快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Automix playlist αλλα τελειως αυτοματα γινεται?

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Καλημερα παιδια,

σαν νεος στο προγραμμα να ρωτησω κατι εν οψη χριστουγεννων και παρτυ που λεω να κανω σπιτι!

Εχω λοιπον διαλεξει τραγουδακια ελληνικα (γρηγορα, τσιφτετελια, ζειμπεκικα, νησιωτικα) και ξενα γρηγορα εμπορικα housakia. Ολα τα εχω βαλει σε φακελους οπως παραπανω παρενθεση. Εχω κανει αναλυση BPM, εχω βαλει και ελληνικα και βλεπω ελληνικους τιτλους...

Μια ερωτηση ομως!
Γινεται απο την playlist του automix να εχω 2 πραματακια:
1. να κανει automix τα τραγουδια αυτοματα στην αρχη μετα απο 1 λεπτο και στο 1 λεπτο πριν το τελος χωρις να ρυθμιζω τα τραγουδια ενα προς ενα? Δηλαδη αν ειναι το κομματι 4 λεπτα να κανει fade in στο 1ο λεπτο και fade out στο 2 λεπτα πριν το τελος ετσι ωστε να ακουω μονο 1 με 1¨30 λεπτο διαρκεια?

2. δεν μπορω με την καμια να ρυθμισω στο automix να πηγαινει με το BPM δηλαδη να συντονιζει τα 2 τραγουδια. Γινεται αυτο αυτοματα?

Σας ευχαριστω πολυ,
Πανος
 

发表时间 Wed 17 Dec 08 @ 6:57 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ena OLOKLIRO lepto automix ???? Eisai sigouros? Axtarmas tha vgei file.

Katarxin den xrisimopiws POTE to Automix. Oi konserves den itan pote tis areskeias mou. An theleis na min kaneis ton xamali ekeini ti bradya, ixografise miksarismeni oraia mousiki kai eisai ok.

En pasei periptwsei an epimeneis gia automix, epelekse "Automix Type"...Fade (remove nothing) kai meta "Automix Lengh" ..8 sec i 16 sec
Episis an theleis auto pitch (pou pali den to proteinw..Ekei kia an tha vgei axtarmas) vale apo ta options to "Auto Pitch Matching" sto Enable.

Kali tyxi !!!!!
 

发表时间 Wed 17 Dec 08 @ 5:30 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)