快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Chill out room,..... (mpla, mpla, mpla...) - Page: 78

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Ego pantos me tin maya edo ki kairo , den exo kanena apolitos thema.
Tora ayto pou les , mipos thelei na diagrapseis ta panta se thema maya , kai na kaneis ksana egkatastasi apo tin arxi?
Se mena pantos den ginetai ayto.
Kanonika tin ksesindeo , kai pali kanonika doulevei otan tin ksanasindeo.
Otan den einai sindemeni stis rithimiseis tou virtual den stin deixnei?
Giati emena mou tin deixnei.
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 7:31 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
den katalabes...tin deixnei kanonika apla de fortwnei o asio driver
kai to vdj bgazei error in asio klp
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 7:34 am
PANOSV wrote :
den katalabes...tin deixnei kanonika apla de fortwnei o asio driver
kai to vdj bgazei error in asio klp


KOUFO ,Exeis dikio.
Gia kane apegkatstasi kai ksana egkatastasi.
Kai katevase ki apo edo tous drivers kalitera.

http://download.esi-audio.com/?w=esi&p=40&g=2&l=en
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 7:40 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
to xw kanei apeires fores...kai tous kainourious exw :P:P
sou lew apla gia kapoio logo de fortwnei o asio enw anoigei to asio panel ths maya ekei pou deixnei thn karta einai keno...san na min thn exeis panws to mixanima
to oti blepei thn maya san usb karta hxou de leei kati...o asio einai autos pou 8eloume :P:P:P
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 7:45 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kane format
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 7:45 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
nai re !
kai meta na allaxw kai laptop:P
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 7:47 am
.....Kai na pareis ena ton 400 euro pou ta kanei ola!!......

....Opos leei ki o Alex...

Plaka kano min pareksigitho....

EDIT
A! Thimithika.
Nomizo ki emena kati tetoio mou ekane me tous kainourgious drivers ki otan ksanakatevasa tous pio palious doulepse kanonika.
Den eimai sigouros apolyta tora.
Alla dokimase to.Den xaneis tipota.
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 7:53 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
kala simera paizw opote 8a peiramatistw apo ayrio.. :P
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 7:58 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
PANOSV wrote :
meres,
na rwtixw kati mipws eimai o monos pou mou sumbainei..
me thn maya, an kanw restart kai den thn exw panw eite allaxw to usb port den trexei o asio driver...kai ka8e fora kanw install apo panw...uparxei kapoia lisi gi ayto?
katalabate elpizw ti ennow


Pano, 2 diaforetika problimata...

1. Einai thema trofodosias: polles fores meta apo restart kati paizei me ta reymata kai den douleyei sosta.
Bgazeis kai ksanabazeis ton usb connector, i kalytera...pou exo kanei kai ego ->tis exo bali ena diakoptaki on/off dipla sta rca pou aplos kobei ta 5volt gia na min einai panta on se usb thyres pou afinoun tasi akoma kai otan einai kleistos o ypologistis.

[EDIT] grafeis RESTART ENO DEN TIN EXEIS KOYMPOMENI.... opote des #2

2. H maya exei to eksis "kousouri" : stin usb porta pou to exeis kanei egkatastasi mono ekei trexei, kathe fora pou allazeis port tha prepei na kaneis egkaastasi gia to neo port.
Kane oti kano, bale ena simadaki stin usb port (px aytokolito) oste na thimase na tin kaneis panta plug ekei.

Ena diko mou problima an to exei symbei se kapoion :
Tin exo ti maya arketa xronakia tora, kai kathe mia stis toses, (mporei na symbei 2fores to mina i mia fora to xrono.. den exei logiki)
Kobetai o ixos eno paizo kai apo ta lampakia katalabaino pos kati den paei kala me to reyma ..
Tin kleino/ksanaanoigo kai molis statheropoiithoun ta led (portokali) i karta douleyei ksana.
Mou exei symbei se diaforetikous ypologistes, laptop kai desktop.

Exei symbei se kapoion ayto ?



 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 8:08 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
gi ayto akribws to kousouri lew george...kai ayto exw kanei kai egw me to stickeraki ;)
oso gia to allo pou les ...de mou xei tixei pote na pw thn ali8eia mou
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 8:23 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
yiannis64 wrote :
.....Kai na pareis ena ton 400 euro pou ta kanei ola!!......

....Opos leei ki o Alex...
.
agapite mou to laptop einai ibm...opoios exei doulepsei ibm xerei pws de sigkrinetai me tpt allo kai de to allazw me tpt...
oute me laptop 400 oute me 4000 eyrw..(ektos an einai kai keino ibm)

 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 8:26 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Diladi xoris na allakseis port tin bazeis panta sto idio usb kai kapoies fores den tin blepei ?
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 8:42 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
an tyxei kai mia fora anapsw to mixanima xwris na nai panw, sto epomeno restart an thn exw ekei apla de thn vlepei (o asio panta) ws wdm thn vriskei
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 8:47 am
snik3Home userMember since 2009
peta tin maya
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 9:57 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
PANOSV wrote :
an tyxei kai mia fora anapsw to mixanima xwris na nai panw, sto epomeno restart an thn exw ekei apla de thn vlepei (o asio panta) ws wdm thn vriskei


Akrivws etsi ginetai. Ki egw tin evaza panw prin kanw start to laptop. Mono etsi yparxei giatreia.
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 12:04 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Exei 2 led, ena kokkino gia power, kai ena portokali.
Otan tis dino reyma (power on me ton diakopti mou, i plug stin usb) to portokali anabei poly entona gia liga deyterolepta kai meta ginetai ena apalo kitrino/portokali. Ayto gia mena einai endeiksi oti i karta exei kanei "boot" sosta kai an tin exo sto sosto usb port ksero tha doulepsei.
Meta apo restart, blepo oti to portokali paramenei entono kai den xamilonei, gia auto elega pos einai thema reumatos, alla telika isos einai kati allo.
An tin kano off/on tote erxete...
Pantos gia pragmata opos ayta pou einai problepsima kai ksereis pos na ta xeiristeis den einai megalo to problima, aplos einai enoxlitiko kapoies fores.
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 12:31 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
nai mwre...einai spastiko apla...opote einai idiaiterotita ths maya auth upo8etw
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 12:38 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
eseis me ta polla asterakia de proteinete stous apopanw na fainontai oi online xristes tou ekastote forum? 8a bolepsei poli nomizw
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 12:47 pm
gouvrasHome userMember since 2009
@apopsis.leo

Thanx paides gia tn apadisi... alla exw tin e3is erwtisi... Pou borw na vrw vinylia? kai uparxoun kainouria tragoudia se vinulia?? Kai to Virtual vinyl ti akrivws einai??? kai poso oikonomika einai?? Me pick up den exw erthei pote se epafi oute 3erw polla xaraktiristika ts... alla nomizw pws i taxutita einai se RPM (rounds per minute) kanw lathos?
kai kati allo pou mou irthe... Poia i sxesi BPM me TEMPO???
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 4:58 pm
ayto kanei to virtual vinyl!
dn xreiazetai n xrhsimopoieies vinilia, alla mp3 ap ton sklhro sou.

sthn ousia prosomoiwnei thn leitourgia twn viniliwn, alla me th xrhsh pshfiakwn meswn apo8hkeyshs kommatiwn.
 

发表时间 Fri 26 Mar 10 @ 5:13 pm
40%