快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Hercules STEEL (entypwsiasthka...!) - Page: 2

由于该帖子的部分内容已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

aledjo wrote :
"se opoio magazi paizo den exei enisxyti akoustikon gia ton mikti"

plaka mas kaneis tora? les oti den exoun enisxyti gia ta akoustika oi miktes?

mipos telika den eisai dj kai den exeis paiksei se kanena magazi?



re aledjo ante pies to galataki sou leo ego pou kathomai k asxol,oumai me esena oxxx...............egines k esy dj tora.......kai tha mopu peis emena...etsi arxizoun ta oraia topic kraksimatos........sou eipa oti den exei eksoteriko enisxyti gia ta akoustika...prostheto pos to lene?ensomatomeno o miktis ennoeitai pos exei...alla gia tin maya den xreiazetai na tin enisxyseis ektos an ta akoustika sou paizoun apo mona tous xamila...........

to katalabes H na kano k kaka?
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 12:45 pm
oso gia thn maya...............eimai apo kalamata............3eretai kapoio sigekrimeno magazi giati exw psa3ei ligo alla.................den vrika tipota.
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 4:06 pm
Kanei....alla peripou sta idia lefta mporeis na pareis mia MAYA44 USB.Exeis dyo stereo exodous,dyo stereo eisodous (gia timecode) kai ola syndeontai me RCA..ase pou pisteuw oti oi PCIMCIA kartes opws h X-FI pou les den einai kai toso axiopistes

oso gia thn sindesinothta ths kartas pou mou eipes(pci-rca) des ligo edw > http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.540198
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 4:10 pm
Giati den tin paragelneis on line apo internet?
Kai apo elliniko kai aksiopisto site ama thes.
Ki ego apo ekei tin pira , kai paaaara polla akomi pragmata exo parei kata kairous.
DES>
http://www.djshop.gr/displayITM2.asp?ITMID=11608

H kai apo edo eksisou aksiopisto.

http://www.thomann.de/gr/esi_maya_44_usb.htm

Allios prosopika stin Kalamata den ksero kati.

Kai gia to apo kato minima , ego prosopika den exo agorasei pote apo naka , den etyxe , oxi tipote allo.

http://nireas.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/Default.asp?Static=75&Product=59662

Kai min kolliseis pou leei XP k.l.p , kanei kai gia Vista.
Ego me Vista tin doulevo , kai an tin pareis mporeis na katevaseis kai tous drivers apo edo.

http://download.esi-audio.com/?w=esi&p=40&g=2&l=en
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 4:16 pm
Maya boreis na pareis apo nakas.gr...O opoios poulaei kai PROENISXYTES GIA AKOUSTIKA..Dystyxws oxi akoustika Barykoias oute hremistika
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 4:16 pm
h timh me endiaferei..........e3allou ti zhtaw...........8elw na akouw to tragoudi pou prokeitai na valw kai na vrw ena cue xwris na to akoun oi alloi........................mono auto............den eimai kapoios........8elw na kanw thn douleia mou apla...........
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 4:25 pm
an sas pw poso xronwn eimai 8a fri3ete................gia na katalavete.................den xreiazetai apo thn arxh sta dyskola.......
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 4:28 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
DJ-PENGUIN mporeis na gineis ligo anthropos kai na milas fysiologika?
mi mas poulas eksypnades, oute ta galatakia kai tous orilades.

mallon esy eisai tyflos giati ego den egrapsa pouthena gia eksoteriko enisxtyi.
ksanadiabase ta post mou

kai pou apantises ti katalabes?
monos sou milas, monos sou ta kalatabeneis.

ego allo rotisa kai sy mou to piges allou.

to oti akougountai sta akoustika o ixos to ksero, to thema einai allou, akougetai toso dynata oso akougetai apo to mikti pou exei ensomatomeno enisxyti?


tosa post kai den exeis apo apantisei
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 4:55 pm
agori mou opos milas sou milao akou erotisi mipos den eisai esy dj k den exeis doulepsei pouthena........ok gia to post exeis dikio den eixa katalabei ti les.......allo nomiza oti itheles na peis k allo eleges........exeis dikio alla ama den mou ekanes ayti tin geloia erotisi den tha sou elega oti sou eipa........

