快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: Help

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Plz ak mi netko moze pomoc,nekuzim u cemu je problem,nedavno sam kupio hercules steel i sa njim dobio virtual dj consolle edition sa nekim limitacijama naravno,(nadam se da cu cim prije proc u Pro),al ono sta me muci je da kad pustam muziku svako toliko mi se javlja prekid u pjesmi,koda da preskace,stvarno ne kuzim u cemu bi mogao bit problem,vec sam sve probao,i dalje mi se to desava,dal mi je nesto u postavkama krivo ili nes drugo,ako mi netko od vas moze pomoc.Hvala... :)
 

发表时间 Fri 04 Jun 10 @ 6:37 pm
moras pogasit wairles i antiwirus kada koristis VDJ.. VJEROVATNO TI JE SLAB KOMP.
 

发表时间 Fri 04 Jun 10 @ 9:25 pm
E hvala.al iskljucio sam sve to ,al i dalje mi preskace tako muzika...mogu ti napista karakt mog kompa(laptopa) pa da vidis dal je u njemu stvarno problem ili u necem drugom..:-)

Processor:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5870 @ 2.00Ghz 2.00Ghz
Installed memory(RAM): 4.00GB (2.96 GB usable)
System type: 32-bit Operating System
 

发表时间 Sat 05 Jun 10 @ 6:13 pm
hmm komp ti je dosta jak tako da nije do kompa!! probaj ponovo sve instalirat!! i drivere i vdj.
 

发表时间 Sun 06 Jun 10 @ 12:33 pm
Nazalost probao sam sve ponovno instalirat al opet ista stvar,a probat cu kontaktirat help centar pa da vidim sta ce mi oni rec,uglavnom hvala ti jos jednom na svemu....
 

发表时间 Tue 08 Jun 10 @ 7:31 am
Govoris o problemima na laptopu? U koliko je laptop, iskljuci u device manageru "Microsoft ACPI-Compliant Control Method Battery" i Wireless mrezu i problem bi trebao nestati...
 

发表时间 Wed 23 Jun 10 @ 5:19 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)