快速登录:  

Forum: Asian Forum

话题: تایپینگ سوال و جواب و حل مشکلات ویرچوال دی جی برای ایرانیان محترم - Page: 1
تاپیک سوال و جواب و حل مشکلات ویرچوال دی جی برای ایرانیان محترم

发表时间 Sat 12 Jan 19 @ 11:02 am
حل مشکل قطع و وصلی دی جی کنترلر در برنامه ها

سلام
اکثر قطع و وصل ها از موارد زیر میشه چک کنید تا مشکلتون حل بشه
نرم فزار دی جی که احتمالا نرم افزارتون اورجینال نیست و یا نسخه کرک شده ضعیقه که حتما از نرم افزار های سالم استفاده کنید
اگر نداشتیم بهم دایرکت تلگرام و یا اینستاگرام بدید تا براتون انجام بدم
کابل یو اس بی دستگاهتون یا قطغی داره یا خیلی بلنده نویز میگیره حتما کابل رو عوض کنید
کابل رو حتما سفت و مکم کنید هم روی لپ تاپ هم روی دستگاه
آخرین مورد نویز بیش از حد کابل ها که میتونید با نویزگیر یا فویل المینیومی دور کابل مشکلش رو حل کنید

发表时间 Sun 13 Jan 19 @ 11:29 am
leneerPRO InfinityModeratorMember since 2014
如何正确处理打碟中DJ设备的断开问题

查阅了大量资料以帮助解决您的问题
您可能正在使用盗版DJ软件,此时您应该更换正版软件;
您的USB线有滴水或很大的噪音,请您务必更换联接电缆,并确保设备的电缆牢固的贴服于笔记本电脑USB接口上;
电缆噪音太大,此时馍您可以使用避磁环或薄箔来解决。

发表时间 Sun 13 Jan 19 @ 4:00 pm
leneer wrote :
如何正确处理打碟中DJ设备的断开问题

查阅了大量资料以帮助解决您的问题
您可能正在使用盗版DJ软件,此时您应该更换正版软件;
您的USB线有滴水或很大的噪音,请您务必更换联接电缆,并确保设备的电缆牢固的贴服于笔记本电脑USB接口上;
电缆噪音太大,此时馍您可以使用避磁环或薄箔来解决。

ترجمه مدیر
نحوه درستی قطع اتصال دستگاه دیجیتال در دیسک

اطلاعات زیادی را برای کمک به حل مشکل خود بررسی کنید
شما ممکن است از نرم افزار DJ جادویی استفاده کنید و در این زمان باید نرم افزار اصلی را جایگزین کنید.
کابل USB شما دارای آب هضم یا سر و صدای زیاد است. لطفا مطمئن شوید که کابل اتصال را جایگزین کنید و اطمینان حاصل کنید که کابل دستگاه بصورتی پایدار و محکم به رابط USB نوت بوک متصل است.
کابل بیش از حد پر سر و صدا است، بنابراین شما می توانید یک حلقه مغناطیسی یا یک فویل نازک برای حل آن استفاده کنید.

发表时间 Sun 13 Jan 19 @ 5:30 pm
سلام من یه دستگاه پایونیر خریدم متاسفانه کدفعال سازی که داخل دستگاه بود رو گم کردم الان چطوری باید کد رو بازیابی کنم؟

发表时间 Sat 29 Jun 19 @ 4:55 pm
omidfaraj wrote :
سلام من یه دستگاه پایونیر خریدم متاسفانه کدفعال سازی که داخل دستگاه بود رو گم کردم الان چطوری باید کد رو بازیابی کنم؟

با سلام این مربوط به سایت پایونیر میشه
مدل دستگاهتون چی هستش؟

发表时间 Tue 02 Jul 19 @ 8:51 am
سلام داداش رمزدستگاهم گم شده ریلوپ تاچ باید چیکار کنم ایمیل بزنین ممنون ehsankhashen@yahoo.com

发表时间 Wed 18 Dec 19 @ 1:43 am
ehsan09123643661 wrote :
سلام داداش رمزدستگاهم گم شده ریلوپ تاچ باید چیکار کنم ایمیل بزنین ممنون ehsankhashen@yahoo.com

سلام به بخش ساپورت تیکت بزنید

https://virtualdj.com/contact/tickets.html

发表时间 Sun 29 Dec 19 @ 8:11 am
چیکار کنم لایسنس پرو یک ماهه تمدید نکه هر ماه بره خودش تمدید میکنه

