快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: NERADI VIRTUAL DJ TRAIL

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

djdzonaHome userMember since 2010
E ovako ljudi razmislio sam da pocnem da mixam pjesme.Odlucio sam da skin Virtua Dj Trail posto su mi ga mnogi preporucili.Normalno kada ga skinem instaliram ga i udjem.Nako 2 do 3 minute ugasi se i izbaci mi ovo stranicu http://www.virtualdj.com/buy/trial.html?expired=1
Ako neko zna u cemu je problem neka mi odgovori. UNAPRIJED HVALA !
 

发表时间 Mon 07 Jun 10 @ 5:32 pm
isteko ti je probni period od 20 dana.. sad bi ga trebao kupit.
 

发表时间 Tue 08 Jun 10 @ 8:05 am
djdzonaHome userMember since 2010
Ok......kupio sam virtual pro v5.1 version ali nemogu sada da skinem ni jedan efect pise mi : Your current licenses do not allow you to download Effects(Vasa trenutna licenca vam trenurno ne dozvoljava da skinete efect) ZASTOO!!! !!
 

发表时间 Wed 09 Jun 10 @ 6:10 am
vjerovatno nisi kupio nego skinio sa neta.. u prodaji je verzija 6.1 tj zadnji update!
 

发表时间 Wed 09 Jun 10 @ 5:57 pm
djdzonaHome userMember since 2010
Ne bre....ja sam kupio od jednog Druga imam i key code i sve.Samo neznam sto nemogu skinuti efecte.......Mislim dje se mogu skinuti osim ovdje>>>>>>>>?
 

发表时间 Thu 10 Jun 10 @ 5:23 am
on ti je prodo serijal koji je vec regan na stranici i samo on moze skidat ti ne., nemoze se dva put regat isti key.
 

发表时间 Thu 10 Jun 10 @ 4:16 pm
djdzonaHome userMember since 2010
E mozes mi dati svoj msn ili FB da se cujemo i da te nesto pitam u vezi VIRTUAL DJ !
 

发表时间 Sat 12 Jun 10 @ 9:26 am
ma brate ti si kupio home edition...on ima smao ogranicenu licencu....efekte i ostale zajebancije nemozes skidat...mozda samo skinove...imam i ja takvog dobijes ga za mele pare za 20-30 evra ali on ne moze da se poveze na kontroler...on ti je bas ono kucni (home) da se igras sa misom....
 

发表时间 Sat 30 Oct 10 @ 8:03 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)