快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Pioneer DDJ-SB

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

καλησπερα παιδια οσο κ αν εψαξα δεν βρηκα topic γι'αυτο κ ηθελα να ρωτησω αν δουλευει κανονικα
η Pioneer DDJ-SB με το virtual.η αν εχουμε προβλημα.αλλαξα κονσολα κ θελω να δω πως ολα ειναι οκ.
 

发表时间 Thu 15 May 14 @ 6:27 am
Ναι η Pioneer DDJ-SB υποστηρίζεται πλήρως και επίσημα από το VirtualDj
 

发表时间 Thu 15 May 14 @ 6:30 am
μπραβο ρε παιδια.να ρωτησω κατεβασα την 8 να την δω,τα database μου ειναι αποθηκευμενα στον εξωτερικο σκληρο
που παιζω.να την τρεξω η θα μου αλλαξει την database κ μετα το βραδυ δεν θα μπορω να παιξω με την 7 που εχω στο λαπτοπ
της δουλειας?
 

发表时间 Thu 15 May 14 @ 6:40 am
Με την βάση δεδομένων δεν θα έχεις πρόβλημα. Το 8 διαβάζει την "παλιά" βάση, και δημιουργεί νέο αρχείο αποκλειστικά για την 8.

Υ.Γ.:
Αν θες να δουλέψεις την SB με το 7 πρέπει να κατεβάσεις και να κάνεις εγκτάσταση αυτό:
http://www.virtualdj.com/addons/16489/Pioneer_DDJ-SB.html
 

发表时间 Thu 15 May 14 @ 7:22 am
οποτε αφου δημιουργει κ αλλο αρχειο θα μπορω κανονικα να παιξω κ με την 7 χωρις προβλημα.
ευχαριστω πολυ με εχετε βοηθησει πολλες φορες κ στο παρελθον.γνωριζουμε ποτε θα εχουμε την επισημη 8 η αν θα αργησει?
 

发表时间 Thu 15 May 14 @ 7:33 am
Η επίσημη απάντηση είναι "σε μερικές μέρες"
 

发表时间 Thu 15 May 14 @ 7:34 am
 

发表时间 Sun 18 May 14 @ 8:51 am
 

发表时间 Sun 18 May 14 @ 8:53 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
djmanoskriti wrote :

eseis me tin pro ekdwsi xwris crack i na m grapsete to serial number sas na to kateuasw


An theleis kai ta kleidia tou spitiou mas apla na mas to peis :)
 

发表时间 Sun 18 May 14 @ 9:00 am
djmanoskriti wrote :
paidia sas parakalw na m steilete to
http://www.virtualdj.com/addons/16489/Pioneer_DDJ-SB.html
eseis me tin pro ekdwsi xwris crack i na m grapsete to serial number sas na to kateuasw kai meta na to afairesw to serial apo emena gt kaigome please!!!!!


Θα σε παρακαλούσαμε να μην ζητάς από χρήστες να σου στείλουν πράγματα (αρχεία) που δεν δικαιούσε, και πολύ περισσότερο serial numbers του προγράμματος.
Τυχών επανάληψη αυτής της συμπεριφοράς μπορεί να επιφέρει μέχρι και κλείδωμα του λογαριασμού σου.

Warning Level +1
 

发表时间 Mon 19 May 14 @ 7:17 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)