快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: pioneer ddj sr

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

καλησπερα στο forum.ξερει καποιος ποια εντολη πρεπει να δωσω στο mapper της ddj sr στο virtual dj 7 ετσι ωστε να αναβοσβηνη το το led του hot cue που εχω επιλεξει.δηλαδη αν εχω επιλεξει το hot cue 1 να αναβοσβηνει το το led pad hot cue 1 ειτε ειμαι σε κατασταση cue ειτε play και τα υπολοιπα cue αναλογα με το ποσα θα εχω στο καθε κομματι απλως να ειναι αναμενα.οταν επιλεγω το hot cue 2 να αναβοσβηνει το led pad hot cue 2 και ουτο καθεξης.εχω κατορθωσει με την εντολη <map value="LED_HOTCUE_PAD1" action="hot_cue 1 ?on : off" /> να αναβοσβhνει το εκαστοτε cue οταν ειμαι σε κατασταση pause cue αλλα οταν παταω play σταματαει να αναβοσβηνει και μενει αναμενο. θα εκτιμουσα καθε βοηθεια.ευχαριστω εκ των προτερων.
 

发表时间 Wed 29 Nov 17 @ 6:10 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
pause ? cue x ? blink : hot_cue x : hot_cue x
 

发表时间 Wed 29 Nov 17 @ 7:22 pm
djdad wrote :
pause ? cue x ? blink : hot_cue x : hot_cue x


dj dad αυτη η εντολη κανει οτι και αυτη που εδωσα και γω..(hot_cue 1 ? cue 1 ? blink : on : off) (συγνωμη για την προηγουμενη ειχα κανει λαθος στο copy paste)δηλαδη αναβοσβηνει το hot cue led οταν ειναι σε pause αλλα οταν πατας play σταματαει να αναβοσβηνει και μενει σταθερα αναμενο.εγω θελω αν γινετε να αναβοσβηνει και στο play ουτοσωστε να ξερω αναπασα στιγμη απο ποιο hot cue εχω ξεκινησει το κομματι.

 

发表时间 Wed 29 Nov 17 @ 10:38 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
cue_select x ? blink : hot_cue x
 

发表时间 Fri 01 Dec 17 @ 1:19 am
Σ ευχαριστω πολυ dj dad.
 

发表时间 Sat 02 Dec 17 @ 5:26 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)