快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: behringer-BCD2000

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Doulevo edw kai 3 xronia to VDJ kai den to allazo me kanena allo. Exw pari tin hercules alla ta exei peksei meta apo poliwri xrisi kai den kserw ti na agoraso. Psinomoun gia ti behringer-BCD2000 alla milisa me enan texniko kai mou eipe oti den sunergazete swsta me to VDJ sta video clip kai kolisa na tinb agoraso. An tin exei dokimasi kapoios se litourgia me video clips as mou pei ti gnomi tou.....
 

发表时间 Wed 27 Dec 06 @ 10:15 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An psaxneis kati gia controller i BCD einai polu kali epilogi. An thes kai karta ixou ekei mperdeuontai ta pragmata. Oi ASIO drivers pou tin sunodeuoun den synergazontai kai polu kala me tin sound engine tou VDJ, traboun polu CPU kai genika einai astatheis. Mporei na exeis problimata mporei kai oxi, eksartatai apo to poso dynato mixanima exeis. Prosopika den exo tetoia problimata alla exo akousei apo allous (oxi texnikous)
H apopsi mou einai pare mia karta ixou an den exeis kai meta allazeis controllers opote theleis. Kali einai kai i DAC3 an diatheteis tosa lefta.

PS1. Tria xronia?...Nomizo oti ta ebgale ta lefta tou e?..Kairos na to agoraseis.

PS2. Rotises ena texniko?. Ti ennoeis dld? Texniko Computer i Dj i mipos kati allo?
 

发表时间 Wed 27 Dec 06 @ 10:54 pm
Den exw provlima me to PC einai ecer varvato alla milisa me kapoion pou asxolite me texnika themata sto mousikorama kai rotise kai kapoious dj pou tin exoun pari kai mou eipe oti den sunergazontan me to VDJ me video, alla eida oti sto 4.1 VDJ sto control tin exei na tin epilekseis.
Telika sunergazete i oxi, alla pistevo gia na tin exoun vali mesa tha doulevi. To provlima mou einai oti sto club pou doulevo paizoume polla video clips kai den thelo na exw provlimata me tis konsoles...
 

发表时间 Wed 27 Dec 06 @ 11:10 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Diabase auta pou sou egrapsa, kai apofasise. Kaneis den mporei na sou eggyithei oti tha doulepsei. Pare mia karta ixou tis prokopis na kaneis douleia sou kai meta pare opoio controller boleuontai ta daxtylakia sou.

Emena as poume oi daxtylares mou mpourdouklonontai stin Hercules.
 

发表时间 Wed 27 Dec 06 @ 11:29 pm
Ego den exw provlima. Prosarmozome me oles tis konsoles tosa xronia doulias apla einai thema efkolias to programa pou doulevis se sinergasia me tin konsola.
Efxaristo pantos gia tis simvoules sou....
 

发表时间 Wed 27 Dec 06 @ 11:39 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
sigalosh an s'aresei kai boleuesai me ti hercules 1 pou les oti exeis, tote i hercules mk2 einai i kalyteri epilogi!
sto ksanaleo, AN S'ARESEI KAI BOLEUESAI me to sxima pou exei ktl....
i mk2 einai poly kali se sxesi me ti mk1 kai exei kai karta ixou, sydeetai kai me cd-player, pick-up kai polla alla.....
to thema einai sto sxima tou, ti BDC2000 exei entelos diaforetiko sxima kai opos lene polloi, einai pio professional....

emena me boleuei kai i mk2 pou exo giati exo lepta daktyla kai einai ola dipla mou. diladi de xreiazetaia kounao synexeia ta xeria mou....

opos boleuetai o kathenas!
 

发表时间 Thu 28 Dec 06 @ 9:04 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)