快速登录:  

Forum: Greek Forum

话题: Αγόρασα το home plus αλλά δεν διαβάζει το controller
Καλησπέρα. Αγορά την έκδοση home plus. Για τον pioneer ddj-flx4. Έκανα σύνδεση στο πρόγραμμα. Ξεκίνησε να παίζει κανονικα και μετά από λίγη ώρα έκλεισε το πρόγραμμα. Έκλεισε το λαπτοπ και τώρα δε μπορεί να συνδεθεί το κοντρολερ με τίποτα. Βοήθεια δε ξέρω τι φταίει
 

发表时间 Fri 05 Jan 24 @ 7:40 pm
Επίσης. Γιατί να έκλεισε μετά από λίγη ώρα?
 

发表时间 Fri 05 Jan 24 @ 7:42 pm
 

发表时间 Sat 06 Jan 24 @ 6:37 am
Αυτό έκανα. Έπαιξε κανονικά για κάνα μισάωρο. Και μετά έκλεισε το πρόγραμμα. Έκλεισε και το λαπτοπ. Και τώρα μου το διαβάζει μόνο ως κάρτα ήχου. Και όχι ως κοντρολερ. Αλλά και πάλι δε βγάζει ήχο στα ηχεία
 

发表时间 Sat 06 Jan 24 @ 8:06 am
Στις άδειες μου βγάζει κανονικά ότι έχω την home plus για το συγκεκριμένο κοντρολερ
 

发表时间 Sat 06 Jan 24 @ 8:30 am
Ενώ στους ελεγκτές δε μου την εμφανίζει
 

发表时间 Sat 06 Jan 24 @ 8:31 am
Τι υπολογιστή έχεις;
Μοιάζει πρόβλημα υπολογιστή
 

发表时间 Sat 06 Jan 24 @ 11:15 am
Δεν νομίζω πρόβλημα υπολογιστή. Γιατι με άλλες εκδόσεις έπαιζε κανονικά. Σπασμένες βέβαια. Έσβησα όλες τις προηγούμενες που είχα σπασμένες. Κράτησα τη hone plus μόνο. Πριν λίγο ξανασυνδεθηκε και ξαναεκλεισε. Είναι σαν να έχω τη δοκιμαστική εκδοση. Όμως στις άδειες αναφέρεται κανονικά ότι την έχω αγοράσει
 

发表时间 Sat 06 Jan 24 @ 11:50 am
Πρώτα από όλα, στο προφίλ σου δεν φαίνεται κάποια άδεια.
Δεύτερον, αν κλείνει ο υπολογιστής μόνος του, αυτό δείχνει πρόβλημα στον υπολογιστή.
Τρίτον, αν ο υπολογιστής βλέπει την κονσόλα σαν κάρτα ήχου, αλλά όχι σαν MIDI controller αυτό δείχνει πρόβλημα στον υπολογιστή και στην σύνδεση USB.
Τέλος, όταν έσβησες τις σπασμένες εκδόσεις, απεγκατεστησες το κρακ;
Κοινώς, το VirtualDj μπορεί να επικοινωνεί με το internet;
Αν ναι, τακτοποίησε το προφίλ σου, ώστε αν το πρόγραμμα στείλει crash report να μπορούμε να το δούμε και να δούμε τι μπορεί να φταίει.
 

发表时间 Sat 06 Jan 24 @ 1:12 pm
Σε 3 υπολογιστές το δοκίμασα. Και τίποτα. Όσον αφορά την άδεια την έχω σε άλλο λογαριασμό γι'αυτό δε τη βλέπεις. Συνεχίζει και κάνει τα ίδια. Από χθες. Άμα βάλω playlist. Παίζει κανονικά. Για ώρες. Ενώ μόλις πάω να κάνω μίξη( δηλαδή να κουνισω το οτιδήποτε πάνω στο κοντρολερ) κλείνει το πρόγραμμα
 

发表时间 Sun 07 Jan 24 @ 3:13 pm
Μετά από λίγη ωρα
 

发表时间 Sun 07 Jan 24 @ 3:14 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
συνδεσου με το λογαριασμο που χει την αδεια και σβησε το κρακ για να επανελθουν τα hosts
 

发表时间 Sun 07 Jan 24 @ 8:20 pm
μάλλον format θέλει για να σβήσουν εντελώς οι άλλες εκδόσεις
 

发表时间 Sat 13 Jan 24 @ 11:48 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
υπαρχει ενα tool που πρεπει να τρεξεις για να αποφυγεις το φορματ αν θες..
 

发表时间 Sun 14 Jan 24 @ 9:37 pm