快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Pioneer DDJ-SZ - Page: 2

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

aledjoPRO InfinityMember since 2005
@apopsis ok alla usb???? pou itan to dyskolo?
 

发表时间 Thu 30 Jan 14 @ 11:51 am
Αλέξη πολύ πιθανόν να μην ήθελε το Serato να έχει USB. Γιατί μετά θα είχε και πλήρη υποστήριξη Recordbox... ;)
 

发表时间 Thu 30 Jan 14 @ 11:59 am
Είπαμε MKII, Keep Calm ;)
 

发表时间 Thu 30 Jan 14 @ 12:38 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Efoson prohgithei h White, h Gold kai h Pink edition :)

Oso gia ta usb Aleksi, den diafono alla exo dei me ta matia mou cdj-900 kai cdj-400 na kolane, nai sosta, na kolaei to hardware entelos kai oxi to dj software, kai na min yparxei tropos na ksekoleisei xoris power off, eksetias enos usb stick.
Osa ligotera usb xrisimopououme se epaggelmatiko eksoplismo toso kalytera.
 

发表时间 Thu 30 Jan 14 @ 3:25 pm
παιδια σκεφτομαι να την αγορασω σε 3 μηνες π θα βγει …πιστευετε αξιζει τα λεφτα της με τα μεχρι τωρα δεδομενα;
 

发表时间 Thu 30 Jan 14 @ 5:03 pm
Χωρίς καμία διάθεση για παρεξήγηση...
Είσαι 14-15 χρονών... Πιστεύεις οτι σου χρειάζεται μια κονσόλα αξίας 1500 ευρώ είτε τα αξίζει τα λεφτά της είτε όχι;;;
 

发表时间 Thu 30 Jan 14 @ 6:47 pm
φιλε μ εχεις δικιο πραγματικα απλα 1οτι παιρνω τα παιρνω με λεφτα π βγαζω απο αυτο 2 εχω χαλασει πολλα λεφτα και γενικα προσπαθω να παρινω οτι καλυτερο μπορω εχω δωσει ειδη 2000-3000 ευρω και απλα ενδιαφερομαι για αυτο γενικα …ηθελα να φτιαξω ενα τοπικ [και θα φτιαξω ] π θα ρωτουσα για διαφορα σεμιναρια για την ηλικια μ γτ δυστηχωσ στην ελλαδα π ζουμε ο μονος τροπος να μαθω οτι ξερω μεχρι τωρα ειναι απο μονοσ μ και απο το φορουμ …πιστευω λοιπον πως αν ειχα τις κατταληλες γνωσει θα αξιζε να παρω αυτη την κονσολα
 

发表时间 Fri 31 Jan 14 @ 8:06 am
Οπως ειχε πει ο Γιωργος (phantom) σε ενα δικο μου ποστ: Τον "μάστορα" δεν τον κάνουν τα εργαλεία του αλλά το πόσο καλά ξέρει/μπορεί να τα χρησιμοποιεί...Οποτε..το να παρεις την συγκεκριμενη κονσολα δεν θα σε κανει καλυτερο..Αλλα 'νταξ, δικαιωμα σου, αν ειχα την οικονομικη ανεση που (φανταζομαι) οτι εχεις, θα την αγοραζα :D
 

发表时间 Fri 31 Jan 14 @ 9:09 am
Θα το θέσω αλλιώς για να μην βγαίνουμε και τελείως off-topic.
Ακόμα και παιδί - θαύμα να είσαι, για να μάθεις να τρέχεις σε αγώνες Formula 1 πρώτα ξεκινάς από κάρτ, μετά περνάς στην Formula 3 και τέλος στην F1.

Το να θες με το "καλημέρα" να τρέξεις με αγωνιστικό F1 είναι ουτοπικό. Ακόμα και να έχεις τα $$$ (€€€) να αγοράσεις την SZ ή 2 CDJ2000NXS και 1 DJM900NXS στα χέρια σου θα είναι "άχρηστα" καθώς δεν θα ξέρεις να τα αξιοποιήσεις κατάλληλα και θα χρησιμοποιείς λιγότερο από το 10 άντε 20% των δυνατοτήτων τους... Όταν θα έχεις εξασκηθεί αρκετά και θα έχεις μεστώσει αρκετά (σαν DJ πάντα) ώστε να μπορείς να εκμεταλλευτείς τις δυνατότητες τους αυτά τα μηχανήματα θα είναι οτι είναι για μας σήμερα τα CDJ-500... αρχαία ιστορία!!!
 

发表时间 Fri 31 Jan 14 @ 9:36 am
λοιπον για να μην σας κουραζω θα ανοιξω τοπικ αλλο και επισης για να μην νομιζετε οτι ειμαι κανα πλουσιοπαιδο απλα εχω γνωστους σε κολεγια και τετοια και οταν παω σε παρτυ τα λεφτα π μ προσφερουν[δν ζητω ] ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΛΑ και ετσι μαζευω τα λεφτα ΜΟΥ και περνω αυτα π θελω για την ''δουλεια'' μ …ευχαριστω και παλι θα σαας ζητησω την βοηθεια σε νεο τοπικ!
 

发表时间 Fri 31 Jan 14 @ 10:38 am
Σορρυ, αλλα ουτε εγω αλλα οπως ειδα ουτε και ο Γιωργος σου ειπαμε οτι τα φραγκα 'τα βρηκες ετοιμα'....Και 400ευρω την βραδυα να σου εδειναν, και μπραβο σου αν σου δινουν τοσα, παλι το ιδιο θα σου λεγαμε...! Δεν στραφηκε κανενας εναντιον σου..Ειδικα αμα τα αξιζεις αυτα τα χρηματα που σου δινουν, μπραβο σου..αλλα μην παρεξηγιεσαι χωρις λογο και αιτια!

edit: phantom: Το cd που φαινεται οταν γυριζει στα cdj500 ειναι πανδεσια..:D
 

发表时间 Fri 31 Jan 14 @ 1:09 pm
παιδια παρεξηγηση δεν παρεξηγηθηκα απλα επειδη οντως καθε λογικο ατομο αν ακουγε γενικα για τετοια ηλικια τετοιο εξοπλισμο θα πιστευε οτι ειναι πλουσιοπαιδο …αυτο τιποτα παραπανω λοιπον επειδη χαλαω το τοικ τα λεμε αναλυτικα αλουυ ευχαριστω και παλι ;)
 

发表时间 Fri 31 Jan 14 @ 1:19 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)