快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: numark n4

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

djmazio1ControlleristMember since 2015
γεια σας!!!αγορασα μια μεταχειρισμενη n4 και εσπασα το cd virtual dj.τι κανω τωρα??????το sirial number το εχω.
 

发表时间 Mon 18 Apr 16 @ 4:01 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Vale to serial number tis LE version sto profil tou logariasmou sou
http://www.virtualdj.com/users/edit.html (klik sto "My Licenses" sto aristero meros)
kai meta katevase to arxeio egkatastasis apo tin kartela "My Licenses"
 

发表时间 Mon 18 Apr 16 @ 6:20 pm
djmazio1ControlleristMember since 2015
ευχαριστω για την βοηθεια και θα χρειαστω κι αλλη!!! το δισκακι γραφει version 7.0.5 REVC,αλλαζει κατι?εβαλα το sirial number πεδιο αλλα
μου λεει οτι ειναι λαθος.
 

发表时间 Tue 19 Apr 16 @ 3:37 pm
Δοκίμασε να βάλεις το serial number χωρίς το τελευταίο κομμάτι μετα την κάθετο.

Πχ, αν το serial number είναι ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧ-ΧΧΧΧΧ/ΖΖΖΖ γράψε μόνο το κομμάτι που έιναι bold
 

发表时间 Tue 19 Apr 16 @ 3:58 pm
djmazio1ControlleristMember since 2015
το βαζω και ολοκληρο και χωρις τα τελευταια ψηφια,παλι λαθος μου λεει.μηπως πρεπει να εχω συνδεμενη την numark???
και αν ειναι λαθος ο αριθμος που μου εχει γραψει?
 

发表时间 Wed 20 Apr 16 @ 2:44 pm
 

发表时间 Wed 20 Apr 16 @ 5:10 pm
djmazio1ControlleristMember since 2015
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας. Το λάθος ήταν στον σειριακό αριθμο,έβαζα s ενώ ήταν 5 μετά από επικοινωνία με τον προκάτοχο.
 

发表时间 Fri 22 Apr 16 @ 5:47 am
djmazio1ControlleristMember since 2015
Καλημέρα και πάλι, το πρόβλημα μου συνεχίζεται. Κατέβασα το πρόγραμμα από την σελίδα της numark και μου ζήτησε τον αριθμό μου.τον βάζω και μου γράφει πώς χρησιμοποιείται απο κάποιον αλλο.μου ανοίγει το πρόγραμμα αλλά δεν λειτουργούν τα ακουστικά. Ευχαριστώ.
 

发表时间 Wed 04 May 16 @ 7:16 am
Καλημέρα. Δυστυχώς εάν ο προηγούμενος χρήστης είχε κάνει καταχώρηση (register) το serial number του VirtualDj LE στο λογαριασμό του, δεν μπορείς να τον ξαναχρησιμοποιήσεις. Ο προηγούμενος χρήστης στην ουσία σου πούλησε σκέτο το μηχάνημα σαν μηχάνημα, και όχι και το συνοδευτικό software καθώς αυτό απαγορεύεται από τους όρους χρήσης του προγράμματος. Η άδεια του προγράμματος είναι προσωπική και δεν μπορεί να πουληθεί ή να μεταβιβασθεί.
Αυτό που μπορείς να κάνεις σε αυτή την περίπτωση είναι να αγοράσεις μια άδεια PLUS για το VirtualDj 8.
 

发表时间 Wed 04 May 16 @ 8:41 am
djmazio1ControlleristMember since 2015
Μπορώ να κάνω αγορά του προγράμματος ή υπάρχει θέμα από τις τράπεζες?
 

发表时间 Wed 04 May 16 @ 9:01 am
Μπορείς να κάνεις αγορά κανονικά πλέον
 

发表时间 Wed 04 May 16 @ 9:52 am
djmazio1ControlleristMember since 2015
Καλημέρα σας. Τελικά έκανα την αγορά του vdj8 από εδώ στα 118€ .Θα παραλάβω κάποιο email με serial number ή κάποιο cd? και από που έρχεται, Ελλάδα ή εξωτερικό για να ξέρω πόσο να περιμένω?
 

发表时间 Mon 16 May 16 @ 11:38 am
Όχι.
Απλά κατεβάζεις το πρόγραμμα από εδώ (αν δεν το έχεις ήδη) κάνεις log in (στο πρόγραμμα) και αυτόματα το πρόγραμμα "ξεκλειδώνει" την κονσόλα σου αφού πλέον βλέπει στο προφίλ σου οτι αγόρασες μια άδεια PLUS
Την πρώτη φορά που θα το κάνεις αυτό θα πρέπει να έχεις internet στο laptop σου. Μετά δεν είναι απαραίτητο.

(Το VirtualDj 8 δεν χρησιμοποιεί serial numbers)
 

发表时间 Mon 16 May 16 @ 1:18 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)