发表时间 Thu 16 Jan 20 @ 12:31 pm
Dj manii ft wrote :
چیکار کنم لایسنس پرو یک ماهه تمدید نکه هر ماه بره خودش تمدید میکنه

سلام به بخش ساپورت تیکت بزنید
https://virtualdj.com/contact/tickets.html

发表时间 Tue 21 Jan 20 @ 11:36 am

发表时间 Tue 21 Jan 20 @ 11:40 am
من ریموت ویرتال دی جیو دارم ام نمی دونم چطوری وصل شم وصل نمی شه

发表时间 Sat 29 Feb 20 @ 7:51 pm
nooiseHome userMember since 2017
سلام وقتتون بخیر من ویرچوال دی جی کرک شده 8. 3
دارم و دستگاه کنترلر بهرینگر bcd3000
دارم درایورشو که نصب میکنم ویندوزم هم 7/64بیت تا میام کارت صداشو بزارم رو کارت صدای خود دستگاه یهو ارور هارد میده و سیستم ریست میشه مشکل از کجاس؟؟؟؟

发表时间 Thu 05 Mar 20 @ 5:20 am
user21433154 wrote :
من ریموت ویرتال دی جیو دارم ام نمی دونم چطوری وصل شم وصل نمی شه

باید نسخه اورجینال که توی اپ استور و پلی استور هستش بخرید فکر کنم 10 دلاره بعد ریموتش کنید با نرم افزار به صورت هات اسپات

发表时间 Sat 11 Apr 20 @ 8:06 pm
nooise wrote :
سلام وقتتون بخیر من ویرچوال دی جی کرک شده 8. 3
دارم و دستگاه کنترلر بهرینگر bcd3000
دارم درایورشو که نصب میکنم ویندوزم هم 7/64بیت تا میام کارت صداشو بزارم رو کارت صدای خود دستگاه یهو ارور هارد میده و سیستم ریست میشه مشکل از کجاس؟؟؟؟

خیلی از عوامل میتونه باعث کرش نرم ازار یا سیستم بشه باید ویندوز و کابل ها و درایوره های یو اس بی رو چک کنید

发表时间 Sat 11 Apr 20 @ 8:08 pm
سلام چرا وقتی بعد از ۱۰ دقه اسفاده از نرم افزار دستور میده نمیتوانید از دستگاه دیجی استفاده کنین و کیبورد و موس رایگان هستش؟

发表时间 Sun 07 Jun 20 @ 9:23 am
user20514956 wrote :
سلام چرا وقتی بعد از ۱۰ دقه اسفاده از نرم افزار دستور میده نمیتوانید از دستگاه دیجی استفاده کنین و کیبورد و موس رایگان هستش؟

چون از نرم افزار دمو و غیر اورجینال دارید استفاده میکنید
نسخه اورجینال 299 دلار هستش

发表时间 Mon 22 Jun 20 @ 10:09 am
سلام من نسخه 2021 برنامه virtual dj رو نصب کردم و اولش یه خطا مربوط به درایو CوD داد میدونید مشکل از کجاست.بعد یه سوال دیگه وقتی در پلیر سمت راست سرعت آهنگ رو تند میکنم خیلی خوب این کار رو انجام میده اما تو سمت پلیر چپ وقتی سرعت رو بالا میبرم گام هم بالا میره یا پایین میره گام هم پایین میره چیکار کنم گام عوض نشه. نسخه های دیگه از برنامه رو هم نصب کردم باز همون بود هیچ تغییری نکرد لطفا راهنمایی کنید.

发表时间 Fri 30 Apr 21 @ 7:45 pm
user23723207 wrote :
سلام من نسخه 2021 برنامه virtual dj رو نصب کردم و اولش یه خطا مربوط به درایو CوD داد میدونید مشکل از کجاست.بعد یه سوال دیگه وقتی در پلیر سمت راست سرعت آهنگ رو تند میکنم خیلی خوب این کار رو انجام میده اما تو سمت پلیر چپ وقتی سرعت رو بالا میبرم گام هم بالا میره یا پایین میره گام هم پایین میره چیکار کنم گام عوض نشه. نسخه های دیگه از برنامه رو هم نصب کردم باز همون بود هیچ تغییری نکرد لطفا راهنمایی کنید.

از بالای دک کنار گام گزینه
MT
روش کلیک کن روشنش کن

发表时间 Tue 07 Sep 21 @ 4:24 pm
سلام دستگاه تراکتور s²را چطوری به ویرچوال کانکت کنیم

发表时间 Thu 07 Sep 23 @ 10:55 am
77%