快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: DDJ ERGO K

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

Γεια σε ολο το foroum.την προηγουμενη βδομαδα διαβασα στο site του virtual dj οτι πλεον υποστιριζετε η ddj ergo k απο το προγραμμα.
Ετσι αποφασησα να την αγορασω και πραγματικα σημερα την πηρα στα χερια μου.Διαπιστωσα ομως με λυπη οτι μεσα στη συσκευασια υπαρχει μονο το τρακτορ και οχι και το virtualdj.τι γινετε σ αυτη την περιπτωση που εγω θελω να εγκαταστησω το virtual?μπορω να κατεβασω απο το επισιμο site την limeted εκδοση?Και μια τελευταια ερωτηση..μπορω να προσαρμοσο με καποιο mapper την ddj ergo k στην εκδοση 3,4 που χρησημοποιω?Οσο κι αν σας φαινεται περιεργο εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο αυτη την εκδοση και δεν θα ηθελα να την αλλαξω.
 

发表时间 Mon 09 Dec 13 @ 2:37 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H Pioneer Ergo K erxetai me Traktor LE version kai i Pioneer Ergo V erxetai me VirtualDJ LE.
Kai oi dyo (V kai K) einai ousiastika ides konsoles kai epomenws ypostirizontai kai oi dyo apo tin Pro Full version.

An theleis na xrisimopoiiseis tin Ergo me VirtualDJ LE, steile ena email sto serials@virtualdj.com

An theleis na tin xrisimopoiiseis me Pro Full, tote tha prepei na tin agoraseis .. http://www.virtualdj.com/buy/index.html
 

发表时间 Mon 09 Dec 13 @ 2:54 pm
Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου.για την αγορα ισχυει η εκπτωση του 50%?και για το δευτερο που ρωτησα εχεις καποια απαντηση?ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα πιστευω οτι τιποτα δεν ειναι ακατορθωτο στον τομεα της πληροφορικης και του προγραματισμου
 

发表时间 Mon 09 Dec 13 @ 5:19 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
H Ergo den mporei na xrisimopoiithei se toso palia version.

Peraiterw plirofories gia tin LE version kai ekptwsi anavathmisis, tha laveis otan tha steileis to email sto Serials Dpt.
 

发表时间 Mon 09 Dec 13 @ 6:40 pm
ok φιλε μου σ ευχαριστω για τις απαντησεις και για το χρονο σου.
 

发表时间 Tue 10 Dec 13 @ 6:47 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Sou esteila email me odigies ti na kaneis.

Esteiles sta ellinika kai bebaiws den mporousan na to diabasoun :)
 

发表时间 Tue 10 Dec 13 @ 5:35 pm
Ναι το ειδα.Ευχαριστω για την υποστιρηξη.Συντομα θα αγορασω και την full version.
 

发表时间 Wed 11 Dec 13 @ 2:37 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)