快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: VIRTUAL DJ 7 PRO VERSION

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Καλησπερα σε ολους.
Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο forum και με μια συντομη ματια που εριξα στα θεματα του ,ειδα οτι υπαρχουν εδω μεσα ατομα που με το μερακι και τις γνωσεις τους,λυνουν τα χερια πολλων χρηστων του προγραμματος.
Ας παμε και στο δικο μου θεματακι τωρα:
Εχω την κονσολα Pioneer DDJ WEGO η οποια οταν την αγορασα (αρχες 2014) ειχε ερθει με δωρεαν το VIRTUAL DJ 7 LE για την συγκεκριμενη κονσολα,το οποιο και εχω αναβαθμισει στην τελευταια εκδοση 7.4.6 αν δεν κανω λαθος.Επειδη η LE εκδοση δεν μου δινει την δυνατοτητα να φτιαχνω λιστες τραγουδιων ,να τις σωζω και ετσι να μπορω να παιζω τα κομματια (της λιστας) συνεχομενα απο την κονσολα,καλωντας μια λιστα, και επειδη η FREE εκδοση του VDJ 8 εκανε νερα στον υπολογιστη μου -πολυ αργη,εβλεπα τα αρχεια και τους φακελους με αναβοσβημα οταν περναγα τον κερσορα απο πανω τους- και τελος επειδη η χρηση του προγραμματος και της κονσολας ειναι τελειως ερασιτεχνικη -εχω παιξει σε παρτυ σε διαφορα σπιτια φιλων ή απλα παιζω για την παρτυ μου και μιξαρω-, θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει η δυνατοτητα στο VDJ 7 LE να μπορω με καποιο τροπο να φτιαχνω λιστες τραγουδιων που θα παιζουν τα κομματια τους συνεχομενα οταν τις φορτωνω (μου λειπει με λιγα λογια το παραθυρο PLAYLIST που δινει αυτη την δυνατοτητα).Αν αυτο δεν ειναι εφικτο θα ηθελα να ξερω αν υπαρχει περιπτωση να μπορω να αναβαθμισω σε VIRTUAL DJ 7 PRO ετοιμο με αναγνωριση-mappings για την κονσολα μου, αγοραζοντας την αναβαθμιση αυτη απο καπου -νομιμη εννοειτε οχι σπασμενη- ωστε να εχω ολες τις λειτουργιες του προγραμματος χωρις τα κολληματα και τα defects που παρουσιαζονται στον υπολογιστη μου με το VDJ 8.Το δευτερο θα ηταν και η καλυτερη δυνατη λυση γιατι το VDJ 7 ειναι για μενα πολυ σταθερο και δοκιμασμενο προγραμμα και ειλικρινα το εχω σκυλομετανοιωσει που δεν ειχα αναβαθμισει την δικη μου εκδοση οσο ηταν ακομα διαθεσιμη η 7 PRO στο εμποριο.(Την PRO την δοκιμασα προσφατα γιατι μου δοθηκε η ευκαιρια προσωρινης αναβαθμισης απο LE 7 σε PRO 7 για 20 ημερες με τον κωδικο της κονσολας μου)
Ελπιζω να μην κουρασα.Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις
 

发表时间 Tue 10 Nov 15 @ 11:01 pm
Αν κάνεις αναβάθμιση σε PRO Infinity τότε μαζί με την έκδοση 8 πέρνεις και την έκδοση 7 PRO Full.
Κατά τα άλλα, όχι δεν μπορείς να ενεργοποιήσεις το παράθυρο της playlist στην έκδοση LE
Τέλος, ο μόνος νόμιμος τρόπος απόκτησης του PRO είναι απο αυτό εδώ το site :)

Ότι άλλο χρειάζεσαι, ρώτα μας !
 

发表时间 Wed 11 Nov 15 @ 12:43 am
Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση σου αν και δεν ηταν και πολυ καλα τα νεα :))))
Δηλαδη την στιγμη που μιλαμε,πρεπει να αγορασω,γυρω στα 350 EURO ,την πιο ακριβη εκδοση του VDJ 8 - που δεν "τρεχει" στο PC μου- ωστε να εχω και την VDJ 7 PRO FULL η οποια ειναι και αυτη που θελω.Ασε που με τα capital controls που ισχυουν ,ακομα κι αν αποφασιζα μια τετοια αγορα,δεν θα μπορουσα να την πραγματοποιησω - τουλαχιστον με την ασφαλεια μιας προπληρωμενης καρτας π.χ.
Μπερδεμενα τα πραγματα :))))
Οπως και να χει σε ευχαριστω και παλι ,το forum θα συνεχισω να το διαβαζω γιατι ενημερωνομαι και μαθαινω αρκετα πραγματακια αλλα πανω απ ολα γιατι αξιζει ενα μεγαλο respect στα ατομα που καταθετουν χρονο και γνωσεις για να κανουν την ζωη των αλλων ευκολοτερη αφιλοκερδως!
 

发表时间 Wed 11 Nov 15 @ 3:19 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)