am
Μπορείς να το κανείς εύκολα με το Audacity. Και μάλιστα μπορείς να στείλεις την επιστροφή του μίκτη στην ενσωματωμένη κάρτα ήχου του ενός απο τα δύο PC (αυτό που θα τρέχει το Audacity)
 

发表时间 Thu 08 Dec 11 @ 11:52 am
djsadimPRO InfinityMember since 2006
kai me to audiograbber mporeis na hxografiseis!!!!
 

发表时间 Thu 08 Dec 11 @ 1:42 pm
paidia eyxaristo olous sas gia tis plirofories.Katevasa audacity kai ebgala akri. to mono meion einai pos den ta apothikeuei se morfi mp3 ektos kai an den kano kati kala egw
 

发表时间 Fri 09 Dec 11 @ 10:21 am
85%