快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: A new kid in "town".... needs help

由于该帖子已年深日久,可能包含陈旧过时或描述错误的信息。

kas9406Home userMember since 2003
katarxhn ta sunhartiria gia to forum pou ehete kanei edw einai korifh..."KEEP ON GOOD WORK"!
LOIPON... thelw na rwthsw kati poly aplo gia toys atomix gnwstes...
Ehw to demo to2.2 kai skeftomai na agorasw thn full ekdosh giati einai tzamato programataki an kai den asholoumai poli alla pernas thn wra sou kai kaneis kai ta remixes sou.thelw na mathw an th mporw na akouw to epomeno kommati me ta akoustika ka8ws paizei ena allo ehontas "mia" "onboard" karta hxou pou upostirizei 5.1 kai an ginetai pws akrivws tha ginei aytoPou tha sindethoun ta akoustika kai pou ta hxeia??
 

发表时间 Sat 31 May 03 @ 3:13 pm
ginetai auto me thn full version...exei sto settings/sound configuration sxhmatika to pws na to kaneis...einai pollu eukolo.Telika tha akous apo th main e3odo sou to main..(gia to an einai etsi h antistrofa tha se gelasw)kai apo thn front to preview.apo pisw exeis 3 e3odous...to atomix tha xrhsimopoihsei tis 2 apo autes...mporeis episeis na tis xrhsimopoihseis 3exorista gia kathe kanali...dhladh to left deck sto ena output kai to right deck sto allo...auto an exeis e3wteriko mikth
 

发表时间 Sat 31 May 03 @ 9:27 pm
 

发表时间 Sat 31 May 03 @ 9:53 pm
kas9406Home userMember since 2003
eyharistw gia thn vohtheia dimitri to katalava!Egw! alla mou eipan oti pali de doulevei kala kai oti den akous to komati akrivws opws tha eihes enan meikth kanonika me ola ta options dhkadh na akous to epomeno. song... na ta akous mazi... kai sto telos n a ta anoigeis kai ta dio na paizoun mazi kai na kaneis thn allagh...
den ishioun ayta etsi den einai ???
isws aytos den hksere pws na to kanei akrivws...
pantws ehei thn full version!
 

发表时间 Tue 03 Jun 03 @ 3:50 am
kas9406Home userMember since 2003
anyway ama mporeis steile apanthsh pws akrivws" ginete? kai ti ginete ?an pali variese... ok no problem!
akouge apo ta akoustika alla akougotan kai apo ta iheia i kati tetio ...kai den mporouse na allaksei apo to ena sto allo mp3 deck na akouei apo ta akoustika kai na valei ta tragoudia na paizoun mazi...
thanks reading...
 

发表时间 Tue 03 Jun 03 @ 4:03 am
an exei mia 3d card (5.1) tote prepei na paei na alla3ei to setup apo to sound configuration tou winamp.malon auto kai einai to problhmata tou ousiastika exei "pei" sto atomix na douleuei me primer sound drive..to opoio einai apo default set up.Twra me mia 3d card tote mporei na exei duo epiloges.1) na epile3ei to eikonidio me mia 3d card kai to mikth opote to aristero kanali to akouei apo to ena output kai to de3i apo to allo.2) na epile3ei 3d card kai to hxeio me ta akoustika.opote ekei exei to main sto main output kai to sto rare exei to preview.To oti douleuei einai sigouro 100% giati to douleuw to programa polla xronia (prin akoma onomastei atomixmp3) psa3te ligo to sound configuration kai tha to breite.A! na mhn 3exasw ama epile3ei to 3d kai mixer tote prepei na epile3ei kai sta 2 boxes to s.b5.1liveware :) epishs preview akous mono to active desk.Merika skins opws to Greece pro 2.2 exei ena slider me volume gia na akous kai to main komati pou pezeis...alla gia na mhn se mperdebw auto 3exna to pros stigmh:)Stick to plan pou sou edwsa kai tha to katalabeis:)
 

发表时间 Wed 04 Jun 03 @ 3:15 am
kas9406Home userMember since 2003
OK katalava dimitri Eyharistw!!! otan to agorasw tha rwthsw ti paizetai me ta skins ...ehw perasei merika sto demo alla den hksera oti ehoun diafores metaksi tous! ! THANKS AGAIN!
George.
 

发表时间 Wed 04 Jun 03 @ 4:10 pm
anytime:)
 

发表时间 Thu 05 Jun 03 @ 2:54 am


(陈旧帖子或论坛版块会自动关闭)