anyway sorry ek merous mou to afino to thema edo..

kai sou apantao i maya den xreiazetai enisxyti gia na paiksei dynata oute to hercules....ta exo k ta 2 k otan vazo akoustika xalane ton kosmo........ektos ama ta akoustika den einai kala opote theleis entasi....ego exo ta sony mdr-v-700 k den xreiastika enisxysi
 

发表时间 Thu 26 Mar 09 @ 7:52 pm
-epeidh exw akousei apo paidi pou exei thn maya, syndeontas ta akoustika sta RCA, o hxos mporei na mhn einai arketos (efoson paizeis se club fysika).
-ap ton naka agorasa akoustika+steel+gigaport k oi times tou einai konta saytes pou vlepeis st interenet (ligo pio akrivos vevaia). wstoso epeidh egine ena mperdema me thn karta hxou, htan parapanw apo exyphretikoi oi typoi, k 8a sto systhna.
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 12:42 am
nai omws den paizei vasiko rolo to oti h karta exei Volume diko ths?
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 8:43 am
xanalew: oi rca exodoi dn exoun proenisxysh giati proorizontai na mpainoun se ENISXYTH h aytoENISXYOMENA hxeia. h proenisxysh einai mono sthn ypodoxh minijack, h opoia omws dn mporei n xrhsimeysei gia proakoustikh (sth maya44). oson afora to volume, egw t exw panta sto terma (apo thn karta), k thn ry8mizw ap thn konsola h ap ton mikth tou magaziou (gia to master milaw).
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 10:17 am
egw omws file mou den 8elw na dwsw 100 eurw gia mia karta...................gia auto epimenw sthn karta pou sou eipa............alla me osa mou les.vgazw symperasma oti den kanei h kanw la8os?exeis kapoia allh karta ektos apo giga kai maya na mou protineis?

an se kourasa signwmh alla dei3e ligh katanohsh,xreiazomai swstes plhrofories gia na kanw mia swsth agora.... >>>>>>>>>>>>poia apo auta ta xarakthrhstika dld 8a mou xrisimeusoun gia thn proakoustikh >.. Είσοδος μικροφώνου (1/8" mini jack), Stereo Line in (1/8" mini jack), έξοδος ακουστικών (1/8" mini jack), Left/Right Speaker out (2x RCA jacks), Rear-Left/Rear-Right out (1/8" mini jack), Center/Subwoofer out (1/8" mini jack).
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 10:51 am
PARE MIA X-FI 5.1. STO VDJ RYTHMISE THN STO SOUND OPTIONS SAN 4.1 KAI APO TIS EXODOUS THA EXEIS L1 R1 GIA MASTER L2 R2 GIA AKOUSTIKA...H MIA OPIADHPOTE 5.1 USB KARTA STO E-SHOP EXEI KATI FTHNES..
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 12:42 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
@fenderisc blepo oti exeis polles konsoles.
mporeis na peis poies exeis kai poia einai i kalyteri gia sena?

mi baleis ypopsi sou ton ixo, milao apoklistika san controler, poio se boleuei kalytera sta koumpia, potensiomentra kai jog?
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 1:07 pm
ilias7Home userMember since 2005
xerete.akoyw fasaria kai mpika na dw ti ginete!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 3:45 pm
federisck eisai apo kalamata?
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 3:47 pm
Aledjo h kalyteh ws twra einai h hercules steel katharo controller sklhra koumpia kai kala jogs Kamia sxesh me to palio Hercules..Arketa kalo kai to total control ths numark..mono pou exei problhma otan paizeis dynata me polla bassa ephreazoun ta jogs..apo all in one h bcd3000 einai arketa kalh an kai prepei na alaxei to mapping sta jogs..

Xaliabalia eimai apo Krhth Hrakleio
 

发表时间 Fri 27 Mar 09 @ 5:10 pm
oso gia to mapping.......borw na to ftia3w monos mou h einai arxeio?
 

发表时间 Sat 28 Mar 09 @ 4:59 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
arxeio einai
 

发表时间 Sat 28 Mar 09 @ 5:10 pm
45%