快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: virtual dj crash guard

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

kalispera paidia exw ena problhma sto virtual dj giati mou vgazei kapoia fora otan petaw to tragoudi virtual dj crash guard mporei kapoios na mou eksigisi i na dior8oso to sfalma na min mou to petaei pote giati ti xenei kai paizw se kafeteria kai kamoia fora to kanei afto
 

发表时间 Tue 15 Oct 13 @ 3:13 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ston fakelo MyDocuments-->VirtualDJ, tha vreis ena arxeio me onoma Crashguard report.txt
Anoikse to me Notepad kai kane copy-paste to periexomeno edw.
 

发表时间 Tue 15 Oct 13 @ 4:15 pm
mou vgazei afto edw apo to crash guard

Crash ID=000ef851 (date=1310150100, version=6.0.8 Full , build=608, thread=DSOutputSafeBasic, dump=8b3cb08d, excode=c0000005 (0,494ae0c))
 

发表时间 Wed 16 Oct 13 @ 1:26 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
djagripnos wrote :
version=6.0.8 Full


Apo auto symperenoume kai sympereneis pos xrisimopoieis mia poly palia - mallon oxi nomimi - Pro version.
Opoio kai ana htan to problima, an ypothesoujme oti htan kapoio bug me autin tin version kai oxi kati allo sto setup sou, exei tora lythei.
Ktalabaineis pos den mporoume na kanoume polla edo.
 

发表时间 Wed 16 Oct 13 @ 2:28 pm
apla gia mena einia i kaliteri diladi ti mou lete twra oti dn mporw na to dior8oso akrivis afto paidia
 

发表时间 Wed 16 Oct 13 @ 6:51 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Ta crash reports pernane sto Development Team, spokwdikopoieitai, vriskoume ti ftaiei kai analoga leme ston xristi ti mporei na kanei gia na to apofygei kai tautoxrona to bug ftiaxnetai gia to epomeno update.
Auti einai i diadikasia.

To thema omws einai to debugging ginetai stin trexousa ekdosi kai oxi stis proigoumenes. Eidika stin periptwsi mias toso palias ekdosis, oute syzitisi.

Me alla logia nai.. den mporeis oute esy oute kanenas allos na se voithisei.

An i ekdosi pou exeis exei provlima, tote apla xrisimopoiise tin LE version pou exeis, i kane anavathmisi stin Pro Full.
 

发表时间 Wed 16 Oct 13 @ 7:15 pm


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)