快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: kAKO NAPRAVITI MIX - Page: 1

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

oniiddHome userMember since 2009
Takodje me zanima kako se napravi mix znaci bassovi sve npr.dragana mirkovich eksplozija mix kako tako nesto da uradim sta mi je sve potrebnoo odakle da nabavim...?????HVALA LJUDI PUNOOO!!!!!!!!!!
 

发表时间 Mon 13 Jul 09 @ 4:39 pm
narodnjaci =?!!! ako mislis narodnjake mixat u ovom programu....radje uzmi winamp :D
 

发表时间 Mon 13 Jul 09 @ 7:06 pm
oniiddHome userMember since 2009
narodnjaci =?!!! ako mislis narodnjake mixat u ovom programu....radje uzmi winamp :D

uredu too...ali mene zanima opcenitoo kako da napravim svoj bass da udera u pjesmi nekoj...ja mislim da sam dobro objasnio...pa ako moze da mi objasnish sto je vishe moguce...HVALLA TI PUNOO!!!!!
 

发表时间 Tue 14 Jul 09 @ 4:28 am
vidi ako oces neki svoj bass u pjesmi onda skini si fruti loops jer je on najednostavniji i onda kreni producirat..ovo ti je prva opcija druga ti je opcija da uzmes neki bass od druge pjesme koja ima slicne note tvoje ideje za bass i sinkroniziraj te 2 pjesme=sinkronizacija je kad 2 pjesme sviraju zajedno istim tempom u iso vrjeme...gledaj nezelim bit bezobrazan ili nesto ali ovo DJ-anje to ti je proces koji traje i moras to polako vremenom skuzit kako sta radi i to polako imas VDJ i rokaj meni je trebalo 5-6 godina da skuzim neke cake u ovom poslu a de nepricam pracenje opreme softwera it ih gluposti---naj jednostavinje receno polakko im vremen samo rokaj na vdj i bufi uporan na kraju ti to doje prirodno.
 

发表时间 Tue 14 Jul 09 @ 8:30 pm
DJ ZOCAHome userMember since 2009
Kako da usmerim pesme da imaju isti tempo( sto ti kazes ''sinhronizacija'')? Da li to ima veze sa BPM, ili sa necim drugim?
 

发表时间 Sat 05 Dec 09 @ 8:22 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
BPM - Beats Per Minute ili udaraca ili ritma po minuti, oznacava brzinu to jes tempo odredjene pesme i pomaze DJ-u da sinhronizuje dve pesme. U VDJ je to mnogo lakse jer izracunavanje BPM-a je matematicka stvar koju za tebe racunar odradi a ti imas mnogo vise vremena da se igras sa semplovima, da bolje i brze biras muziku ITD.
 

发表时间 Mon 07 Dec 09 @ 4:46 am
DJ ZOCAHome userMember since 2009
ok, hvala. Samo jos jedno pitanje, gde mogu da nadjem "acapella" muziku, da ide samo glas/bez muzike...da li imate neki sajt..?
 

发表时间 Fri 11 Dec 09 @ 3:24 pm
NenjaHome userMember since 2010
ee kako se pravi miks mislim bas
 

发表时间 Thu 21 Jan 10 @ 11:02 am
NenjaHome userMember since 2010
ako oce neko da mi kaze ?
 

发表时间 Thu 21 Jan 10 @ 11:03 am
NenjaHome userMember since 2010
alo ima li kogaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ???????????
 

发表时间 Thu 21 Jan 10 @ 11:11 am
NenjaHome userMember since 2010
ima li neki Dj :)))
 

发表时间 Thu 21 Jan 10 @ 11:30 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ima, ali ne stalno ;)
Kazi sta te zanima, kako mislis kako se pravi miks, pa vezbas, pustas trake u VDJ i naucices, ne moze ti niko objasniti kako se radi, mora ti pokazati.
 

发表时间 Sat 23 Jan 10 @ 1:35 pm
NenjaHome userMember since 2010
oket...
 

发表时间 Mon 25 Jan 10 @ 10:57 am
NenjaHome userMember since 2010
kako se pravi bas
 

发表时间 Tue 26 Jan 10 @ 9:03 am
NenjaHome userMember since 2010
jel ima neko da mi kaze kako se pravi bas od naprimer maja nikolic apoteka :):):)


0):):):):)):):):):))::):):)
baraco i sestra :)
 

发表时间 Wed 27 Jan 10 @ 6:49 am
DejambaHome userMember since 2007
:( ja ne znam, ali zato znam kako se pravi bas od natase kojic - taktike, taktike
 

发表时间 Thu 28 Jan 10 @ 3:29 pm
NenjaHome userMember since 2010
oce li da mi kaze neko kako se pravi bas ? :):)
 

发表时间 Fri 29 Jan 10 @ 9:31 am
DejambaHome userMember since 2007
load track in to deck
kill high
kill middle
eq on bass *low on 100%
play track
enjoy in bass
 

发表时间 Fri 29 Jan 10 @ 11:59 am
djole9Home userMember since 2010
Moze li ovde iko objasniti kako da se napravi cista akapela?
 

发表时间 Tue 16 Feb 10 @ 3:00 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Ne mozes da napravis accapelu, moras da je kupis ;)
 

发表时间 Sun 07 Mar 10 @ 10:07 am
77%