快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: korisnici bcd 2000

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

ovako zelim da mii se jave korisnici bcd2000,,, zelim pitati dali koriste njegovu zvucnu i jeli imaju problemA snjom.... ja sam taj problem rijesavo dosta dugo i rijesoio sam i sada pustam live preko zvucne bez ikakvih problema... nadam se da ce seneko javiti i poslusati savjet

 

发表时间 Mon 19 Jan 09 @ 7:31 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Reseno je to odavno samo nije lako resenje, mora da se pomucis.
 

发表时间 Mon 19 Jan 09 @ 5:24 pm
ALF dali bi mimogao reci nesto..znas kad stisne cue na pjesmi i on bude tamo svaki put kad ucitas tu pjesmu na neki deck mene zanim kako mogu sve te cueve u pjesmi spasit da kad prebacim tu pjesmu na drugi komp da bude tamo da nemoram sve isponova unapred hvala.
 

发表时间 Tue 20 Jan 09 @ 4:53 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Prebacis fajl koji se zove "VirtualDJ database.xml" koji se nalazi u My Documents ili Users na Visti pa VirtualDJ folder.
 

发表时间 Tue 20 Jan 09 @ 11:53 am
ja sam rijesio na laksi nacin
 

发表时间 Tue 20 Jan 09 @ 12:44 pm
aha jel se taj virtual dj database svaki put radi owerwrite kad ti stavis nove CUE pointove na istu pjesmu posto mis sad prjeti neki stalni poso pa da napravim to sve uredno da se nezezam opet tjedan dana da klikcem ko idijot ..hehe hvala

A..lien
L..ife
F..orm
 

发表时间 Tue 20 Jan 09 @ 1:08 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Da, posle svakog rada VDJ upisuje nove podatke tako da ces morati stalno to da radis da bi ti baza bila azurna, to je i logicno ;)
Hehe, vanzemljak sam :)
 

发表时间 Wed 21 Jan 09 @ 2:47 am
OUKEJ THEN hehe moram se onda baci na klikanje i sad ce bit poslednje kroz ovih4-5 godina naklikco sam se ko iidjot doduse to verzija3.0 nije imala ali evo ova ima..ma imam tu gazu pa da si napravim par smjernica zelim ekako pjesme drazt na 3-4 minute a ne skoro 5 ili punih 6 minuta
 

发表时间 Wed 21 Jan 09 @ 4:25 am
NjozebeHome userMember since 2010
Koristim odnedavno BCD2000 i VDJ.
Zadnji problem (pored niza njih koje sam imao) je taj da svaki put moram dvaput na kontroleru pritisnuti dugme da bi imalo efekta.
Očišćen je kontakt sprejem prije par dana, tako da vjerovatno problem nije hardverske prirode.
Zna li neko riješenje?
 

发表时间 Fri 26 Nov 10 @ 1:55 pm
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
imao sam i ja pre BCD 2000.
Iamo sam i ja to sa dva puta da se pritisne.
Maoras u windows dole desno u menu od BCD 2000 onda nesto pise sa normalan mode i proffesional moras da izaberes normalan mode i onde je opet sve uredu
 

发表时间 Sat 27 Nov 10 @ 9:53 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)