快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: virtualdj start up problem

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

OMHROSPRO InfinityMember since 2007
warning start up of 1 is taking a long time.......μου βγαζει αυτο το μνμ και μετα μου ανοιγει το προγραμμα.....
 

发表时间 Wed 11 May 16 @ 5:25 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Auto einai kati pou sto kanei prosfata ?
allakses kati ston ypologisti sou ?
Vasika den tha eprepe na se anysizei kai idiatera.. to VirtualDJ fortwnei oso pio grigora mporei tin database, kai an gia kapoio logo kathysterisei , vgazei auto to proeidopoiitiko mynima... isws o skliros exei thema ?
 

发表时间 Wed 11 May 16 @ 9:07 pm
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Μου το κάνει μετά την τελευταία αναβάθμιση..
Οχι δεν έχω αλλάξει κάτι στον υπολογιστή
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τον σκληρό εξωτερικό...

Εάν κλείσω και ξανά ανοιξω το πρόγραμμα δεν μου βγάζει πάλι το μνμ.....

 

发表时间 Wed 11 May 16 @ 11:40 pm
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
OMHROS wrote :
Μου το κάνει μετά την τελευταία αναβάθμιση..
Οχι δεν έχω αλλάξει κάτι στον υπολογιστή
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τον σκληρό εξωτερικό...

Εάν κλείσω και ξανά ανοιξω το πρόγραμμα δεν μου βγάζει πάλι το μνμ.....



Και μερικές φορές μετά την τελευταία αναβάθμιση δεν μου φορτώνει τραγούδια....θα πρέπει να κλείσω κ να ξανά ανοιξω το πρόγραμμα....
 

发表时间 Wed 11 May 16 @ 11:44 pm
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
Εχθές το βράδυ μου παρουσίασε δύο πρόβληματα.... παταγα play και έπαιζε το τραγούδι ανάποδα....και δεύτερο δεν είχα ήχο ούτε στο ακουστικό ούτε και έξω.....και τα δύο λύθηκαν με επανεκκίνηση του προγράμματος.... .τι γίνεται ρε παιδιά υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την τελευταία αναβάθμιση ?
 

发表时间 Mon 16 May 16 @ 9:16 am
Για το πρώτο, προφανώς ενεργοποίησες με κάποιο τρόπο το reverse
Για το δεύτερο δεν μας έδωσες αρκετές λεπτομέρειες για να μπορούμε να βοηθήσουμε να βρεθεί τι έφτιαξε.
Πάντως όχι γενικά δεν υπάρχουν τέτοια προβλήματα στην τελευταία έκδοση που έχει αποδειχθεί αρκετά σταθερή και απροβλημάτιστη.
 

发表时间 Mon 16 May 16 @ 10:06 am
OMHROSPRO InfinityMember since 2007
ok gia to proto oti mporei na energopoihsa to reverse ...alla sto oti den eixa hxo oute sto akoustiko oute exo kai opos exo anaferei kai pio prin kapoies fores den mou kanei load.......???
 

发表时间 Mon 16 May 16 @ 2:25 pm
Γράψε μας αναλυτικά σε παρακαλώ το πρόβλημα/τα που έχεις.
Με τι κονσόλα, τι υπολογιστή, κτλ. Πότε εμφανίζεται, πόσο εύκολα μπορείς να το αναπαράγεις κτλ.
Ώστε να μπορέσουμε να εστιάσουμε την προσοχή μας σε κάτι.
 

发表时间 Mon 16 May 16 @ 2:59 pm
djnet71PRO InfinityMember since 2007
το μήνυμα αυτό : warning start up of 1 is taking a long time. μου το βγάζει και μένα...το είχα αναφέρει σε παλιότερο post.
Μου το εμφανίζει και στο laptop Lenovo και στο pc....και στα 2 έχω windows 7...απλά τον τελευταίο καιρό..χωρίς να αλλάξω κάτι...μου το εμφανίζει σπανιότερα από πριν!
 

发表时间 Sat 21 May 16 @ 6:33 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)