快速登录:  

Forum: Balkan Forum

话题: noober senior ..:..

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

zonkiHome userMember since 2008
ljudi pozdrav...
slusao sam DJeve sa VDJradio steama....
nije mi jasno kako moze da napravi licnu pesmu i jos ubaci glas....
moze naravno preko mikrofona..ali zar za to ne treba studio....
i zar je moguce da moze samo pored semplova/loopova i ostalih efekata da napravi original pesmu ne kopirajuci ni jednu druugu?


mali podsetnik:
Apollo 440 - Cant Stop The Rock
Rednex - Cotton eye Joe
Scatman Jonh - Scatman
Sash! feat. Rodriguez - Equador
??? - Puertarico [ako neko zna izvodjaca neka javi - pesmu ne mogu da nadjem ni na YT]
 

发表时间 Mon 11 Aug 08 @ 5:35 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Oni ubacuju loop samplove koji se zovu "Accapela".
Zadnja stvar ti je The Rumbar - Puertorico.
 

发表时间 Wed 13 Aug 08 @ 4:13 am
zonkiHome userMember since 2008
hvala za Rumbar....


pozZ
 

发表时间 Thu 14 Aug 08 @ 7:29 pm
WEBMASTHome userMember since 2008
HA HA HA

Zonky postoju program za *pravljemje* beatova loopova i slicno, koji koristi sampleove koji nisu jedinstveni , i skoro svaki dj ih ima u svoojoj pesmi.\
Ja sam bas time bavim u skoru cu ti postaviti moju pesmu da vidis sha ja radim


Pozz

 

发表时间 Sat 16 Aug 08 @ 12:49 pm
zonkiHome userMember since 2008
e hvala na informaciji....jos ako bi mi rekao kako se zove program.....mmmmm.......
postavi ovde link za skidanje ili slusanje....

zz
 

发表时间 Thu 21 Aug 08 @ 8:19 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Probaj program koji se zove Reason.
 

发表时间 Thu 21 Aug 08 @ 2:47 pm
ZA SVE VAS POCETNIKE KOJI SE MISLITE BACIT U PRODUKCIJU ZNACI PRAVLJNJE SVOJIH PJESAMA KRENITE PRVO OD FRUITI LOOPSA ZATIM REASON SONAR I NA KRAJU ABLE TON KOJA JE PRE MOCNA ALI JAKO KOOMPLICIRANA STVAR JA SAM REMIXIRO EURITHMICS U FRUITI LOOPS-U PA PA MOZETE GA POSLUSAT NA YOU TUBU ALI JE SAMO PROBLEM STO NISAM MOGO NAC ACAPELU OD SWEET DREAMS PJESME PA SAM MORO VUC TO VAN IZ PJESME---- http://www.youtube.com/watch?v=Tf034DobrQM
 

发表时间 Fri 22 Aug 08 @ 3:58 am
WEBMASTHome userMember since 2008
ja sam poceo of fruity loopa , ali i dalje ga korostim , i to 8.Njegov problem je sho ima nekakve midi sampeove , pa sam uvak morao skidati ili nabavljati dobre sampleowe.Sada radim na FL 8 , Reasone i Cubase koji je demo pa imam poteskoce. AbleTone je uglavnom za Remix i EDit , a moze i uzivo.kada zavrsim sa matricom editujem je preko Sound Forgr , ILI acid-a i swe na kraju spojim na Cubase - u.

Provaj naci acapellu na acapellas4u , imaju baas sve.Znas ti neki sajt za acapelle??
POOZZ iHvala
 

发表时间 Fri 22 Aug 08 @ 6:04 am
WEBMASTHome userMember since 2008
Tamo je besplatno , ali problem je sto mozes skinuti samo 5 za 30 dana.Bezweze!!!

E Slusao sam onaj tvoj ReMiX i sha da ti kazem nije lose samo onaj wideo jalo bezweze al nA KRAJU vAZAn JE Song

Po\zzz
 

发表时间 Fri 22 Aug 08 @ 3:15 pm
WEBMASTHome userMember since 2008
E sho se tice onix accappella za telo i um. Iskucaj to na google-u moras naci. Srecno!
 

发表时间 Fri 22 Aug 08 @ 3:18 pm
WEB MAST--bio sam na strannici nisam mogo nista skinit pa bi volio ao bi mi mogo ostavit LINK da me odma baci tamo-- a video sam samo onako stavio da nesto ide ono stvarno bezveze nista namjerno hehe..
 

发表时间 Sat 23 Aug 08 @ 2:42 am
WEBMASTHome userMember since 2008
ako mislis na acapellas for you , moras se prwo registrovati i onda udjes na acapelass i traziz sha ti treba.bez registragije nishta.


 

发表时间 Sat 23 Aug 08 @ 4:20 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Molio bih bez razmene linkova i diskusije o torrentima na forumu.
Hvala
 

发表时间 Sat 23 Aug 08 @ 9:32 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)