快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: POMOCH ZA VIRTUAL DJ....MOLIM!!!HITNOOO

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

oniiddHome userMember since 2009
Ehh owako gledo sam na you tube kako covjek radi scratch u virtual dj playeru ...pokusavao sam i ja ali mi nikako ne uspijeva prekida pjesme nez kad treba deck pokrecat....crosfader sam nastimao ali ......mozel neko da mi kaze koje pjesme koristit za tu svrhu .....kada.....covjek na youtube radi scratch samo u virtualu a na neki drugi player pustioo techno ehh sad mene zanima na koje pjesme radim scratch imal nekioh posebnih.....MOLIM VAS POMOZITE MII!!!!!!!!
 

发表时间 Mon 13 Jul 09 @ 4:37 pm
inache skreć radis na hip hop pjesmama prulikom prelaza a to soto si gleo je bila sigurno neka improvizacija ili tako nesto...kako skrechat uff to ti treba malo vise opreme a ako si gledo da radi na tipkkovnici onda moras napravit shorcutove...a to je vec druga prica.........istrazuj
 

发表时间 Mon 13 Jul 09 @ 7:05 pm
meni treba pomoc kod online kupovannja vdj-a,, alf mozes li mi pomoci???
 

发表时间 Tue 08 Sep 09 @ 6:29 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Moze, reci sta ti treba?
 

发表时间 Thu 10 Sep 09 @ 4:19 pm
pa imam limited tj rercules konzolu i pise mi kao da imam popust za pro verziju i to bi me kostalo samo 110 eura.. sad me zanima imam obicni tekuci racun i dali mogu preko njega kupit vdj preko neta.. ili mora bit neka kreditna kartica??
 

发表时间 Thu 10 Sep 09 @ 5:11 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Mislim da mora kreditna kartica ili preko money transfera. Pitacu pa ti javljam.
 

发表时间 Sat 12 Sep 09 @ 10:51 am
ajd vidi jel moze preoko transvera pa mi javi
 

发表时间 Mon 14 Sep 09 @ 8:22 am
alf ajd doji na msn dodo sam te
 

发表时间 Mon 14 Sep 09 @ 6:27 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Tamo sam ;)
 

发表时间 Thu 17 Sep 09 @ 5:34 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)